Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Palestinci? Bič na Židy!

Proč stále podporujeme nacisty?

 

Motto: Mír přináší bohatství, bohatství přináší zpupnost, zpupnost přináší válku, válka přináší chudobu, chudoba přináší pokoru, pokora přináší mír… arabské přísloví

 

Palestinští Arabové – nejvzácnější etnikum světa

 

Story k obrázku zde

 

Podle sumy darovaných miliard palestinským Arabům se vnucuje otázka:

  • Čím vyniká toto blízkovýchodní etnikum, že ho svět obdarovává dlouhodobě miliardami dolarů, čím přispívá světu, že je jeho „hodnota“ tak vysoká?

 

V nedávné minulosti vyhazovali do vzduchu restaurace, školská zařízení, odpalovali nálože v civilních letadlech a vraždili sportovce na olympiádě v Mnichově. Do světové pokladnice přispívají hlavně vytvářením problémů a jsou trvalou bezpečnostní hrozbou.

 

 

Jen vloni obdrželi v darech 7,4 miliard dolarů. Rada pro spolupráci arabských zemí Zálivu rozhodla v minulých dnech darovat na rekonstrukci Gazy 1,646 miliard dolarů. USA rozhodly ústy Hillary Clintonové darovat Gaze 300 milionů dolarů a arabské autonomii 600 milionů. A v Egyptě se jim rozhodli vůdcové světa darovat další 4 miliardy.

 

Takže opět:

  • Čím oslňují svět, že jsou pouhými příjemci darů?

 

Představitelé arabské autonomie soustavně vyhrožují Izraeli, že pokud nepřistoupí na všechny jejich požadavky, bude válka! Jejich soukmenovci v Gaze nevyhrožují, ale rovnou téměř denně odpalují rakety na Izrael. Asi 4 tisíce izraelských občanů ve Sderotu trpí v důsledku ostřelování psychickými problémy. Od skončení operace Lité olovo vystřelili arabští teroristé z Gazy na Izrael přes 70 raket a granátů.

 

 

Je výstižné, že v lokalitě dnešní Gazy žili největší nepřátelé Izraele, Filištíni (Pelištejci). Dnešní obyvatelé Gazy nejsou o nic lepší a svou nenávist k Izraeli nijak neskrývají. Zaslouží si tedy palestinští Arabové takovou přízeň? Není to jen tím, že mají v plánu zničit stát Izrael a svět jim přihlíží, pomáhá a tleská? Je komické a smutné zároveň, že ČR v současné době toleruje palestinského zastoupení v Praze, a to i přesto, že de facto existenci palestinského státu neuznává.

 

Na závěr připomenu slova Zahíra Músejna, člena výkonného výboru OOP:

  • Žádný palestinský národ neexistuje. Vytvoření palestinského státu je pouze prostředkem pokračování našeho boje proti státu Izrael za naši arabskou jednotu. Ve skutečnosti dnes není žádný rozdíl mezi Jordánci, Palestinci, Syřany a Libanonci.

 

 

  • O palestinském lidu mluvíme dnes pouze z politických a taktických důvodů, protože národní zájmy Arabů vyžadují, abychom jako účinný prostředek boje proti sionismu vyzvedli existenci zvláštního palestinského národa.
  • Jordánsko jako suverénní stát s definovanými hranicemi nemůže uplatňovat nároky na Haifu a Jaffu. Jako Palestinec si však mohu nepochybně nárokovat Haifu, Jaffu, Beer-ševu i Jeruzalém. Jakmile jednou prosadíme naše právo na celou Palestinu, nebudeme váhat ani minutu a spojíme ji s Jordánskem!

zdroj  

 

BONUS od ATLLANKY

Download

 

 

 

Související texty

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz Digg! pridej.cz

««« Předchozí text: Rada EU souhlasí s mučením zvířat Následující text: Islám a Věčný fašismus I - Korán »»»

Atllanka | Pátek 4. 12. 2009, 17.59 | Islámský terorismus, Israel, EU | trvalý odkaz | vytisknout | 2833x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.