Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islám a dětští otroci

O současném hanebném dětském otroctví v islámu..

 

Motto: Již s chmurnou vírou vchází chmurný den a samo slunce těžkou hlavu skrývá. Jen zprostit toho, kdo je nevinnen a ztrestat provinilé ještě zbývá… na motivy Williama Shakespeara

 

A kdybys i tisíce let žil… méně bys vytrpěl…

V bohatém ropném světě muslimských chudáků, kterým USA zuřivě krade to jejich zlato, jsou chlapci ve věku tří let unášeni nebo vlastními rodiči prodáváni do otroctví. Jejich jedinou životní náplní je závodit na velbloudech a být vaginou k potěše bohatých ropných šejků.

 

 

Tak tedy malí chlapci – o děvčátka není zájem, jsme přece v Arábii – kterým bylo ukradeno nejen dětství, závodí jak o život. Všimněte si, že při tom v jakém jsou stavu, jim o něj jde většinou doopravdy.

Protože, zatímco po závodech se jejich velbloudi koupou v bazénech a jsou ošetřováni v drahých nemocnicích, tak tyto tří až pětileté děti, ukradené či koupené za pár babek nebo alkohol, bydlí a spí v horké poušti v papundeklových příbytcích, kde jsou sužovány nemocemi a hlavně trápeny hladem, aby byly velbloudům co nejlehčí. A navíc, navíc jsou velmi často svými pány, ve jménu Allaha všeslitovného, brutálně sexuálně zneužívány..

 

Konec za mřížemi

Když děti vyrostou a jsou pro velbloudí závody příliš velcí a těžcí, mohou mluvit o štěstí, pokud aspoň mohou zůstat ve stájích a starat se o zvířata, jen za rohož na podlaze a trochu jídla. A zpátky domů? Nemají doklady, a tak nikdo neví, často ani oni sami, kam by se vlastně měli vrátit.

Další možnost je ještě horší. Jako ilegální imigranti bez dokumentů mohou jít při jakékoli příležitosti za mříže. Odtud se nedostanou, dokud nezaplatí pokutu. Jenže – z čeho?

 

Příběh malého žokeje – klikni pro zvětšení

 

A já se ptám:

Opravdu jsou naši politici svéprávní a při smyslech, když nás takovým světem, místo aby se jej snažili odzbrojit a vytlačit za naše hranice, chtějí naopak obohacovat a zvou nám ho sem k nám, do našich domovů? A kdo jim dal vlastně na to právo?

2.4.2011 zpracovalo st@tll 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u vrchnosti tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Džihád a jeho cíl? Následující text: Oprávněná kritika muslimů je Islamofobie? »»»

Atllanka | Úterý 3. 07. 2012, 11.52 | Islám, Videa, Hyenismus | trvalý odkaz | vytisknout | 4846x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Chorvatsko - země zaslíbená
Zelee mejl web Úterý 23. 10. 2007, 11.30

Zajeďte si do Chorvatska… a nechte si bezdůvodně dát přes hubu od policajtů. I oni totiž budou v Radě bezpečnosti :-(

reaguj[2] Chorvati
Lolitka Čtvrtek 6. 12. 2007, 13.56

[1] Zelee:- jj a dokonce tomu předsedají :)

reaguj[3] fuj
brm Neděle 6. 01. 2008, 20.49

jako ted urazite ty krasny zviratka!!! :-x

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?