Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Benjamin Kuras - Elisabeth Sabaditsch-Wolff

Slova hodná Johanky z Arku

 

Motto: Nechci, aby moje dcera žila pod právem šaríja. Vezměme si naše země zpět od těch zlodějů, kteří nás o ně okradli, když jsme byli ukolébáváni do dřímoty svým bohatstvím a příjemnými radovánkami. Svoboda slova je ta nejdůležitější svoboda, kterou máme. Zbývá nám málo času. Musíme ho plně využít… E.S.Wolff

 

Euro World

V roce 2010 soudy v Rakousku (kde počet muslimů v tomto roce přesáhl počet protestantů a více než polovina z nich si přeje zavedení šaríje) zahájily trestní stíhání proti politoložce a bývalé pracovnici rakouských diplomatických úřadů Elisabeth Sabaditsch-Wolffové za vzbuzování nenávisti vůči náboženské skupině a urážku náboženství, kterých se měla dopustit rok předtím v přednášce o právu šaríja a jeho pronikání do práva evropského.

Jako dítě diplomata vyrůstala v Íránu za ajatolláha Chomejního a pracovala pak na zastupitelstvích v několika islámských zemích. Ze svého mnohaletého pobytu v islámském světě důkladně doložila příklady fungování islámského práva šaríja v praxi:

Deklasování žen, násilí vůči nim, vraždy „ze cti“, perzekuce jinověrců, kruté středověké tresty za drobné přečiny nebo za odklon od islámu..

 

 

Rovněž zdokumentovala, jak v některých evropských zemích už de facto funguje šaríja souběžně se zákony evropskými. Vysvětlila, že nekritizuje islám jako náboženství, ale jen se snaží Evropu bránit před „islámem politickým“, jehož představitelé se netají tím, že chtějí zlikvidovat sekulární demokracii a nahradit ji totalitní teokracií. Hovořila prý jako „klasický konzervativní libertarián“ za lidskoprávní organizaci Pax Europa, která důsledně odmítá přijímat extremisty pravé i levé.

„Nehájím sama sebe,“ říká, „dělám to za miliony lidí na Západě, jimž záleží na svobodě, svobodě slova a lidských právech. Hájím důstojný život všech občanů včetně muslimů. Proto rozlišuji mezi muslimy a islamismem. Vím, jak muslimové v celém světě trpí pod islámským jhem. Proč se jich asi tolik snaží prchat ze zemí jako Írán nebo Afghánistán? Protože život je tam nesnesitelný.“

Jako důkaz proti ní byla použita transkripce zvukového záznamu její přednášky obsahující slova, která neřekla ona, a slova, která nebyla pronesena veřejně, a nebyla tudíž porušením žádného zákona.

Její případ je skvělá ukázka dhimmizace rakouských médií, neboť záznam natočil a soudu spolu s udáním předal levicový rakouský časopis News, z jehož publikace – nikoli od soudu – se dověděla o svém soudním stíhání. Soud jejímu právníkovi dlouho odmítal vydat plné znění žaloby, čímž mu nezákonně znesnadňoval řádnou přípravu obhajoby.

Kromě tohoto časopisu nad jejím případem ve všech dalších rakouských médiích, ještě dva měsíce po jejím prvním soudním přelíčení koncem listopadu 2010, panovalo totální zatmění. Proč a jak se to srovnává se svobodou slova, vysvětlil v další ukázce dhimmizace rakouských médií redaktor jedněch rakouských novin takto:

„Nemusíme přece informovat o každém žvástu. To, že této paní rakouská média nedělají publicitu, je něco, nač můžeme být hrdí!" (Sic!)

 

 

Ve veřejném projevu na setkání v Kodani, které pro ni uspořádala International Free Press Society řekla:

  • Jsme systematicky umlčováni! Jestliže ztratíme svobodu slova, jsme ztraceni navždy. Evropská civilizace bude zničena. Co byly kdysi naše národy, se promění v regiony s nejasnými hranicemi, obývané většinou lidmi cizích kultur a spravované zkorumpovanými totalitními byrokraty.
  • Domorodci – původní obyvatelé, naše děti, potomci těch, kdo tvořili nejslavnější civilizaci, jakou kdy svět znal, budou degradováni na kurátory, herce v kostýmech v pitoreskním tematickém parku. Můžete mu říkat Euro World. Autentická kuchyně, etnické tanečky a ohňostroj v deset večer.
  • Ztratíme ústavní práva, která máme teď. Naše práva budou kompletně předepisována a omezována právem šaríja. Ženy se stanou majetkem muže. Křesťané a židé budou vyhnáni nebo donuceni přestoupit na islám. Ateisté a homosexuálové budou pozabíjeni!

 

Rakouská soudkyně Bettina Neubauer

 

Na její obhajobu advokát soudu předložil klasickou islámskou publikaci Příručka pro poutníky a návod pro bohoslužebníky, která má certifikát káhirské univerzity a představuje definitivní soubor islámských zákonů. Obsahuje všechno, co paní Sabaditsch-Wolffová citovala a za co je trestně stíhána.

Je tedy, jak sama říká, trestána za pravdu.

Avšak podle práva šaríja se dhimmi dopouští znevažování islámu i tehdy, když i pravdivě cituje něco s úmyslem kritizovat jej. Bude-li odsouzena, poznamenal její obhájce, bude to už podle zákonů šaríja.

Jenže paní Sabaditsch-Wolffová se jen tak nevzdává:

„Já nebudu mlčky sedět, a čekat, až se to vše stane. Nechci, aby moje dcera žila pod právem šaríja. Vezměme si naše země zpět od těch zlodějů, kteří nás o ně okradli, když jsme byli ukolébáváni do dřímoty svým bohatstvím a příjemnými radovánkami. Svoboda slova je ta nejdůležitější svoboda, kterou máme. Zbývá nám málo času. Musíme ho plně využít… Slova hodná Johanky zArku.

Benjamin Kuras – Jak zabít civilizaci 

 

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Rudolf Höss - Smrt je mým řemeslem Následující text: Islamizované Německo je zděšeno »»»

Atllanka | Čtvrtek 13. 10. 2011, 07.33 | EU, Totalita, Islám | trvalý odkaz | vytisknout | 4833x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?