Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

O Marušce a jejích měsíčkách

Pohádka o muslimských obětech islámofobie

 

Motto: Islamofašismus je reálné nebezpečí, stejně jako byl nástup nacizmu v Německu. Ne náhodou si za války nácci tak skvěle rozuměli s musulmany. Zlo je třeba pojmenovávat pravým jménem a to islámské pseudonáboženství je vrchol odporného hnusu… Satyricon

 

Jsme oběti islamofobie? Ptá se krásná „Maruška“

Slovo fobie – phobos, je původu řeckého a znamená strach, velký strach. Fóbie je porucha, při které pacient prožívá bezdůvodný strach ze situace, věci, nebo jiného člověka.

 

 

Jednou z novodobých fobií je také islamofobie – strach z islámu a muslimů. O islamofobii mluvíme a slyšíme zejména od událostí v září 2001, i když samozřejmě existovala již i předtím. Jak ve svém článku píše Dr. Marek Čejka, islamofobie v Evropě není podmíněná pouze terorismem, ale také narůstajícím muslimském přistěhovalectvím. Základním znakem islamofobie je kolektivní odsuzování muslimů, nacionalistické a xenofóbní vášně, ale také volání po zpřísnění přistěhovaleckých politik evropských zemí.

Bez ohledu na druh fobie, člověk, který ji má, trpí, a potřebuje pomoc. Fobie je možné léčit, a k tomu se využívá expoziční terapie. Principem této terapie je vystavování pacienta situacím, které mu fobii působí, a protože ze vychází z toho, že fobie nemůže donekonečna narůstat, od určitého bodu musí začít zákonitě klesat.

Stejně jako u pacientů, kteří trpí fobiemi, i u islamofobie je možnost se jí zbavit. O islámu je potřeba hovořit a prezentovat ho takový, jaký je, ne pouze zdůrazňovat jednu jeho stránku (obvykle tu negativní). V souvislosti s islamofobií je dobré také vidět islamizaci Evropy coby hlavního argumentu islamofobů u nás v pravém světle – je to něco, co naší zemí skutečně a reálně hrozí?

Celý text najdete zde

Pod článkem vznikla následující diskuze

 

Islamofobie – Ryzí arogance muslimů

Odmítnutí ideologie nelze klasifikovat jako fobii. Říct o oponentovi ideologie, že trpí fobií, je blud. Všechny ideologie mají své kritiky, neslyšíme ale křesťany, že by označovali kritiky křesťanství jako kristofoby, komunisty označovat své kritiky za komunistofoby, nebo hinduisty nazývat ty své odpůrce hindofoby.

 

 

Termín ISLÁMOFOBIE je rozdělující, podněcující a je často používán k potlačování zcela oprávněné kritiky islámu. Je ryzí arogancí nazývat kritiku jakékoliv ideologie fobií. To by znamenalo, že platnost této ideologie již byla potvrzena a každý, kdo se proti ní staví, zastává iracionální postoj a potřebuje pomoc psychiatra. Neologismus islámofobie nedává naprosto žádný smysl. Je hanlivý a je používán pejorativním způsobem k diskreditaci kritiků islámu..

Takové iracionality a arogance jsou schopni pouze muslimové. Všichni si vzpomínáme na Mohameda Abdulláha, Afghánce, který konvertoval ke křesťanství, a hrozila mu za to poprava. Když byla vláda Afghánistánu dotlačena k jeho propuštění, zachránila si tvář tím, že ho obvinila z šílenství a tudíž neschopnosti stanout před soudem. V myslích muslimů může s islámem nesouhlasit pouze šílenec.

Co je za touto paranoiou a fobií z kritiky? Je to neschopnost muslimů postavit se oprávněné kritice islámu. Když takto selžou, uchýlí se k útoku ad hominem a snaží se zdiskreditovat své kritiky pošpiněním jejich charakteru. Označením kritiky islámu jako duševní choroby se zbavují nutnosti odpovídat na oprávněnou kritiku svojí víry.

Neologismus ISLÁMOFOBIE je proto známkou intelektuální smrti muslimských oponentů, kteří nejsou schopni přijít s logickými argumenty a bránit islám před kritikou racionálním způsobem. ISLÁMOFOBIE je útok ad hominem. Je logickým bludem a urážkou vrhanou na kritiky islámu. Zdůrazňuje skutečnost, že islám je lež, která není schopná ustát kritiku. To je důvod, proč muslimové potřebují cenzuru a musí zničit pravdu brutální silou, ať už právní, nebo fyzickou, aby svojí lež ubránili.

Samotná existence tohoto neologismu je nevysloveným přiznáním muslimů, že islám je lež, kterou nelze logicky obhájit, a jedinou cestou k její obraně jsou ad hominem útoky a cenzura… Tento text je z Atllanky – zdroj zde

autor Sasquatch 

 

Re: Islamofobie – Ryzí arogance muslimů

Atllanku pise Babocka Jeneral. At vyjde z anonymity a diskutuje, jinak to nepokladam za duveryhodny zdroj. Bohuzel…

autor katkota – Katarina Maruskina 

 

Re: Islamofobie – Ryzí arogance muslimů

Nemám tušení, kdo píše Atllanku, jestli babočka nebo bělásek osikový, ale tenhle citát je pravdivý.

Nikdo jiný než muslimové nevystupuje tak arogantně a zuřivě proti odpůrcům, natož aby si dovolil prohlašovat nesouhlas za něco nenormálního.

autor Sergeant survived 

 

Re: Islamofobie – Ryzí arogance muslimů

To je jedno kdo to píše, hlavní je ta myšlenka a máte to na konci textu v odkazu, autorem je Ali Sina – bývalý muslim a autor stránek Faith Freedom International.

A Atllanka má asi důvot být v anonymitě, když muslimové rádi útočí na své oponenty, viz Salman Rushdie, Theo van Gogh, Ayaan Hirsi Ali a jiní lidé pronásledovaní muslimy.

 

(Toto je film zmiňovaný níže, scénáristka Ayaan Hirsí Alí je muslimka somálského původu, kterou v dětství obřezali a surově bili až do 21 let, kdy se vzepřela dalšímu domluvenému sňatku a uprchla do Holandska. Je na ni vyhlášená fatwa za to, že v tomto filmu řekla pravdu o islámu, musí se skrývat a žije pod neustálou ochranou. Také přestala být muslimkou, stala se nevěřící. Po vraždě Theo van Gogha další díly filmu dosud nevznikly… vsuvka redakce)

 

Někdy jde totiž o život, tak jako v případě Theo van Gogha. Cituji z wikipedie: Byl zavražděn vrahem marockého původu, 26-ti letým Mohammedem Bouyerim, dne 2. listopadu v Amsterodamu, když jel na kole do práce. Boyerim na něj osmkrát vystřelil, poté vzal nůž a uštědřil mu hlubokou řeznou ránu do hrdla a bodnou ránu do hrudníku. Na místě nechal zprávu, ve které vyhrožoval západním vládám, židům a Hirsi Ali (scenáristce výše zmíněného filmu). Bouyeri byl krátce poté vypátrán a zatčen a 26. července 2005 odsouzen na doživotí.

autor Sasquatch 

 

Re: Islamofobie – Ryzí arogance muslimů

Kdyby vase Babocka nebyla srab, tak si za svymi nazory stoji. Nejpis je babocka, vergeri a evzen prchal stejne vsechno jedna a ta sama osoba, ktera se po vecerech nudi. To neni partner v diskuzi. Ta stranka je stara tak tyden a ucelove udelana aby to vypadalo, ze je to spolehlivy zdroj. Pritom jenom prebira plky z facebooku a facebook zase od ni. Uz to zacina byt skutecne komicke.

autor katkota – Katarina Maruskina 

 

Re: Islamofobie – Ryzí arogance muslimů

Ten web je starý 4 roky, funguje od roku 2007, kdo není fanatický slepýš tak vidí. A vy madam, jděte k vidlím, na nic jiného se svou nenávistí než na Fejsbůůůk a bloček na iDnesu beztak nemáte. Prsk, prsk, prsk… vy prskno jedna uprskaná…;-D

autor Kudllanka 

 

Toto a mnoho dalších vyjádření soudružky obhájkyně islámofašismu Marušky najdete v diskuzi v blogu iDnesu na straně čtyři a pět – zde

 

A my se ptáme, je opravdu potřeba se obávat islámu?

 

Afričtí otroci

Thomas Sowell odhaduje, že 11 milliónov otrokov bolo poslaných cez Atlantik a 14 milliónov bolo predaných islamským národom Severnej Afriky a Blízkeho východu. Pri chytení každého otroka ich umrelo viac.

Odhady týchto vedľajších škôd sa líšia. Renomovaný misionár David Livingstone odhadol, že na každého otroka, ktorý sa dostal na plantáž bolo päť iných zabitých pri nájazde alebo umreli na choroby a vyčerpanie počas núteného pochodu.

Po nájazdoch zostali iba tí, ktorí boli príliš mladí, slabí, chorí a starí. Títo onedlho umreli, pretože hlavní živitelia boli zabití alebo zotročení. Takže na 25 miliónov otrokov, dodaných na trh máme odhad smrti zhruba 120 miliónov ľudí. Hlavným prevádzkovateľom obchodu s otrokmi v Afrike bol ISLAM.

To máme 120 miliónov Afričanov.

 

Kresťania

Počet kresťanov, umučených islamom je 9 000 000. Hrubý odhad od Raphael Moore v History of Asia Minor je, že ďalších 50 miliónov umrelo v džihádových vojnách. Pripočítajme jeden milión afrických kresťanov, zabitých v 20 storočí a..

Dostaneme 60 miliónov kresťanov.

 

Hinduisti

Koenard Elst v knihe Negationism in India udáva odhad 80 million hinduistov zabitých v totálnom džiháde proti Indii. India má dnes polovičnú rozlohu starovekej Indie z dôvodu džihádu. Hory v blízkosti Indie sa volajú Hindu Kush, čo znamená „pohrebná hranica Hindov“.

Tak to je 80 miliónov Indov

 

Buddhisti

Budhisti sa nevenujú záznamom vojen. Nezabudnite, že v džiháde mohli v obmedzenej miere prežiť iba kresťania a židia, aby mohli slúžiť islamu, každý iný musel konvertovať alebo umrieť. Džihád vyvraždil budhistov v Turecku, Afganistane, pozdĺž hodvábnej cesty a v Indii.

Spolu je to zhruba 10 Miliónov budhistov.

 

Židia

Čo je zvláštne, v džiháde nebolo zabitých dosť Židov na to, aby významne ovplyvnili čísla Veľkého vraždenia. Džihád v Arábii bol efektívny na 100 percent, ale čísla boli rádove v tisícoch, nie miliónoch. Potom sa Židia podriadili a stali sa dhimmi (služobníkmi a druhotriednymi občanmi) islamu a nemali geografickú politickú moc.

 

Celkem tedy 270 miliónov!

zdroj a prameny najdete zde

 

270 miliónů!

270 milionů lidí, žen, mužů, matek, otců, starců i dětí přímo zabitých při muslimském Džihádu.., což je víc jako čtvrt miliardy! Vzhledem k tomu, že v té době nás bylo dohromady něco okolo miliard dvou, je to každý čtvrtý obyvatel této planety, kterého zabil islám přímo! Islám.., to náboženství pravdy lásky a míru, které se šíří v podstatě dobrým slovem, a jen hloupá hrstka nějakých teroristů si ho špatně vykládá..

Myslíte, že ne? Ale přesně toto se nám snaží namluvit „Katkotka Maruška“, co zřejmě jezdí do lesa v zimě na jahody a v létě chodí bruslit na zamrzlou Vltavu.., žije totiž evidentně zaseklá v pohádce. A ne v pohádce ledajaké, ona trůní přímo v pohádkovém hororu, kde hraje hlavní roli smrt, v potocích teče krev a mrtvoly se válejí na ulicích!

A jako správná Maruška se domnívá, že až bude nejhůř, máchne ten její muslimský měsíček kyjem nad vatrou a nastane rázem ráj na zemi… Nevím, kde ta alláholáskařka bere tu jistotu, ale já nejsa asi dostatečný pohádkový multikulturní cvok, jí prostě nevěřím, vy snad ano?

 

Na závěr si proto půjčím slova jiného blogera

Stejně jako svého času Sir Winston Churchill se i já dnes domnívám, že na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Utopistické sny o multikulturalistické společnosti přinášejí své důsledky, které lze jen stěží nahradit výjimkami nějakého příkladného soužití, většinou masivně, nedobrovolně a bez našeho svolení podporovaného z veřejných prostředků v různých komunitách, které nám politici dávají za příklad, a které za další naše peníze propagují ve veřejnoprávních médiích.

Právě začíná Nový roky 2011. Přání všeho dobrého, hodně zdraví, štěstí, klidu a pohody se zde na idnes.cz jistě ujmou jiní kolegové blogeři a děkuji jim za to. Já se domnívám, že taková přání jsou splnitelná za předpokladu, že jsou k nim i vnější společenské podmínky, nejen naše vlastní snaha, provázená mnohdy absencí starosti o víc, než je jen nejbližší prostor kolem každého z nás.

A právě proto si přeji, aby se v tomto roce západní civilizace z toho multikulturalistického snu probrala. A pokud to tentokrát má znamenat nějaký ten krok zpět, který by západní civilizaci umožnil realisticky vyhodnotit dosavadní směr integrace islámu a přijmout směr jiný, pak jej tentokrát rád udělám… zdroj

Andrea.A. 

 

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Pařížský manifest Následující text: Islamizace České republiky? Ano! »»»

Atllanka | Neděle 2. 01. 2011, 15.19 | Česko, Islamizace, Blbost lidská | trvalý odkaz | vytisknout | 2657x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Karolina Kunstová mejl web Neděle 2. 01. 2011, 18.10

Kateřino Maruškinová, Atllanka není mladá (i když se to o dámě říkat nemá), trvá několik let – pro ověření, na svém webu uveřejňovala mé články již v roce 2007 (kupříkladu tento http://www.atllanka.estranky.cz/…-lidi_-.html z května 2007). Chcete snad tvrdit, že i já a Atllanka jsme jedna osoba a že tedy píše i blog Karolíniny úvahy?

reaguj[2] jedna osoba
Martin Tomášek Pondělí 3. 01. 2011, 01.57

„Kdyby vase Babocka nebyla srab, tak si za svymi nazory stoji. Nejpis je babocka, vergeri a evzen prchal stejne vsechno jedna a ta sama osoba, ktera se po vecerech nudi. “

Lol, tak já se teda přiznám. Já jsem taky babočka a vergeri. :-)) A z doby federace umím slovensky. :-)) No a po předchozím příspěvku jsem začal mít dojem, že jsem i karolinou kunstovou.

reaguj[3] jaka babocka?
Sanqua Pondělí 3. 01. 2011, 20.20

Ty hloupy muslimce musi hrabad na entou DDDDD)))

reaguj[4]
Maruskina Středa 5. 01. 2011, 01.40

Trapný článek, hloupé jako obvykle.

reaguj[5]
M Středa 5. 01. 2011, 11.09

[4] Maruskina:běžná odpověď zastánce špatného multikulturalizmu(správný je jen tem v rámci evropy zachovávat více kultur př. česká německá francouzká,nikoliv však arabská-ta je cizí) možná kdyby se podívala jak dopadají koptové nebo křesťané v jiných zemích kde je vetšina s plínou na hlavě. :-? :-? :-? Křesťanství (nejsem jeho zastáncem) se aspoň trochu chová v mezích zákonů platných v evropě což o muslimech říce nelze. Pokud chce poukazovat na nějakou mírumilovnost islámu ať se zeptá obřezaných žen(nebo pokud je masochistka ať si toto nechá provést na sobě-sebemrzačení v rámci víry je zavrženíhodná úchylka) nebo ať se jede takhle odhalená promenádovat po Mece možná ji dopřejí přátelské tresty…Nebo ať vstoupí přímo do jejich svatině uvidíme tu míru tolerance… 8-) Chtělo by to aby dotyčná šla zpět do obchodu řešila jaké šminky si má koupit ale tohle téma její hlava zaručeně nebere… :-D :-D :-D

reaguj[6]
Maruskina Středa 5. 01. 2011, 20.41

Co je to za stupidní příspevek? Hnus..

reaguj[7]
urg Čtvrtek 6. 01. 2011, 16.06

[5] M: S obřezáváním žen jste mimo – je to předislámská věc a praktikovala se snad jen v Súdánu pokud vím… Spousta omáčky a nic z toho :) Vím jak dopadají křesťané v arabských zemích :) nebo vy si snad myslíte, že je tam každý den nahání s pohrabáčem za pokřiku allah akbar? Chorá mysl :) Jeďte se někdy podívat do arabské země … avšak musíte zvednout zadek z lehátka a opustit prostor letoviska… uvidíte taaaaaakovejch věcí :) Třeba muslimy kteří se chovají jako my, třeba muslimy co mají za kamaráda žida… vše o čem mluvíte je jen názor hlupáka co někde něco slyšel a četl na podobných webech jako je tenhle…

reaguj[8] Mimo jsi ty
Královna Čtvrtek 6. 01. 2011, 23.59

A smutné na tom je, že záměrně. Dnes už není žádné tajemství, že se to v muslimských zemích a komunitách, a dokonce i tady v Evropě děje. Máš to blbý, lidi už ví, co jste za pakáž.

reaguj[9]
M Pátek 7. 01. 2011, 11.07

[7] urg:Pokud bych seděl jen na zadku jak píšete URGu nebo URGo tak bych asi osobě Maruskina a jí podobné tleskal.Byl bych zpracován veřejnoprávními médii.Nebo bych se dožadoval stavby mešity ve svém městě jako snahu o lepší vztahy a jiné … citace z vašeho příspěvku :S obřezáváním žen jste mimo – je to předislámská věc: konec citace co má být že je neco předislámská věc rozhodující je že to islám přijal jako svoji součást stejně jako právo šaria.

Znáte něco o povoleném lhaní nevěřícím když se stavíte do role někoho kdo něco ví??? 8-) A taky kolik nových kostelů se staví v muslimských zemích?? Nemáš taky plínku na hlavě ?? ;-) :-D ;-) :-D :-D Když naznačujete že jste nehlupák tak jím nebuďte a rozumným způsobem (předložením důkazů a fakt) reagujte na celej můj příspěvek pokud tak nečiníte tak si o vás udělá každý obraz velmi dobře kam patříte :-D :-D 8-) 8-) Doporučuji ke čtení taky některé statistiky třeba pochopíte co tím myslím..

Závěrem raději budu v očích takového URGa či URGy či co to je hlupákem než blbou ovcí jdoucí na porážku..
:-D :-D 8-) 8-)

reaguj[10] společný dům,stát,tolerance
Dědek_org Sobota 8. 01. 2011, 11.08

blbě vidím kdo co tu píšete a nemíním to vše číst. Pokud budu mít ve svém domě zaveden určitý řád a všichni jej budou dodržovat a tudíž vycházet v dobrém, není problém cokoliv společně dokázat vytvořit. Pokud přijmu nového člena do domácnosti budu to vyžadovat i od něj. Pokud né tak jej pošlu tam odkud přišel.Nelze vnucovat nový řád a zákony přivandrovalých jednotliců , jenž se ani neslučuje z našimi zákony a doslova parazituje a zotročuje ostatní pod pohrůžkou tvrdého násilí… Nemám nic proti jiným náboženstvím / zatim /, ale držím se hesla : „Čí chleba jíš , toho píseň zpívej.“

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?