Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

PF 2010 - Václav Klaus & Václav Havel

Co naši prezidenti přáli nám…

 

Konečně to začíná Čechům docházet! Kde není morálka není nic, jen zmar a samé fuj. A návrat v přípitku k panu Havlovi a jeho morálnímu kreditu je opravdu šťastné řešení pro nás všechny!

Atllanka děkuje ČT za tento krásný dárek do Nového roku, a našim oběma prezidentským Václavům přeje ještě hodně a hodně úspěšných, šťastných let. A hlavně – Hlavně to zdraví!

Vašek I. byl první

 

 

Václav Havel je český dramatik, esejista, kritik komunistického režimu a politik. Byl devátým a posledním prezidentem Československa (1989–1992) a prvním prezidentem České republiky (1993–2003).

 

 

Související texty:

 

 

Vašek II. jej následoval

 

 

Prof. Ing. Václav Klaus, CSc., Dr. h. c. byl bankovním úředníkem a prognostikem, po listopadu 1989 se stal ministrem financí nejprve ČSSR a později ČSFR. Od roku 1992 do roku 1998 zastával post předsedy vlády ČR. V letech 1998 – 2002, byl předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Nyní je druhým prezidentem Česka.

 

 

Související texty

 

Perlička na dně Atllanky

 

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Konec multikulturní selanky? Následující text: Taliban - Desatero po islámsku »»»

Atllanka | Pátek 1. 01. 2010, 14.34 | Česko, Osobnosti, Politika | trvalý odkaz | vytisknout | 2440x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.