Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Šaháda aneb Jak se konvertuje k islámu

Štěstí pro muslimku?

 

Motto: Šťastných je mezi muslimy a muslimkami minimum. Ostatně, proč by to mělo být jinak – se šťastnými lidmi se špatně dělá džihád…

Islám není žádné náboženství, islám vykazuje všechny znaky sekty a také sektou je. Pominu-li narozené přímo v islámu, kde je bez skrupulí od dětství každý, i ten nejposlednější jedinec vymýván způsobem, před kterým i Adolf Hitler bledl závistí, pak rozhodně i to, jak získává islám konvertity (hlavně ženy, dle islámu pouhé dělohy) v neislámských – našich zemích, stojí rozhodně za pozornost.

 

Tento brainwashing si shrňme do sedmi fází které vypadají následovně

 

Nejdříve láska poté konverze

Fáze 1: Dívka se na škole, dovolené atd., zamiluje do muslima a on je skutečně neuvěřitelně skvělý, nosí ji na rukách, stará se o ni, lichotí ji, zároven na nic netlačí, nepije, nekouří, zahrnuje ji luxusem.

Fáze 2: Vezmou se, nekonečně milují, vyrábí potomstvo.

Fáze 3: Nastanou problémy, jako v každém vztahu, a on, nenápadně, tlačí, „kdybys konvertovala, bylo by to skvělé“… A dívka konvertuje, protože nechce ztratit toho skvělého miláčka…

 

 

Nejdříve konverze, potom přijde láska

Fáze 1: Dívka zklamaná představou o lásce, často popletená teenagerka, narazí na islám. A muslimská umma je samý úsměv. Pozvou ji mezi sebe, a něco takového ještě neviděla – tobě to sluší, krása, nic nemusíš, na vše je čas, jak budeš chtít..

Fáze 2: Bratři a Sestry se jí věnují, jsou skvělí, tolerantní, předhánějí se v ochotě, lásce, velká úžasná rodina, to opravdu ještě nikdy nezažila… Chce mezi ně patřit a konvertuje

Fáze 3: Vyberou jí manžela, krásného, skvělého zbožného muslima, teď už jí čeká jen ráj na zemi a hlavně po smrti, a záleží to jen a jen na ní

 

 

V této fázi se příběhy spojují:

Fáze4: On je po konverzi (svatbě) přísnější – najednou jí říká „Musíš“, a ona musí, protože je muslimka, stále je bezmezně zamilovaná, navíc v této fázi bývá již obvykle těhotná.

Fáze 5: Stejně tak sílí tlak od Bratrů a Sester (nedělej to, nechoď tam, nejez takhle, co to máš na sobě..)

Fáze 6: Holky zírají, ale nechtějí si za žádnou cenu přiznat, do čeho to vlítly, navíc hledají vinu v sobě, ty měsíce brainwashingu (žádné styky vně sekty atd.) způsobily, že tomu islámu opravdu věří, bojí se pekla, Alláha… a tak zatínají zuby a dál se usilovně snaží vypadat skvěle, nadšeně a šťastně, být dobrými muslimkami..

 

Toto není fotomontáž, to je malý českoegyptský muslímek

 

Fáze 7: Tak nějak tápou a kladou často „nevhodné“ otázky, a někdy v tuto chvíli přijde místo odpovědí nemilosrdné bití… Pro „špatnou“ muslimku… A utéct už není kam – jednak má již na světě své první dítě, často čeká i druhé, a pak… Pořád doufá, že se vrátí to okouzlení z počátku, ta pohádka, ten sen… A v neposlední řadě je tu i strach z ostatních, co řekne Umma…, hanba z domnělého vlastního selhání je veliká..

 

 

Jen málokteré se podaří vymanit z takového absolutně sektářsky se chovajícího sevření, a opustit jak toho svého otrokáře, tak i otrocký a lidskou důstojnost ponižující islám. Před každou takovou smekněte, a čtěte co říká a píše, a věřte jí, ona už narozdíl od vás ví o čem ten islám je.

A hlavně jí uvěřte dříve než vyslovíte tzv. Šahádu, tedy toto:

Lá iláha illálláhi wa Muhammadun rasúlulláhi. Což znamená česky: Vyznávám, že není božstva kromě Allaha a Muhammad je posel Boží.

Neboť věz, že odpadlictví se v zemích kde vládne všeslitovný Allah se svým mírumilovným islámem, a bohužel už i nejen tam, trestá smrtí.

 

Volně inspirována Martinem K. zpracovala Andrea 

 

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 


Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Jak přemýšlí umírněný muslim Následující text: Evropští muslimové trojským koněm islámu »»»

Atllanka | Čtvrtek 16. 12. 2010, 09.33 | Islám, Totalita, Konvertitky | trvalý odkaz | vytisknout | 8395x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?