Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islamizace Bulharska

Obklíčení ze všech stran

 

Motto: Člověk ještě není dost dokonalý ani dost slušný, aby měl právo žít na něčem tak krásném, jako je naše Země… Karel Čapek

 

Saudská Arabie vysílá hlavně do chudých bulharských vesnic své zástupce, imámy, a jejich prostřednictvím i svoje státní náboženství, islámský wahábismus

Tento extrémní islám se svým zákonem sharia se velice rychle šíři hlavně v bulharských horách, kde vždy bylo a je k civilizaci daleko. Tyto zapadlé vesničky se v posledních letech změnily k nepoznání. Za peníze proudící ze Saudské Arabie v nich bylo postaveno více než 150 nových mešit a pohybují se tam zahalené ženy.

 

 

Iman z našeho videa také studoval v Saudské Arabii a za její peníz, proto hlásá:

My jsme přinesli nového ducha do této země. Naše mládež je opět otevřená, naslouchá Bohu (Allahovi) a našla svou novou identitu v islámu. Z tohoto muslimského probuzení má státní polocie strach, a proto nám v tom chtějí bránit, zavírat nás i naše školy. Islám je jediné správné náboženství.

Tak co je na tom špatného, že jej chceme zavést po celé této zemi?

 

Islám na tahu

Státní policie v Bulharsku totiž sleduje islamizaci své země, snaží se jí bránit a radikální muslimy posílá za mříže. Pokud však nebude postaven islám mimo zákon, a stíhán jako každé jiné hnutí směřující k potlačování lidských práv a svobod, má šanci zvítězit po celém světě.

 

 

Valná část lidstva je chudá a nevzdělaná, nemalá část stále věří na jednoduchá řešení, další nerozeznají lež od skutečnosti a jsou stále ochotni věřit pohádkám… atd..

Lidé jsou v podstatě snílci, musí být. Kdyby nebyli, nikam by to naše hemžení nevedlo, protože jen sny, touha a fantazie ženou lidstvo vpřed. A toho zneužívají manipulátoři. Nabízejí snadné dosažení snů, a když nejsou schopni to dokázat tady a teď, na zemi, slibují to aspoň po smrti.., proto se jim tak daří.

Všem. Ať je to spolek okolo Boha a nebo nějakého Guru či kultu osobnosti hlásajícího různé ideologie a ismy. Spolčovat se okolo vůdce je totiž zcela zcestné.., vede to vždy k válkám a utrpení, protože každý vůdce chce být jednak tím jediným, a pak.. velmi rád zvětšuje své území a za tím účelem své ovečky manipuluje.

Člověk musí konečně pochopit – a vede k tomu zřejmě ještě cesta dlouhá a trnitá, že všechno už bylo napsáno a řečeno. Že nyní už nastal čas podle toho skutečně žít.

 

To znamená skutečně jedno jediné:

Žijme a nechme žít, ergo nedělejme druhému to, co nechceme aby on dělal nám. Sdružujme se, zakládejme spolky a pěstujme co nás baví… ale nevnucujme své hoby jiným.

Posuzujme člověka podle jeho skutků.. ne podle promluv, pomluv a plitkého žvanění. Vraťme na svět zodpovědnost, slušnost a morálku. Distancujme se od amoralit, učiňme je společensky nemožnými. Přestaňme už konečně tolerovat zloděje, grázly a nepoctivce s omluvou – mě osobně nic neudělal!?

Jen tím, že lidé, kteří se prokazatelně chovají jako odpad budou jako ten odpad bráni a vytěsňováni na okraj společenského dění dosáhneme toho, že budou mít méně a méně vlivu a tím i méně a méně následovníků. Jen tak můžeme jít jako druh kupředu. Pokud to neuděláme, zahyneme. A nebude to trvat dlouho.

(A.A.) 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Razie v České televizi Následující text: Egypt - Úhel pohledu »»»

Atllanka | Sobota 16. 04. 2011, 12.20 | Genocida, Islamizace, Islám | trvalý odkaz | vytisknout | 1670x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.