Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Homosexuální praktiky v Íránu pro Alláha akbar!

Islám je trvale udržitelný jen násilím, stejně jako nacismus a komunismus

 

Motto opsáno z diskuze na iDnesu: CESI JSOU CHYTRY NAROD  – temto propagan distickym lzim MF Dnes proste NEVERI!! V Iranu chteli udelat ZIoniste – Israelci spolecne s jejich vazalskym statem USA prevrat ..a dosadit „demokratickou“ vladu nejakeho poskoka jakym byl drive Reza Pahlavi …,tehda, kdy unesli premiera Mossadeka, ktery byl demokraticky zvolen, jen kvuli tomu, ze chtel $$$$ z ropy i pro Irance a ne jenom pro zapadni korporace!!

Cili CESI = NEVERTE MLADE FRONTE !! neverte temto lzim o znasilnovani, a mladych lidech etc..oni byli zmateni tzv zelenou revoluci ..tady nejde o demokracii, ale svrchovany mirovy stat Iran ..,nad kterym nemaji tyhle zionisticke bestie ,ktere vladnou USA a zapadnim zemim ,nad kterym nemaji VLIV..a Israel chce zacit s nemi valku !!!… CESI JSOU CHYTRI !

Tak toto poselství rezolutně sdělil chytrým Čechům jeden zřejmě muslimský (dle pravopisu) příspěvatel do diskuze pod článkem Mladé fronty iDnes. Jeho příspěvek mě natolik zaujal, že jsem se rozhodl jej použít jako motto k části článku z iDnesu, který si pochopitelně můžete přečíst sami dle odkazu dole, celý, a který jsem na důkaz chytrosti našeho národa zakončil opět příspěvkem z tamní diskuze.

Myslím, že další komentář netřeba, sama diskuze se totiž vyvíjela přesně v duchu hesla: Chytrému napověz a do hloupého kopni…

 

Znásilňovali nás, prý to tak chtěl Bůh, říká 15letý Íránec…

Chlapcův příběh začal v polovině července, kdy byl s asi čtyřiceti dalšími teenagery zatčen při demonstraci v metropoli jedné z 30 provincií Íránu. Revoluční gardy je odvedly na základnu, zavázaly jim oči, svlékly a zbičovaly kabelem. Potom je zamkly v ocelovém dopravním kontejneru.

Té první noci si Rézu vybrali tři muži ve volném oblečení. Vypadali prý jako vězni. Zatímco se ostatní chlapci dívali, přinutili ho kleknout si na všechny čtyři. Jeden mu držel hlavu dolů, další mu sedl na záda a třetí se na něj vymočil. Pak Rézu znásilnil.

Říkali nám, že to dělají kvůli Bohu a kdo si myslíme, že jsme, když si dovolíme demonstrovat, říká chlapec. Zbylé zajatce varovali, že pokud nebudou druhý den při výslechu spolupracovat, čeká je totéž.

Znásilněného hocha odvlekli ven a na noc ho přivázali k železné tyči. Ráno se jeden z mužů vrátil s dotazem, zda se Réza poučil. Rozzlobil jsem se. Plivl jsem mu do obličeje a proklel ho. On mě na oplátku zbil, vypráví. Po dvaceti minutách se muž vrátil s pytlem plných exkrementů, které Rézovi hodil do tváře a pohrozil mu, že je bude muset sníst.

Později se chlapec dostal k výslechu, kde popsal všechny hrůzy předchozích hodin. Udělal jsem chybu, ten muž měl laskavý hlas a já měl zavázané oči. Říkal, že to prošetří, byl jsem plný naděje. Místo toho přišla studená sprcha.

Rézu nařídil svázat a pak jej sám znásilnil se slovy: Tentokrát to udělám já, aby ses poučil a tyhle báchorky neříkal jiným. Zasloužíš si to. Vy kluci byste měli být znásilňováni, dokud neumřete. Po úmorném týrání čekala chlapce třídenní samotka.

 

 

A pak podepsal prohlášení, ve kterém se doznal, že zahraniční síly jemu a jeho přátelům nařídily zapalovat banky a budovy státních médií. Navíc byl přinucen označit jako vůdce bandy svého o rok staršího kamaráda, který později v nemocnici na následky krutého bití zemřel. Tak moc jsem se třásl, že jsem ani neslyšel, co říkali. Podepsal bych cokoliv, jen aby mě znovu neznásilnili, vypráví.

Den poté byl Réza s ostatními zajatci převezen na policejní stanici, kde zůstal celý další týden. Třetí noc vstoupili do cely policisté, zavázali mu oči a na toaletě jej znovu zneužili. Začaly se mi třást ruce, kolena si mi propadala, nemohl jsem ani pořádně stát. Upadl jsem a hlavou jsem se tvrdě uhodil o zem. Chtěl jsem se tak zabít. Začal jsem na ně řvát, aby mě zabili aspoň oni, už jsem to nemohl dál snášet. Nenáviděl jsem se, říká se slzami v očích.

Ráno si chlapce předvolal policejní velitel a zeptal se, proč předchozí noci tolik křičel. Když mu Réza vše pověděl, požádal ho, aby identifikoval ty, co ho znásilnili. Chlapec namítl, že měl zavázané oči. Velitel mu vlepil facku a obvinil ho ze lži. Pak Rézu donutil podepsat prohlášení, v němž se přiznal k nepodloženým obviněním vůči bezpečnostním silám.

Kdo čeká, že tím chlapcovo trápení skončilo, mýlí se… celý text na iDnes zde

 

Opět opsáno z diskuze na iDnesu: Je to názorný příklad, jak v zemi, kde je nastolena diktatura a vládne v ní totalitní středověká ideologie, se jen těžko mohou konat opravdu demokratické volby. Islam jako choroboplodný výplod středověkého zabijáka, bandity, pedofila a zloděje se jednoduše s demokracií neslučuje a nesloučí se s ní ani v našem evropském prostředí. S počtem 60-ti milionů muslimů v evropských ulicích nejenže nelze doufat v jejich integraci, ale naopak můžeme očekávat skutečně vážné problémy, násobeny do budoucna rapidním přírůstkem jejich populace.

Václav Bělohorský  

 

Čtěte také:

 

 

 

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Bílé hyeny, černí Cikáni a Josef Klíma Následující text: Korupce - hydra českého prostředí »»»

Atllanka | Neděle 23. 08. 2009, 09.01 | Islámský středověk, Fanatismus, Zvůle | trvalý odkaz | vytisknout | 4645x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Obyvatel civilizovaného světa
Karel Neděle 23. 08. 2009, 18.37

prostě nedokáže uvěřit tomu, že by se něco podobného vůbec mohlo ve 21. století stát. Zdráhá se věřit, že v dnešní době by někdo dokázal v demokratické společnosti prosadit středověké praktiky. Bohužel, muslimové nás již relativně brzy přesvědčí o tom, že pro Evropu ale nejen pro ni, je návrat do středověku nejen možný, ale zřejmě už i nevyhnutelný…

reaguj[2] A to chtějí v Brně další mešitu s minaretem
Nostradamus Pondělí 24. 08. 2009, 07.59

Já myslím, že minaret do brněnského muslimského prostředí patří, muslimové na něj mají multikulturní právo. Křesťané budou zanedlouho muset ztlumit nebo zcela utišit vyzvánění svých kostelních zvonů protože nás muslimy to uráží a nábožensky diskriminuje.

Policie by měla doporučí vhodnější oblečení ženám, pokud se chtějí na brněnských ulicích cítit bezpečně. Pro muslimy by měly být vyhrazeny hodiny v bazénech, jejich poměr vůči hodinám, kdy do místních lázní a koupališť mohou i nevěřící, je zanedbatelný a měl by radikálně vzrůst.

Brňani by si měli uvědomit, že tu jsme dříve, než dojde k vypálení několika kostelů, které provokují nás, místní brněnské muslimy výškou svých věží a symbolikou nevěřících. Pokud přijmou pro nás vstřícná opatření, pak tyto kostely budou přijatelnou cenou za udržování nepokojů muslimských mladíků na relativně nízké úrovni. V opačném případě záhy přestanou počítat vyhořelá auta.

Až policejní patroly do některých čtvrtí budou jezdit nejméně ve dvou vozech, požárníci a ambulance jen v doprovodu policistů, pak se konečně situace vyjasní a policisté v rámci nerozdmýchávání nepokojů přestanou do tradičně muslimských čtvrtí jezdit úplně.

V zájmu klidu a míru a v rámci uznání potřeb našeho místního muslimstva budou povoleny a státem spolufinancovány muslimské náboženské školy, kdy učitele do nich a většinu financí poskytnou spřátelené země blízkého východu.

Stát bude muslimům subvencovat druhou až čtvrtou manželku, nechá muslimy, aby si zřídili a užívali islámské soudy, a v rámci multikulturního pochopení číim dále více budou i naše státní soudy přihlížet při rozhodování k šaríji, zvláště co se rodinného práva a žen týkati bude.

Muslimové se však přes svou reprezentaci na radnici a přes rychlý růst procentuálního zastoupení v brněnské populaci (většina brněnských novorozenců se bude jmenovat Mohamed) budou cítit diskriminováni. A tak se jim dostane podpory mimo lidskoprávních institucí a organizací i od biskupa, který ocení návrat pozornosti k bohu a jejich náboženské nadšení.

Muslimové pak budou vyjíždět do zemí svého původu a přivážet si další manželky, své 12-ti leté dcery budou o prázdninách odvážet na BV a vdávat je za vyžilé 50-tníky s dalšími třemi manželkami a kopcem dětí, které pak všechny ta děvčátka budou přivážet zpět k nám, v rámci sloučení rodiny.

Vzhledem k vzniklým oblastem s muslimskou převahou nebude třeba, aby se muslimové učili česky, naopak po úřednících na místních institucích se bude, zprvu nepovinně, později zákonem žádat znalost arabštiny.

Při návštěvě naší země jim čelný politik země jejich původu připomene a zdůrazní, že by se neměli asimilovat, že přijetí zdejších hodnot by byl zločin proti islámu a proti jejich národní tradici.

Křesťanské a pohanské svátky v brněnské aglomeraci budou přejmenovány (například vánoce na „zimní svátky“), a jejich symbolika postupně tlumena, až vymýcena zcela.

Otevřené nošení křesťanské a jiné symboliky nevěřících bude potlačováno autoritami, naše vlajka bude policisty považována za provokativní a její vystavení soukromou osobou trestáno.

Brňáci se budou pomalu vystěhovávat. Vraždy ze cti budou považovány za normu, pokud jich nebude víc než jedna za týden, stát o nich nebude radši moc mluvit.

Pokud toto multikulturní obohacení budou moraváci odmítat, stát po podpisu Lisabonu za pomoci EU svižně zasáhne a bude je soudit jako rasisty a xenofoby, či rozdmychávače nenávisti.

Ano, Češi jsou vzdělaný národ, a jsou chytří, jak píše ten muslim ve vašem motu, a tak se poučí ihned poté, co bude první z nich nalezen s uříznutou hlavou na hrudi a se vzkazem připíchnutým nožem k vlastnímu tělu – Za urážku koránu a Allaha…


P.s. Domníváte se snad, že tyhle popsané vize jsou jen výplodem chorého mozku? Ano? Inu, sledujte zprávy z Evropy…

reaguj[3] Islam neni nabozenstvi!
Rouman Pondělí 24. 08. 2009, 08.18

Islam je totalitni ideologie. Jako nabozenstvi to fungovalo do doby, nez se lide zacali vice vzdelavat a hlavne nez doslo k prime konfrontaci s krestanskou kulturou, ve ktere islam totalne prohral ve vsech smerech.

Radeni islamu po celem svete a jeho radikalizace je jen hysterickou snahou prosadit tuto ideologii a to predevsim tim co islamu zbylo, fanatismem a nasilim.

Krici-li mladi lide v Iranu, lide touzici po demokracii, „Alah je velky“, pak jsou v podobne situaci, jako lide u nas, kteri chteli socialismus s lidskou tvari.

Fasismus, komunismus, Islam… lze udrzet u moci jen nasilim. V demokracii nemaji nadeji… A nebo demokracie nemá nadeji v islamske zemi.

Dokud si budeme hrat na humanisty, budeme si sami sobe stavet sibenici.

reaguj[4] Iluze
Jarda web Pondělí 24. 08. 2009, 08.53

Nedělám si iluze. Tyhle věci se děly vždycky, dělali je fašisti, dělali je komunisti, dělají je dodnes američani (viz povolení k nestndardním metodám výslechu udělené Bushovou administrativou), samozřejmě je potom dělají i složky v zemích se středověkou vládou. Irán mne nezaráží, ale ptám se jak něco takového možné v demokratickém ráji jako je USA? Jak je možné, že maj na Guantanámu 12 letého vězně a jak je možné, že celé Guantanámo vypadaá úplně stejně jako Saxenhausen???

Tyhle věci se budou dít bez ohledu na státní zřízení. Budou se dít dokud budou mít blbci a dobytci možnost získat jen trošičku moci. Jak je to u nás? Kdo jí má? Bohužel nemohu říci, že ty slušnější a lepší z nás…stačí se podívat na naše představitele. Pokud by opravdu platilo to, co říkají…drtviá většina z nich by strávila život za mřížemi.

reaguj[5] Srovnáváš nesrovnatelné
Jan Krasl Pondělí 24. 08. 2009, 09.23

Zřejmě jsi postižený antiamerikanismem… jinak bys nemohl psát takové blbosti, a zhovadilosti, jaké jsi napsal. Oni zřejmě Američani znásilňují a bijí běžně svoje 15-ti leté děti v kriminálech za účast na demonstracích… a vězní je na Quantanámu…

Jsi prostě odpad takového druhu, že já se i štítím klávesnice když ti odepisuju. Zřejmě budeš nácek, co se vzhlíží v muslimské ideologii, tolik příbuzné komunismu a fašismu. Prostě hnůj, jehož životním snem je Lagerleiter v nějakém novém koncentráku.

reaguj[6] Zrovna včera jsem
Karel Jemelka mejl Úterý 25. 08. 2009, 00.15

večer zapnul počítač a na Skype mi naběhla anglicky psaná zpráva. Dvě pulzující srdíčka. Dvě dlaně s prsty jdoucími do sebe a spousta kytiček. Sdělovalo mi to, že poradce ministra pro vzdělávání Egypta by se rád se mnou seznámil a byl mým oddaným přítelem. Chvíli jsem na to civěl a odepsal jsem. I am not a Gay. Následoval dotaz, jsem li muž čí žena. Přiznal jsem se k mužství a následovala spousta arogantních vět, co si to dovoluju atd. Nechápal jsem. Rozkliknul jsem celé Skype, a zjistil jsem, že slečna dcera ponechala Skype přihlášené na sebe. Aha, má mě za babu, navíc v pubertálním věku. Znovu jsem soudruha muslima ujistil o svém mužství a následoval od něj požadavek na zapnutí webkamery, protože on se chce o mém mužství ujistit. Tak nějak jsem mu dal na vědomí, že nejsem z těch, kteří jsou tak naivní, aby se ukazovali těm, kteří se nejsou schopni představit a navíc sami nemají kameru zapnutou. Následovala sprška arogantností a řekl bych i výhružek. Tak jsem mu, poradci ministra pro vdělávání napsal ať si svou webovou kameru i se svými výhrůžkami zarve do análního otvoru. I byl jsem proklet a svých pannen se nedočkám. Vypnul jsem to, nemělo to pro mě smysl. Ráno jsem slečnu dceru vyzpovídal. A ejhle, přihlásila se na cosi co ci říká Face book. Tak, a teď mi někdo řekněte, k čemu ty blbosti jako Face Book jsou? Tuším v tom pátou kolonu multikulturalistů za účelem zblbnutí těch, kteří ještě zblbnout jdou. Věk toho poradce byl 38 let. K tomu se přiznal. Že se snaží doblbnout holku, která uvedla věk 16 let taky o něčem svědčí. Nejsme s těmito vychytávkami z internetu sami proti sobě? Kdekdo může dout do našich puberťáků co chce, aniž bychom na to měli vliv? Co myslíte, je údiv na místě?

reaguj[7] Na místě je klidně i rákoska :D))
Atllanka web Úterý 25. 08. 2009, 19.03

[6] Karel Jemelka:

Jo, to je výsledek té multikulturní evropské šílenosti…

Arabáci jsou rozlezlí po netu a číhají na pubescentky, aby je zblbli, a dostali se přez ně do našich zemí. Hodlají opravdu zalidnit Evropu muslimy, a naše holky vesměs netuší, do čeho lezou a v tom telecím věku ani neposlechnou. Nechají se velmi snadno opít medovými slovíčky, a netuší, že dítě které z takového manželství jednou vzejde je automaticky muslim po otci, a že pokud to je děvče, může být už ve 12-ti letech pro(v)dáno do zemí BV za padesátileté vyžilé dědky a je jedno, že má českou, třeba i křesťanskou mámu a naše občanství. Děje se to poměrně často, holky jezdí do Tuniska, Egypta a vracejí se zamilované do Arabáčků – zkuste se juknout sem: http://egypt.orbion.cz/…e/animatori/

Je tam plno diskuzí o tom, jak se naše hloupé holky provdávají do Egyptských kozích chlívků :(

A není divu, ve školách a všude se dozví, jak je to nádherné, to multikulturní společenství, a když jim něco řeknete popravdě, rázem jste označen za xenofoba a rasistu, a po podepsání Lisabomu se to dokonce bude trestat dlouholetým vězením.

O tom, jak obtěžují Arabáci naše holky po Skype a ICQ či Facebooku, vím také své. Jediné možné je zablokovat si příjem zpráv od nekontaktních osob, a přísně hlídat, kam s holkou na dovču. Ono i u nás je krásně… a pozor, muslimáci loví naše holky i v Chorvatsku ;)

reaguj[8] To je trochu divna paraela
Lada mejl Středa 26. 08. 2009, 12.48

[4] Jarda:KDYBY TO TAM VYPADALO JAKO V SAXENHAUSEN, TAK BY JIZ PO PRVNIM DNI BYL KONEC........DVESTE LIDI BYLO V SAXENHOUSEN ZPLYNOVANO ZA DVE HODINY TAKZE ONECH PAR SET AFGHANCU BY DALO PRACI JEDNE ‚SMENE‘ .JAK MUZETE NECO TAKOVEHO VUBEC VYSLOVIT. NECHAPU .

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?