Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Muslimská Evropa umírá!

Umírá proto, že je hloupá, konzumní, senilní, vystrašená a sobecká

 

Motto: Islám v Evropě není jen muslimský problém. Muslim půjde jen tak daleko, kam mu naše zákony umožní. Problém je především v našich řadách, to my ustupujeme, to my ohýbáme hlavy, to my se díváme jinam a děláme, že se nás to netýká…

 

Evropa starý dobrý kontinent, kde jsem se narodil? Ne!

Proč to říkám? O co mi jde? K tomuto článku jsem došel po celodenním přemýšlení, neboť mi nejde ven z hlavy blog jedné dívky, která píše věci tak, jak jsou a je jí jedno kdo se chytí za nos. Padni komu padni, pokud se týká pokryteckého islámu.

 

 

Její informativní článek o Saudské Arabii a popis všech základních práv, která jsou dnes a denně porušována v jejich zemi mě zaujal a zanesl moje myšlenky do jakési jiné sféry. Dnes to nebyl prostě můj den. Tahle SA si dovolí kritizovat Norsko, za nedostatečné snahy ochránit jejich bratry muslimy ve své zemi. A to tvrdí s jistotou, které věří a ani je nenapadne, že jsou směšní jako vtipálek někde na jevišti v Las Vegas.

Nu ale tam mi to ani tak nevadí. Jde tu o něco jiného, co se asi nikdy nestane. Alespoň za mého života se to nestane. Přesto bych rád zůstal na této zemi v podobě nějakého ptáčka a pozoroval další vývoj. Jistě bych se dočkal i změny, kterou nemohu nikomu vnutit dnes a proto šílím při představě jak je Evropa hloupá a vystrašená.

A při tom je to tak jednoduché. Jít po nich jako slepice po zobu. Nedát jím dýchat, nedát jim spát a kdo se bude bouřit a protestovat, vyhostit ho. Oni by se rychle vzpamatovali a začali přemýšlet, že Evropa asi nebude to pravé ořechové. Sami by ji opustili, vědouc, že tudy cesta nepovede.

 

Muslimská práce v Bostonu

 

Evropským politikům jsou asi milejší osobní majetky oproti pořádku a ochraně vlastních obyvatel. Ta zoufalá snaha někoho neurazit je mi odporná. Doslova odporná a jak se dívám na Česko, spějeme tam docela rychle. Vím, že doba se mění, nejsem úplný neandrtálec a vím, že demokracie je něco jiného než býval komunistický oplocený lágr, ale hrdost se kamsi vytratila. Uhýbáme, nebo uhýbají. Mluvím více o Evropě než o Čechách.

Je to obyčejný strach z následků vyvolaných tvrdým zásahem, neoblomným postojem vůči každému, kdo se nechce přizpůsobit zemi, kde se vtlačil. Kolik článků už bylo napsáno na tohle téma a změnilo se něco? A muslimové to všechno vědí.

Cítí to a možná se nám v duchu smějí. Vynutili si svoje uznání sprostým terorem, nátlakem a vraždami. Nevyhrožují ale nikdy naprázdno, konají a to my neumíme. Podle nich jsou všechny ostatní zákony mimo muslimské jen dočasné. Jednou všude zavedou šarija zakony a pozabíjejí zbytek obyvatel planety, nebo je překonvertují. To očekávám, neboť to se už děje. V Norsku se jeden postavil proti, bohužel střílel do těch špatných. Do svých.

Nechci rozdmýchávat nepokoje, nenávist nebo nesnášenlivost, s takovou bych neuspěl. Jen chci říct to, co se běžně neříká. A sice, začít se řídit zase heslem, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Ani oko za oko a zub za zub nezní špatně. Ano, byl na to pravý čas už včera.

My máme možnost se buď přizpůsobit a držet hubu a krok, nebo proti tomu něco udělat. Co udělat, to nechám na fantazii ostatních. Sám bych nedokázal vymyslet účinnou obranu, ale je jisté, že je potřeba se začít bránit a ne si hrát na slepce a naivní, až senilní dědečky a babičky, co hledají jen klid a spokojenost.

 

Muslimská práce v Bostonu

 

Spokojeni nemůžeme být, když nám za humny vyrůstají mešity, (zatím jich tolik v Čechách, není, ale přibudou) ve kterých se tihle přistěhovalci pouze nemodlí. Možná v Saudské Arabii se jen modlí, tomu bych věřil, ale v Čechách ne, v Norsku ne. Důkazem byl zásah policie v dobře vybranou dobu a zadržení nejen těch co údajně měli něco do činění s jistou knihou, (to se mi zdál být ale docela hloupý důvod ke vstupu), ale byli odkryti i takoví, kteří v Čechách bydlí bez patřičných dokladů, nebo víz, někde jsem četl, že se našli dokonce zbraně, nevím to jistě, ale zásah určitě vyvolal efekt, který se odrazil v jejich protestu. Aby se neřeklo že to jen tak přijali. Na masové protesty byli tihle muslimové vždycky machři.

A přesně tak ten jejich teror začíná. Protestují nejprve modlením na jednom místě, pak protestují na více místech a přibývá jich. A skončí to nenávistnými hesly v ulicích Prahy, jako kdysi v Paříži, kde otevřeně prosazují jejich zákony nad naše, vyhrožuje se místnímu obyvatelstvu vraždami, pověšením, sťatými hlavami a nikdo nehledí na to, že za taková hesla by prostý Čech šel okamžitě do vězení.

Muslim ale do vězení nepůjde. Muslim se přece jen brání útlaku obyvatel země, kam přišel s holou prdelí jako pouhý host. Paradox, který neumím lépe popsat. A v tom je ta slabost Evropy. Jsme vystrašení jako koroptve na honu. Schováváme hlavy do písku, hledíme na jinou stranu, dokonce i slepě souhlasíme s lidmi, kteří nás jednou zaříznou.

 

Muslimská práce v Thajsku

 

A není to problém pouze islámský. Muslim půjde jen tak daleko, kam mu naše zákony dovolí. Problém je v našich řadách. My ustupujeme, my ohýbáme hlavy, to my se díváme jinam a děláme, že se nás to netýká.

Až přijde den, kdy vám unesou dceru i třeba desetiletou a nikdy ji více neuvidíte. A unesou další a další. Bílá dívka je pro ně magnet. Pak možná někdo začne něco dělat. Možná. Taková dcerka se stane sexualní otrokyní některého z těch fousatých, potem zapáchajících, morálních a neúhonných muslimů v zemích, jejichž jména si ani nepamatujeme.

Ono když čteme, že v Nigerii unesli přes 300 děvčátek školou povinných a nikdo je nemůže najít, zní to hrozně, ale vydržíme nad tím přemýšlet asi tak minutu, dvě. Jedná-li se o naše dítě, reakce je pak docela jiná. Evropa už není bezpečná, není to ta Evropa, kterou jsem v dětství poznal. Je znásilněná, zprzněná, ideologicky zdeformovaná, vrásčitá stará škatule, baba Jaga…

Muslimská Evropa je země, kde není místo pro klidné stáří, ani pro šťastné mládí. Mrzí mě, že ji vidím takovou, jakou ji popisuji. Kontinent, kde původní národy (stavitelé kultur) jsou utlačovány menšinami (bořiteli kultur) a bořitelé mají více práv než stavitelé, je kontinentem zmaru a zkázy. Je jen otázka času, kdy spolu s naší kulturou zahyneme i my.

Frank Krejčí 2014 (redakčně upraveno)

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Bez jazyku islámský ráj nepomluvíš Následující text: Proč muslimové vybydlují svět? »»»

Atllanka | Neděle 4. 05. 2014, 19.06 | Islám, EU, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 17303x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?