Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Roman Joch poradcem pemiéra?

Gratulujeme panu premiérovi ke skvělému výběru!

 

Motto: Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání… Jan Werich

 

Podpora Romanu Jochovi, budoucímu poradci předsedy vlády

Konzervativní strana s uspokojením přijala zprávu, že se ředitel Občanského institutu pan Roman Joch má stát poradcem premiéra pro oblast lidských práv a zahraniční politiku.

Je to – po otevřeném vyslovení podpory III. odboji, jmenovitě pak skupině bratří Mašínů, a uznání oprávněnosti bojovat proti komunistické totalitě se zbraní v ruce – další příslib toho, že je naše vláda rozhodnuta postavit se otevřeně proti levici a její chybné, občanským svobodám nepřátelské politice.

 

Roman Joch je zárukou toho:

  • Že nebude mluvit jazykem politické korektnosti, ale bude věci nazývat pravými jmény.
  • Že nebude relativizovat pravdu, ale bude ji hájit.
  • Nebude ustupovat levicovým pseudointelektuálům s jejich antidiskriminačními zákony, které pod záminkou ochrany všelijakých menšin diskriminují většinu.
  • Bude hájit ideje a hodnoty, na nichž vyrostla západní civilizace a bude se proto zasazovat o posilování transatlantického spojenectví.

 

Tak Romana Jocha již dlouhé roky známe a plně s ním tato jeho přesvědčení sdílíme.

 

 

 

Toho si je levice vědoma a proto ta vlna hysterie a nenávisti, která se proti Romanu Jochovi vzedmula.

  • Pokřik vychází od stejných lidí, kteří se stavěli proti umístění stanice protiraketové obrany armády USA na našem území, proti pevné vazbě s našimi spojenci, tedy od těch, kteří byli ovlivňováni ruskými agenty.
  • Křičí různé feministické, protináboženské a antisemitské skupiny, ti, kteří zaměňují tzv. sociální jistoty s občanskými svobodami, které omezují a ohrožují.
  • Na poplach bijí všichni, které britský historik a spisovatel Paul Johnson správně nazývá: nepřátelé společnosti.

 

Je načase se těmto lidem, jimž umožňuje jejich projevy publikovat a manifestovat demokratický režim – který ohrožují – postavit a začík krok za krokem napravovat důsledky jejich zhoubného počínání.

 

 

Konzervativní strana je přesvědčena, že předseda vlády Petr Nečas neustoupí jejich tlaku a Romana Jocha do týmu svých poradců jmenuje. K tomuto skvělému výběru panu premiérovi ze srdce blahopřejeme.

Martin Rejman 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: I vojáci jsou jen lidé, mnohdy ti nejlepší z nás Následující text: Exekuce.. jó, exekuce.... »»»

Atllanka | Čtvrtek 19. 08. 2010, 14.14 | Česko, Politika, Osobnosti | trvalý odkaz | vytisknout | 1323x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Atllanku zeru..
Lotr Thyronx mejl web Pátek 3. 09. 2010, 03.23

Ctu vsechno co tu je a mam ten server rad. Kdysi jsem mel rad i tydenik Respekt. Dnes z neho nic neni. Nula. Skoda. Jsem samozrejme (v USA) republikan. Tedy pravice. Mam rad svobodu a volny vladou neovladany trh, taktez zdravotnictvi a skolstvi. Je mi 64 a pul roku. Jestli neco nenavidim, je to „socialni“ stat. Muj sen? Dozit se ze KLDR zanikne a lide se tam spoji s Jihem. Myslim ze se ve svete pro ne dela malo.

Nelze přidávat nové komentáře.