Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

A nejhorší je medvědí služba českých muslimek

Další nechutnosti islámského multikulturního obohacení

 

Motto: Uznejte, že to nemá chybu! Islámský Allah je tak všeslitovný, že dovolí i těhotné ženě porodit a zotavit se z porodních bolestí dříve, než ji veřejně zbičují nebo ukamenují za to, že si dovolila připustit znásilnění, v jehož důsledku dokonce otěhotněla, čímž defakto 2krát zneuctila celý muslimský svět! Allahu Akbar, děkujeme ti, islám je úžasný!

 

Proč musí 17 letá Rifqa Bary zemřít? Kvůli právu šaría!

17 letá dívka Rifqa Bary utekla z domu, protože se bojí o svůj život, poté co konvertovala od islámu ke křesťanství. Dle práva šaría bude za to totiž zabita.

 

 

U soudu na Floridě vypovídala Rifqa Bary o strachu, ve kterém již čtyři roky žije a o domácím násilí, kterému u rodičů čelila. Rifka se nyní skrývá v rodině evangelického faráře, poté co utekla z domova. Otec vše popírá a požaduje návrat dcery do muslimské komunity v Ohiu.

 

Za jinou víru mi otec hrozil smrtí, tvrdí muslimka

Není jediná. V západním světě se množí příběhy mladých lidí, které jejich rodiče vyznávající islám odsoudili kvůli jiné víře nebo západnímu stylu života.

 

 

„Táta mi vyhrožoval, že mě zabije, když budu věřit v Ježíše Krista,“ tvrdí mladí dívka. Otce k tomu podle ní nabádali duchovní z mešity v Ohiu. „Řekli mu, ať situaci nějak vyřeší,“ prohlašuje Rifqa, která se nechce vrátit domů.

Rifka je čtyři roky tajnou křesťankou, ale v červenci se rozhodla utéct z domova. Bojí se o svůj život, pokud by rodiče zjistili, že „odpadla od islámu“. Rifka tedy pokračuje: „Tahle víra – nevím, jestli mi rozumíte – je úplně jiná, než si myslíte“… Ins Allah!

Své rodiče popisuje dívka jako „oddané muslimy“. „A právě proto mě musejí zabít“, dodává. Vysvětluje, že podle toho, čemu její rodiče věří, se ona narodila jako muslimka, a to je čest. Tím, že se stala křesťankou, musí být prolita její krev. „Pokud milují Boha víc než mě, musí to udělat, takže mně jde o život, jestli rozumíte“, dodává Rifka doslova. Nachází se na Floridě, kde ji přijala rodina Blakey a Beverly Lorenzových, kteří vedou jednu z tamních církví.

 

 

Pro Američany je svědectví Rifky studenou sprchou, kterou zažívají Evropané už delší dobu. Dívka totiž říká: „Chlapci, vy mluvíte o náboženské svobodě? Tak byste měli vědět, že já ji nemám. A nechci zemřít“. Její případ se dostal před soud v Orlandu. Soudce Daniel Dawson rozhodl, že Rifka zatím nebude vrácela rodičům do Ohia, kteří o to žádají. Během vyšetřování bude na Floridě, a to až do dalšího stání… Allah je všeslitovný!

 

Nyní jí soud přiznal svobodu – přes nezletilost se nemusí vracet

Můžeme slavit vítězství. Je to skvělá zpráva pro všechny, kdo jsou ve stejné situaci jako Rifqa. Pro ty, kteří musejí utíkat z domovů a čelit pronásledování za to, že věří v Ježíše Krista… píše se na internetových stránkách Baryové.

Soud v americkém státě Ohio ve středu totiž rozhodl, že středoškolačka, která kvůli konvertování ke křesťanství utekla z domova a ukrývala se u rodiny křesťanského pastora, zůstane až do dovršení plnoletosti v pěstounské péči pod poručnictvím státu… Allahu Akbar!

 

Jinde ve jménu Allaha a jeho cti však stále řežou nos i uši

Nos i uši mi uřízl manžel, říká muslimka Afghánka

Afghánské dívce Aishe je teprve devatenáct let, ale za svůj krátký život si již stačila projít peklem. V dětství ji otec přislíbil bojovníkovi Talibanu, po svatbě byla zneužívána a mučena.

 

 

Rozhodla se utéct, ale Taliban ji chytil a za trest uřízl nos a uši. Aisha přežila a nyní se svěřila se svým příběhem americké televizi CNN… No takhle zostudit islám! Kde to viděla – Allahu Akbar!

Podle odhadu OSN se téměř 90 procent afghánských žen stává obětí domácího násilí. V zemi funguje pouze osm útulků pro týrané ženy, všechny soukromé. Přestože se v roce 2001 zvedla celosvětová vlna zájmu o násilí páchané na ženách v Afghánistánu, poslední dobou zájem veřejnosti opadá.

 

Další hrdinný muslim, tentokrát Turek, uřízl manželce nos i uši

Vyučený pětatřicetiletý řezník z jihovýchodního Turecka uřízl své sedmadvacetileté manželce obě uši a nos prý z pomsty za to, že si policii stěžovala na neustálé bití a ponižování…

Žena byla ve vysokém stupni těhotenství – lékaři tedy museli nejdříve císařským řezem pomoci na svět dítěti a poté ji předali plastickým chirurgům, aby se pokusili zachránit jí tvář. Muž byl zatčen a obviněn z těžkého ublížení na zdraví.

Tento opravdu „zručný“ řezník byl již před tímto trestným činem odsouzen za násilí na manželce a poslán na tři měsíce za mříže. Po odpykání trestu se vrátil domů, přinutil těhotnou ženu nastoupit do auta, odjel s ní do nedalekého neobydleného údolí a tam jí uřízl nos a uši. A má to, nactiutrhačka jedna – Allahu Akbar!

 

Muslimské multikulturní obohacení

Pákistánští gayové v poutech ulehají na zem, aby byli bičování gumovou násadou za přihlížení početného davu.

 

 

Islámské právo šaría, podle kterého byli odsouzeni, ustanovuje nerovné postavení žen, bičování a vězení za alkohol a hazard, trest smrti ukamenováním pro dívky které byly znásilněny, bičování za manželskou nevěru, trest smrti za kritiku islámu.

Tento islámský zákoník ze sedmého století, povýšený nad národní demokratické ústavy a nad Listinu základních práv a svobod, se spolu s migrujícími muslimy dostává i do Evropy. Prezentuje totiž „morální hodnoty“, jimiž je muslim povinen se řídit.

Evropské islámské organizace, sdružené v „Chartě evropských muslimů“ vyzvaly všechny muslimy, aby bojovali za uznání práva šaría ve všech členských zemích Evropy. Záleží jen na Evropanech, zda něco takového v kulturní, svobodné Evropě dovolí.

 

Citace z islámského zákoníku šaría:

  • Pachatel není bičován ve velkém horku nebo zimě, nebo když je nemocný a očekává se jeho uzdravení (dokud se neuzdraví), nebo v mešitě, nebo když je pachatelem těhotná žena, dokud neporodí a nezotaví se z porodních bolestí.
  • Použitý bič by neměl být ani nový, ani starý a opotřebovaný, ale něco mezi tím. Pachatel není během bití natažen ani svázán (O: jeho ruce jsou ponechány volné na ochranu před ranami), nebo nahý (O: je mu nebo jí ponechán oblek po kotníky), a vykonavatel trestu nebije silně.
  • Rozděluje rány mezi různé části těla a vyhýbá se životně důležitým částem a obličeji. Muž je bit vstoje; žena vsedě a zahalená (O: rouchem okolo ní). Pokud je pachatel vyhublý, nebo je nemocný a nejsou vyhlídky na zlepšení, pak je on nebo ona bit jedním palmovým listem nebo kusem oděvu.

 

Uznejte, že to nemá chybu, Allah je všeslitovný a dovolí i těhotné ženě porodit a zotavit se z porodních bolestí, než ji veřejně zbičuje. Jak moc zákony v islámu ctí a ochraňují ženy najdete i zde, v této prezentaci zpracované na video.

 

 

Tuto prezentaci jsme vytvořili a věnujeme ji všem těm stovkám, tisícům, statisícům ba i milionům utlačovaných a trpících žen. Všem těm holčičkám, dívkám, ženám a babičkám, kterým je brutálně ubližováno, a které jsou denně zotročovány a ponižovány svými vlastními syny, ať už z nevědomosti, hlouposti, tmářství, pocitu nadřazenosti, či obyčejného sadismu. Syny proto, že každý muž světa se narodil z nějaké ženy. Šiřte tuto prezentaci, je to to nejmenší, co můžete pro tyto ženy – živé trpící tvory – udělat.

 

Vraždy ze cti, mešity a zahalování žen multikulturně obohatilo také Italy

Mimořádně napjatá situace panuje v jihoitalském městě Rosarnu, kde ve čtvrtek stovky převážně afrických přistěhovalců zareagovaly násilnostmi na incident, při němž se stali terčem útoku dva členové jejich komunity. Zranil je muž, který na ně ze své terasy vystřelil ze vzduchovky. Demonstranti poté zapalovali auta a rozbíjeli výlohy obchodů.

Stovky přistěhovalců, mezi nimi i mnoho z okolí, dnes za skandování protestních sloganů pochodovaly k radnici. Poté, co zde byla přijata jejich delegace, se vrátili do svých ubikací.

Po městě dnes také pochodovaly skupiny italské mládeže, která protestovala proti přítomnosti imigrantů. "Bráníme naše město a naše domovy. Jsme na lovu Afričanů; jestliže chtějí pracovat, ať zůstanou, ale když tu není práce, ať jdou pryč… Ať jdou k Alahovi akbar!

 

Chceme referendum jako Švýcaři!

V severoitalském Janově začaly protesty proti výstavbě nové mešity s patnáctimetrovým minaretem. Tu město muslimské komunitě slíbilo už v šedesátých letech.

 

 

Místní přívrženci Ligy severu stavbu ostře odmítají a členové strany Lid svobody žádají, aby se vedení města inspirovalo u Švýcarů a uspořádalo referendum… Allahu akbar!

 

Italská politička: Mohamed byl pedofil!

Italský imám z milánské mešity je rudý a zajíká se. Ochranka brání hrozícímu muslimovi v čepičce. Politička Daniela Santanchè (Hnutí pro Itálii) se suveréně směje a zřetelně volá: V naší kultuře, Mohamed byl pedofil!

 

 

Nebraňme muslimům v šíření jejich morálních hodnot mezi nás

Myslím, že konečně nastal čas pochopit, jak je islám prostě úžasný a nejen, že nás možná jednou konečně muslimové zbaví všech těch strašných Židů, ale oni konečně zavedou svůj způsob života od Palestiny přes Saudi, Afghanistán, Pákistán či Írán nebo Alžír, Maroko, Egypt, Lybii, Irák, Kosovo, Chorvatsko až po Turecko rovnou tady, u nás doma!

Budeme jeden svět a jedna víra, budeme moci každý dělat na svého konkretního muslímka a nebudeme muset svoje peníze posílat na jejich konta složitou cestou zdanění a přerozdělení přes přebujelou Unijskou administrativu!

 

 

Na tisíce let zde zavládne islámský poklid zpestřován tu bičováním buzíků, tu popíječů piva nebo nějakým mučeníčkem přímo na ulici. Moc krásná bude například výchova našich dětí dle výše uvedeného videa…

Kamenování zcela nahradí lidové veselice jako je Vinobraní, či Moravské Hode. O Ramadánu ušetříme na jídle a koupíme si novou Telku kde se budeme moci zúčastňovat live modliteb přenášených přímo z Mekky či Mediny!

Velmi rychle si oblíbíme také live přenosy z amputací jazyků za pomluvu Mohameda, porušení půstu či kouření, a pro větší zábavu to rozšíříme i na klevetné ženštiny všude tam, kde už si nevystačíme s pouhým zbitím do bezvědomí se spřeráženými hnáty, poleptáním kyselinou, zapálením či uřezáním nosu a uší…

 

 

Tak tedy vzhůru, tedy lépe řečeno dolů, do středověku! Nebojte se a raději ihned po vzoru těch dvou milujících se holubiček na následujícím videu, spáchejte sebevraždu nebo se dejtem zastřelit, nejvyšší jest čas!

Allah je Velký a Všeslitovný a v ráji vám, hrdinným mužům, připravil 72 pannen, pokud se ovšem v zájmu islámu sebebuchnete uprostřed co možná největšího počtu svých sousedů ;) Allahu Akbar!

A co vy, ženy a matky muslimských hrdinů, ptáte se, co čeká na vás? Nebojte se, ani na vás Allah nezapomněl…

 

 

Pokud budete dobrými muslimkami, to znamená že splníte vše dříve, než budete od kteréhokoli muže v rodině o cokoli požádány, a pokud se necháte třískat hlava nehlava od svých otců, bratrů, strýců, bratranců a manželů, a hlavně budete každoročně rodit samé chlapce pro Allaha, pak vás ráj také nemine! Vy tam přece budete těmi denně používanými pannami!

Tak já tedy doufám, že když se to vyžaduje, že my všeci uděláme tak, jak má byt. Protože tak je to spravne, tak to má byt!

 

Na videu níže můžete shlédnout, jak dnes a denně kulturně obohacují muslimové ve Francii nejen Pařížské bulváry…

 

 

Dali mi šukací papír

Můžete také navštívit jejich zemi a zamilovat se, jako třeba tato Češka, kterou její milovaný obdaroval šukacím papírem a pak ji tyranizoval…

 

Citujeme:

Všechno začalo, když jsme se s mamkou vypravily na dovolenou do Egypta. Hned mě začal svádět jeden z hotelových animátorů volného času. Choval se jemně a pozorně a já jsem se do něj po týdnu zamilovala. Užívala jsem si své letní lásky s vědomím, že až se vrátím do Čech, zbude po ní jen pár fotografií a vzpomínky.

Ahmed mě ale přemlouval, ať za ním zase přiletím. Před Vánocemi jsem se vrátila do Egypta a prožila nejromantičtější dovolenou svého života. Při loučení jsem byla už natolik poblázněná, že jsme začali plánovat, co dál. Nakonec padlo rozhodnutí, že mi Ahmed sežene práci a já za ním přijedu – třeba napořád.

Do Egypta jsem přijela jako animátorka a Ahmedova oficiální partnerka. V zemi není dovolený sex před svatbou ani společné bydlení mimo manželství. Proto jsme podepsali manželský kontrakt, kterým se tento zákaz běžně obchází. Jde o jakýsi šukací papír, který v České republice naštěstí nemá žádnou právní moc a kterým se prokazujete kontrolám. Ukázalo se, že coby zaměstnankyně jsem v hotelu jediná Evropanka a zároveň jediná žena.

Osmdesát procent turistů však tvořili Češi, takže mě přijali s otevřenou náručí. Práce mě bavila, ale Ahmed se začal měnit. Z pozorného společníka se stal vyčítavý tyran. Nesměla jsem odejít z hotelu, nosit šortky, bavit se s ostatními zaměstnanci nebo si povídat s turisty, pokud mezi nimi nebyla žena. Také jsem musela jít spát pokaždé, když mi stanovil večerku, a chtěl mít přehled o každém mém pohybu. Prozváněla jsem ho na mobil podle domluveného vzoru:

Jedno zazvonění, když jsem šla na snídani, pak jedno, když jsem z ní odcházela. Další hlášení jsem musela dávat cestou na pláž a další, když jsem se z ní vracela. Jeho telefon jsem dál nechala zapípat po příchodu na oběd a po odchodu z něj, podobně jsem mu oznamovala, že jsem zase s hosty na pláži, a vzápětí, že se z ní vracím. Na závěr jsem ho musela prozvonit, když jsem vítala turisty na večeři, a po jejím skončení.

Připadala jsem si jako krysa v akvárku. Jakmile jsem provedla nějakou nepatřičnost, třeba že jsem u bazénu seděla jen v plavkách nebo při večerní zábavě tančila s muži, mohla jsem si být jistá, že mi to večer spočítá.

 

Mámu už nikdy neuvidíš.

Z mé lásky se klubala noční můra. Ahmed mě neskutečně ponižoval. Hustil do mě, jak jsem neschopná a hnusná. Před turisty se však choval jako nejmilejší společník pod sluncem.

Jednou jsem mu sdělila, že takhle už dál nemůžu. Tak leť domů, utrousil a už se o mě nestaral. Vydala jsem se tedy za delegátem jedné cestovky s žádostí o letenku. Ukázalo se, že můžu odjet hned druhý den. Jakmile se zpráva rozkřikla po hotelu, Ahmed mě odtáhl do pokoje a udělal mi obrovskou scénu. Nikdy jsem ho neviděla tak rozzuřeného. Bylo mi jasné, že se musím dostat z pokoje a potvrdit odlet, jinak zůstanu Ahmedovi napospas. Nakonec mi po dalších tahanicích povolil sejít dolů a letenku i dopravu na letiště zaplatit. Pro jistotu jsem českým turistům řekla, že pokud se na autobus nedostavím, ať pro mě přijdou.

V den odjezdu mi oznámil, že mě domů nepustí. Následovala spousta urážek. Vzala jsem tedy zoufale do ruky telefon, abych napsala mámě, že asi nepřiletím. Zakázal mi to. Svou mámu už prý v životě neuvidím. Naštěstí mě přišli vyzvednout čeští turisté. Před hosty Ahmed opět hrál sympaťáka a přál mi šťastnou cestu.

Teď už v hotelu balí jinou českou dívku a chce s ní vyrazit na výlet do Čech. Už má i letenku. Pověděla mi o tom známá, která tam byla na dovolené. Strašně se bojím, že se objeví u mých dveří.

 

Tak tohle děvče mělo ještě štěstí, podívejte se na video, jak zoufalá Slovenka hledá svoje malé dítě zavlečené do ciziny, dítě zplozené v manželství z lásky, bohužel, s muslimem..

 

st@tll 2010

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Ateistou z vůle Boží Následující text: Smrt naší civilizace je neodvratná? »»»

Atllanka | Středa 22. 01. 2014, 20.03 | Women, Islám, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 16226x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Hana Deutschmann
Krasomila web Pondělí 22. 03. 2010, 09.05

Podle většiny islámských znalců nemá burka s islámem nic společného, je neblahým dědictvím patriarchálních klanových struktur. Burka není přímý symbol terorismu, burka je symbol mužského teroru a nadvlády nad ženami, burka je symbol zotročeného ženství… Přesné pojmenování od Hanky D.!

Díky za opět perfektní článek, včetně doplňujících odkazů… ostatně jako vždy, umíte! ;)

reaguj[2] Pravda je spise takovato
ajelen-xp7 web Středa 24. 03. 2010, 14.36

Oni nemohou dost uplatnovat ty svoje slavne ciny pro Allaha v USA ani v Evrope, protoze se dari je odhalovat a jsou tu na ne lidi pripraveny, tak se stehujou do zemi, kde je to mene zabezpecene a lehci.

Je jim jedno koho zabijou, hlavne co nejvic, aby je Allah pochvalil, vzal do raje a mohli tak denne prznit panny, ktere tam na ne cekaji.

Je to absolutne shit uz jen proto, ze ten jejich Allah jim tim vlastne na jedne strane radi k vrazdeni, na strane druhe podporuje sex bez lasky, jen prostituci, a v zene nevidi nic nez nadobu na muslimske semeno.

Kdyby nic jineho v koranu nestalo, jen o tech pannach v raji, musel by kazdy kdo ma v hlave funkcni mozek videt, ze to neni zadne nabozenske pismo, ale navod jako komunist manifest – jak ovladat hloupejsi lidi.

Tak se snazte jim porozumet, uz se vam v Brne roztahujou a prizpusobujete jim i nemocnice

Jdete ve stopach Bosny, Chorvatska, Kosova, ale i Francie, Britanie a dalsich, dnes jiz temer muslimskych zemi? No stastnou cestu do stredoveku, v cele s Paroubkem a komunisty!

reaguj[3] Zohavení nebo smrt
Karolina Kunstova web Středa 24. 03. 2010, 14.40

Muselo se to stát aby konečně lidi otevřely oči. Nic menšího než to a nebo smrt nepomůže a to je krutá pravda :-(

reaguj[4] To je ono
Jana Středa 24. 03. 2010, 16.00

Přesně to si myslím, holky tam bojují denně s násilím a o přežití a kdejaká česká nebo evropská i americká slepice se zamiluje do muslima co se přetvařuje a vlichocuje a tim poškozuje ty nešťastnice tam, a i tady, protože je už dost těch co mají skutečně otevřené oči a vědí co je to za komedii. Jenže se najdou zase další a další slepice, co chtějí arabáka, protože je pálí dobré bydlo – měl by být zákon: Chceš muslima? Jo? Tak jo a ven ze země, za ním! Zřekni se občanství a mazej!

reaguj[5]
sestřička Středa 24. 03. 2010, 23.15

V učebnicích pro vyšší odborné školy zdravotnické je přímo určeno, jak zacházet s muslimskými pacientkami.


Atllanka reaguje:

Ahoj, nemohla bys tu kousek napsat?

reaguj[6] Právní řešení je nutnost
Petr Čtvrtek 30. 05. 2013, 13.08

Je potřeba právně postavit muslimskou víru na rovinu nacismu a fašismu.

Důvod je jasný: Nadřazenost člověka, jeden druhému.

Musí se uzákonit ihned a to ve všech zemích žijících tradičně podle desatera přikázání.

Tedy podle původní Evropské tradice.

Pokud to neuděláme, budou se měnit další naše města z Konstatntinopole na Istanbul.

Probíhá například bitva o Marseille (FR). Bude z něj Musleille ?

reaguj[7] Hrůza
Jéza Čtvrtek 20. 02. 2014, 13.11

Zejména první odstavec je ten nejlepší a berete mi to z úst. To, jak někdo znásilní ženu a ještě jí oplodní, je hnus. Dokonce i u nás v Evropě z praxe podporujou každého násilníka, který udělá to dítě a ještě ta holka musí se o to „nenáviděné“ dítě starat. Jiný násilník by dostal už asi popravu, takže proto nesnáším a nenávídím popravy, protože jsou nespravedlivé. A každý, kdo to schvaluje na násilníky, zatímco ty z institucí, učitelé, sami rodiče, a ti co oplodnili, mají pré, jak ze zákona (v Evropě takové zákony byly ještě někdy v 20. století), tak i z praxe křesťanů, lidumilů a těch dalších. Zneužité ženy bych je nechal okamžitě donutit potratit, každý, kdo bude nadávat na to a protestovat, nechám vyhubit a toho násilníka nechám zavřít, když ne a lidi budou protestovat, tak vystěhovat do kolonie speciálně pro něj. Neříkám „popravy“, protože se nebudu chovat jako on, nebo někdo, kdo bere hierarchii („třídy“) lidí (jednoho za nedotknutelného, druhého za věc)! A ani to dělat to samé ne, protože se nebudu chovat tak, co se mi proti mě příčí! Ale tohle už je dlouhé povídání

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?