Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Rudý Bůh a Pumpa na myší olej

S Jyrkou do kočičího ráje a nikdy jinak!

 

Motto: Americkému turistovi v Moskvě, se poblíž Rudého náměstí rozsvítila v autě kontrolka mazání. Zaparkoval tedy svou Fordku a vydal se hledat, kde by koupil olej.

Brzy dorazil k budově s nápisem MAUSOLEUM, což si přeložil jako MYŠÍ OLEJ. Podle délky fronty, která před domnělou čerpací stanicí stála usoudil, že se musí jednat o olej velmi kvalitní a že tedy jistě bude vhodný i do jeho auta.

Postavil se do fronty a když po osmi hodinách konečně došel k balzamovanému Vladimíru Iljíči, podíval se na něj a prohlásil: Ach jo! Jsem to ale smolař! Když na mě konečně přijde řada, pumpař si klidně zemře…

 

Kterak Československo přišlo rovněž o svého pumpaře

 

 

Po smrti Klementa Gottwalda jeho pohrobci zatoužili po tom, aby i jejich zesnulý idol, který se proslavil především jako masový vrah, iniciátor vykonstruovaných politických procesů a duchovní otec pracovních táborů odpočíval na věčné časy na důstojném místě.

Začali tedy, po vzoru Sovětského svazu a za odborné pomoci týmu sovětských vědců v Praze, budovat svou vlastní kapli, kam by se mohli chodit modlit k mršině svého rudého Boha. Jejich snaha se však ukázala býti marnou.

 

 

Mauzoleum Klementa Gottwalda nebylo v provozu na věčné časy a nikdy jinak, ale jen necelých devět let. Morbidnímu snu českých soudruhů učinil přítrž sám jejich zesnulý Vůdce. Tkáně Gottwaldova těla, prožrané syfilidou a nasáklé alkoholem se začaly přes veškerou péči rozpadat.

Když už se nedal zachránit ani obličej, byly zbytky těla zpopelněny a o urnu nakonec nikdo, včetně vlastní Gottwaldovy dcery, neprojevil zájem. Po té, co ji Jan Galandauer, pověřený přenosem urny z Národního památníku na Olšany, k veliké radosti jejího nájemníka zapomněl v hospodě pod stolem, nechybělo mnoho a mohla skončit klidně někde na smetišti, protože Kléma měl těžko na zaplacení.

A tak čeští soudruzi přišli o svého pumpaře definitivně.

 

 

 

Poslední bitva vzplane…

Avšak nezoufejte soudruzi, rudí proletáři! Naděje umírá poslední! Ve vašich řadách se rodí nový adept na to, stát se věčně živým symbolem boje za lepší, komunistické zítřky.

Zatím sice ještě Gottwaldovy velikosti nedosahuje, protože jeho ruce jsou prozatím potřísněny pouze krví jen nějakých technařů a sem tam nějaké té kočky, ale vězte že brzy nastane čas, kdy uskuteční všechny své plány v plné kráse a jeho sláva hvězd se dotýkati bude – i na zem padlých.

 

 

Rodí se vám nový rudý Bůh a půjde li vše dobře své pumpy na myší olej se brzy dočkáte. Zatím přemýšlejte o tom, kde by měla stát a jak by se měla jmenovat.

Z hlediska politické velikosti kandidáta na českou mumifikovanou mršinu navrhuji bývalý Park kultury a oddechu Julia Fučíka – dnes Výstaviště, kde by se Mauzoleum Jiřího Paroubka v obnoveném Veletržním paláci zcela jistě vyjímalo. Samotná péče by byla v tomto proslulém domě jistě příkladná a Jyrka by se tam cítil jako v kočičím ráji.

 

Technaři zdraví socanský slet

 

R.Rauss – použité materiály 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Neplaťme teroristům jejich války Následující text: Česká media zatajují zvěrstva muslimů v Italii »»»

Atllanka | Středa 4. 02. 2009, 10.11 | Česko, Normalizace, Socani | trvalý odkaz | vytisknout | 2984x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] jééééé
Libuna Středa 4. 02. 2009, 09.52

si děláte srandu, to fak bylo?

reaguj[2]
Karel Středa 4. 02. 2009, 10.56

bylo a jak koukám sexymozka tak zas bude :(

reaguj[3] paroubek je náš duce!
anouš Středa 4. 02. 2009, 13.40

nechapju co vadi na paroubkovi vam modry prtáci – ste tady jen zavistivy a zelenate se!

reaguj[4]
Django Bradley mejl Sobota 1. 06. 2013, 17.50

Tak to je hustý…

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?