Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Mešita v Hradci Královém?

Další islámská buňka u nás?

 

Motto: Kdo zlu neodporuje, sám se ho zúčastňuje. Nebuďme proto lhostejní k islamizaci která už mílovými kroky postupuje i v naší České republice…

Vážení spoluobčané!

Jak již možná víte, v Hradci Králové plánují muslimové vybudování dalšího islámského centra – mešity. V současné době žije v Hradci Králové přibližně 250 muslimů, scházejí se jednou týdně v kulturním centru Medium a nyní usilují o vybudování velkého islámského centra na nadrese Brněnská 4, které by zajistilo nepřetržitý denní i noční provoz a nárůst muslimské komunity v našem „salónu republiky“.

 

I, a muslim – Já, muslim

 

Zkušenosti posledních let z naší republiky i ze zahraničí jasně ukazují, že v podobných islámských centrech a mešitách (islámské centrum a mešita mají stejnou funkci) se často volá po nenávisti vůči židům, křesťanům a nevěřícím, rovněž je zde slyšet kritika demokracie, svobody slova a dalších hodnot pro naši společnost neodmyslitelných.

Jako občan Hradce Králové jsem hluboce přesvědčen, že islámské centrum přinese našemu městu spíše potíže než užitek. Všude, kde se muslimové a islám objeví, vznikají složité a dlouhodobé problémy v oblasti bezpečnosti, narušení veřejného pořádku a společenského soužití.

 

 

Nejsem xenofob a nepřikláním se k žádnému extrémistickému hnutí, pouze si dovoluji upozornit na problémy, které islám ve světě představuje a kterým bychom se mohli uváženými kroky vyhnout. Doufám, že místo islámského centra se v našem městě objeví řada jiných, společnosti opravdu prospěšných projektů.

Pokud máte stejný názor a nesouhlasíte s výstavbou islámského centra, můžete se připojit a podepsat petici zde

Tento Váš akt může silně přispět k zastavení a zrušení islámského centra v HK. Pokud máte nějaké pochybnosti, podívejte se zde na náš statut a zvažte potřebnost jednat.

Pokud používáte Facebook, připojte se k naší skupině AntiMešita – Bojkotujeme Hypermarkety s HALAL masem, přidejte se i do skupiny Šaría nepatří do Evropy, oblibte si nejen naší stránku Atllanka, ale i novou mezinárodní stránku Czech Freedom Alliance… Budete tak neustále v obraze a vytvoříte si vlastní názor na multikulturu jak si ji představují naši nezopodvědní politici, ale hlavně politici z celé Evropské unie.

Lidé, ještě je čas!

Občané a občanky Česka 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Okupace v srpnu 68 byla důsledkem československé vlastizrady Následující text: Pallywood a Islamofilie »»»

Atllanka | Neděle 21. 08. 2011, 15.38 | Česko, Islamizace, Genocida | trvalý odkaz | vytisknout | 3418x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Heja heja!!!!
Pomeje Sobota 28. 08. 2010, 13.46

Naši předkové bojovali za naši identitu a naši víru, a tito hosté si tu chtějí postavit svatostánek. Mají-li víru v něco, v co my ji nemáme, tak ať si koupí letenku a odcestují natrvalo tam, kde jsou doma, a kde jim to vyhovuje. Chtějí-li tu žít a pracovat, nic jim nesmí bránit přijmout naše zvyky které naši předkové vytyčili, a spolu s námi, jejich dědici je chránit.

Pokud námi a naší kulturou pohrdají, ať sem nelezou. My k nim taky nelezeme! A když, tak se jim tam doma u nich přizpůsobujeme na 100%, a to ať chceme nebo nechceme!

Nevěříte? Tak tam jeďte a hoďte se uprostřed dne o Ramadánu u moře do plavek a otevřte si k tomu vepřové ve vlastní šťávě a lahev piva! Myslím, že o zpáteční letenku se už nemusíte starat.

To je ta jejich tolerance, zahalí baby ještě v letadle, jíst můžete jen to co vám dovolí a ještě určí i kdy – například při jejich velkých pátečních modlitbách se nesmíte ani napít, i když nejste muslim! Je to stejné, jako bychom je tady u nás nutili jíst vepřový a jejich baby slíkali do kraťasů, jinak, že nesmí ven!

Do pr.ele s islámem a zo hned!!!

reaguj[2]
Železná Noc mejl web Neděle 29. 08. 2010, 00.59

[1] Pomeje:přesně! Ti dobytci, kteří nejsou schopní se přizpůsobit, tak ať táhnou! My je tu nebudeme trpět, ani to jejich otrokářství!

reaguj[3] Mešita v Čechách nemá co dělat
Martin Středa 22. 09. 2010, 16.15

Opravdu by jsme se měli zamyslet a neco dělat. Nechapu proč mají tak málo hlasů nacionální strany. Volme dobře dřív než nás zhoubná multikultura pohltí.

reaguj[4] Mešita v Čechách nemá co dělat
Martin Středa 22. 09. 2010, 16.22

Zamyšlení 1989 byla revoluce. Položeny základy liberální demokracie a svobody. Ano tehdy to bylo na místě. Jenže co platilo tehdy neplatí dnes. Ideologie rovnosti, lidí míšení kultur svoboda drogám, zrušení hranic do toho islamisté jako bonbonek. Kdokoli řekne jiný názor je označen za rasistu a xenofoba. Nacionelismus je uměle dáván do negativního světla a veškerý konzervativci třeba z iniciativy DOST jsou také potírány. Už by jsme se měli probudit! Západní evropa plná přistěhovalců chudne. Máme čas se nad tím zamyslet. JÁ ROZHODNĚ V MULTIKULTURNÍ A MULTIETNICKÉ SPOLEČNOSTI ŽÍT NECHCI! Tím neurážím nikoho at si žijí po svým ve své vlasti.

reaguj[5] Jak teď řve, ta muslimská pakáž!
Kanton web Středa 3. 11. 2010, 13.13

A jak se chovají oni? Číhněte na odkaz. Chce se mi je hladit a hladit až ouplně vyhladit!

reaguj[6] protesty
oksik mejl Neděle 21. 08. 2011, 11.51

co ma udelat proto maly jeden clovicek?lidi jsou ignorantni a radsi se schovaji do ulity,nez konfrontuji z realitou,pokud nekdo premyslivy se podiva na video-tak je to ihned jasny,ale vetsina rekne-co je mi do toho,a kdyz namitnes,ze maji dcery,ktere mely by o tom neco vedet,tak reknou ,ze pokud se do muslima zamiluji,tak neni mozne to zmenit…chce to zakony,ktere budou xenofobni a vlastenecke,chce to vyuku ve skolach,nejake siroce dostupne informace,ale predevsim se NEBAT byt vlastencem…MAME CO CHRANIT!

reaguj[7] Projev premiéra Austrálie
Honza mejl Úterý 23. 08. 2011, 21.27

Jsou to imigranti a ne Australané, kdo se musí přizpůsobit. Jsem již unavený z věčných obav, zda jsme nenarušili práva nějakých jednotlivců a nebo, nedej Bože, jejich kulturu. Od teroristických útoků na Bali jsme zaznamenali velký nárůst vlastenectví u většiny Australanů. Tato kultura se vyvinula v průběhu dvou století bojů, zkoušek a vítězství miliónů mužů a žen, kteří toužili po svobodě. Naší mateřskou řečí je hlavně angličtina, ne španělština, libanonština, arabština, čínština, japonština, ruština, nebo jakýkoliv jiný jazyk. Proto pokud si přejete stát se platnou součástí naší společnosti – Naučte sa náš jazyk! Většina Australanů věří v Boha. To nejsou žádní kresťanští extrémisté nebo političtí lobisti. Vezměte na vědomí fakt, že to byli kresťanští muži a ženy, kteří právě na křesťanských principech založili tento stát. Je to jednoznačně podložené důkazy, a je proto zcela správne že je tento fakt zobrazen na stěnách uvnitř našich škol. Pokud je Bůh tím, co vás uráží, potom vám doporučuji vybrat si jako svůj nový domov jinou část planety, protože Bůh je stálou součástí naší země a kultury. My budeme nadále svobodně vyznávat svoji víru a nebudeme se vás ptát, zda to smíme dělat… Naopak se ale ptáme zda vy chcete přijmout kulturu a víru naši a dát tím tak najevo, že s námi chcete žít v harmonii a míru. Toto je totiž náš domov, naše zem a náš životní styl, a my umožníme každému z vás tu žít. Ale až po té, co skončíte se svými věčnými stížnostmi, naříkáním a požadavky, a také s urážením naší vlajky, naší přísahy a našeho křesťanského přesvědčení, či našeho způsobu života. V opačném případě vám doporučuji využít jednu z mnoha našich skvělých australských svobod – A to je právo na svobodné opuštění naší země, pokud zde nejste spokojeni. My jsme vás nenutili přijet sem, naopak, byli jste to vy, kdo jste žádali o vstup k nám. Takže je na vás, abyste přijali zem, která přijala vás.

reaguj[8]
Roman mejl Úterý 9. 04. 2013, 18.29

Já jsem pro Mešitu a radši bych dal za muslima ruku do ohně než za čecha stydím se jak za svůj národ Polska tak i za Český.Proč jim nadáváte a pak jezdíte na dovolené do Hurghády cpete se masama utrácíte proč? Vy už jste takový Češi a vý to celý svět jste nejhorší země ze všech jen se všemu smějete , jsem hrdý na to že se zanedlouho stanu muslimem i mně se nelíbí že se zabíjejí a válčí ale vy tady neválčíte hm,nikdy jste si navzájem nepomohli a pokud ano tak ne ze srdce ale z toho aby jste se zvyditelnili.Nemáte se rádi sami sebe a to vás pohoršuje i tady už je čím dál víc vražd a násilníku pedofilů a verbeže.Narozdíl od muslímu si nechávate srát na hlavy od politiků tak kdo je pak tady ten špatný,cinkáte klíčema jste jen chudáci.Navíc se nezmůžete.Až jse jednou podíváte koránu do očí a pochopíte jejich život poznáte že ten jejich je mnohem lepší než ten náš tady.


Atllanka reaguje:

Ty ubohá muslimská kreaturo, do pedofilních muslimstánů nejezdím, mešity tady stavět nebudete, to ti garantuju a když se ti to tu zdá ubohé, tak táhni kam tě tvoje hloupá lebeňa táhne. A nauč se pravopis, píšeš jako v první obecné, ty islámská nádhero!

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?