Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Neonacismus kvete nerušeně v Česku

Žádný učený s nebe nespadl, ale pitomce jakoby shazoval

 

Motto: Židovský stát Izrael byl donucen teroristickým obyvatelstvem Gazy vstoupit do války, aby ochránil svoje území, své občany a jejich majetky před fanatickou sběří z palestinského pásma Gazy.

Je to válka nechtěná, arabskými teroristy uměle vyvolaná, a Izrael je naprosto v právu, každý jiný stát by to udělal už dávno, a nebo by proti Hamásu zakročila OSN. Tolik fakta, zdá se to naprosto jasné všem. Ne tak české chátře a sběři…

Česká chátra se ihned spojila s ostatní sběří světa, a za společného idiotského kvílení podporuje stranu té odporné arabské sběře z Gazy. Ostatně jak jinak, vždyť od věků vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá…

 

Nevinné arabské dítě z Palestiny si hraje v pražském metru. Jak se vám líbí?

 

I na našich stránkách se objevuje čím dále více „názorů“ lidského póvlu a sebranky. Jsou to „názory“ pitomců a ubožáků popírajících jak historická fakta, tak i realitu. Ze svých smrdutých tlam vypouštějí jen samé neonacistické žvásty, nadávky a rasistické pseudohumanistické lži. Jejich nejhorší výroky nepropouštíme, protože porušují nejen zákony slušné morálky, ale i zákony této země.

 

Výchova arabských dívek v Palestině

 

Naši novodobí náckové, póvl a sběř mají i své stránky a to hned několik, tak například Zvědavec, kde se mimo jiné zmiňují i o nás a zesměšňují námi uváděná historická fakta, dávají si vzájemné odkazy na stupidní videa dokladující podle nich světové spiknutí židovského národa vůči světu a nejen to, oni dokonce věří, že tento svět ovládají židé od věků…

Vůbec je při tom nenapadne, že to mají ti židé v rukou zřejmě dost blbě, když připustili holocaust, existenci teroristických palestinských Arabů, Hamásů a jiných šunek, nehledě na existenci podobných pablbů a hňupů soustředěných okolo zaprděných Zvědavců a jiných špinavců, jako jsou oni sami.

Ani Slováci se svým prop.sk na tom nejsou o mnoho líp, a to ještě spustili nějakou nacisticky propagační a antižidovskou TV INA.

 

A co vaše děti, nácci, mají si s čím hrát?

 

Kdyby blbec pochopil, že je blbec, nebyl by už blbec… a tak není šance na to, vysvětlit této zlé a nenávistné chátře jak hluboce se mýlí, jak NE Izrael, NE židi, ale oni sami spolu s teroristy, diktátory a populisty jsou tím pravým neštěstím světa, jak jejich hloupost a stupidita, bohurovná nadutost a demagogické myšlení umožňuje od věků nástup různým Hitlerům, Stalinům, Polpotům, KimIrsenům, Gottwaldům, Arafatům, Paroubkům, Filipům, Edelmankám, Vandasům a dalším…

 

Vysvětlit jim to tedy nelze, existuje však možnost něčeho jiného:

A to je důsledné dodržování existujících zákonů. A já se ptám, proč různé servery umožňují a zveřejňují trestné výroky v diskuzích, proč existuje štvavý a nenávistný Zvědavec a proč existuje TOTO SVINSTVO – což je podle našeho týmu v přímém rozporu se zákonem. Jsme snad islamofilní neonacistickou zemí s podporovanou antižidovskou propagandou a arabským terorismem?

 

Výchova arabských dívek v Palestině 2

 

Následující článek a videa přinášíme všem, kdo chtějí vidět a vědět, a žádáme Vás, česká neonacistická sebranko, abyste článek rozhodně nečetla a na videa neklikala. Věřte nám, že nemáte čím to pochopit, není to pro vás, je to pro normální lidi.

 

Hamas is a terrorist organization dedicated to Israel's destruction.

A quarter of a million Israeli citizens have been living under incessant terror attacks from Gaza with thousands of missiles fired over the past eight years. Rather than wanting peace with Israel, Hamas wants to destroy Israel piece by piece. Israel left Gaza in August 2005, uprooting 8,000 Israelis from their homes and removing its military installations.

Three and a half years later, Hamas has turned Gaza into an armed camp and a launching pad for terrorism and extremism targeting Israeli civilians.

Hamas didn't rebuild their infrastructure, stimulate the economy, feed the people, provide medical care, or any other positive action to help the Palestinian people. They used the money to buy black market weapons to inflict harm on Israel.

 

Hamás je teroristická organizace existující za účelem zničení Izraele

Čtvrt milionu izraelských občanů žilo pod neustálými teroristickými útoky z Gazy, za posledních 8 let na ně dopadlo tisíce raket. Hamás nechce žádný mír s Izraelem, Hamás chce naopak, zničit Izrael kousek po kousku. Izrael v srpnu 2005 násilně vystěhoval z pásma Gazy 8000 vlastních občanů, vyrval je z jejich domovů a odstranil z tohoto území veškeré své ochranné vojenské zažízení.**

Palestinci si zvolili ve svobodných volbách teroristický Hamáz, kterému tak umožnili změnit Gazu v ozbrojený tábor. V současnosti je Gaza jednou velkou startovací rampou terorismu a extremismu s cílem ničit životy izraelských civilistů.

Hamás se nezaměřil na obnovu infrastruktury, nebo stimulaci ekonomiky, přestal se starat o obživu obyvatel Gazy, o poskytování lékařské péče, nebo o jakékoliv jiné pozitivní akce na pomoc palestinskému lidu. Peníze, které čerpá z celého světa používá ve většině na nákup zbraní na černém trhu jen proto, aby mohl ničit Izrael.

 

 

By using heavily populated Gaza as a launching pad for its attacks, Hamas is guilty of a double war crime. Not only does it target Israeli nursery schools and hospitals, it also uses Palestinian women and children as human shields.

Hamas is a cancer in the Palestinian dream for statehood.

No government in the world would sit by and allow its citizens to be subjected to this kind of indiscriminate bombardment.

Let the IDF destroy Hamas brick by brick.

The time has come.

 

Tím, že Hamas používá ke svým teroristickým cílům silně obydlenou Gazu se dopouští dvojích válečných zločinů: Nejen, že jeho cílem jsou izraelské mateřské školy a nemocnice, ale zároveň využívá palestinské ženy a děti jako lidské štíty.

Hamás je rakovina v palestinském snu o státnosti.

Žádná vláda na světě by nestrpěla takové chování a nevystavovala by své občany tomuto druhu nevybíravého bombardování.

Nechte IDF zničit Hamás kus po kuse.

Nadešel čas.

 

 

The media doesn't talk about the 10,000 Human stories created by the eight years of bombings. Why doesn't Jewish blood matter? That's exactly why the State of Israel should be supported. Now more than ever! God bless Israel, God bless save Gilad Shalit.

Thank you for watching, Best, Holly.

 

Média nehovoří o desetitisících lidských osudů zničených osmi léty bombardování z Gazy. Proč by jim mělo na nějaké židovské krvi záležet? Proto přišla doba, kdy by stát Izrael měl mít konečně naši podporu. Nyní více, než kdy v minulosti! Bůh žehnej Izraeli, Bůh ochraňuj život Gilada Šalita.

Děkuji za váš čas, a přeji vše nejlepší, Holly.

V.Bělohorský  zdroj  

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Židé, bojujte čestně! Následující text: Kterak Čecháčky neštěstí až k orgasmu dovésti ráčí »»»

Atllanka | Sobota 17. 01. 2009, 20.43 | Česko, Postkomunismus, Slovensko | trvalý odkaz | vytisknout | 4762x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] WTF
SAuvedom mejl Sobota 17. 01. 2009, 22.33

Náckovia zo ZVEDAVCA skor sú náckovia Izraelskí vojaci.Ukážete tu pár fotiek a už máte 100% dokazy????? Keď chce niekto byŤ slobodní nechce byť utláčaný je terorista ??? Tá pyrotechnika čo zabila možno pár Izraelčanov a odpoveď 600 mŕtvych americkými raketami ??? Psychopatický vojaci Izraela sa fotia s úsmevom nad mŕtvymi palestínčanmi TO JE NORMÁLNE???A čo fosfor biely fosfor čo človeka spáli za pár sekúnd TO JE NORMÁLNE ??? sú tam aj deti to je NORMÁLNE čo ochudobnený Urán?? keď neumrú hneď majú to na celý život ????TO JE NORMÁLNE VY STE NACISTI POKIAL OBRANUJETE GENOCÍDU V PRIAMOM PRENOSE kto vám platí asi RONALD LAUDER osobne alebo HAVEL ????? SA zobudte FUCK YOU -


Atllanka reaguje:

Tento příspěvek je jedinný, který jsme ti pustili, a to jen proto, že jsi živým důkazem pravdivosti našeho článku. Další sprosté výlevy si nech pro svoje webové stránky, nejsme na ně zvědavi, zbytečně tu spamuješ. Papa.

reaguj[2] pre World Tuplovaneho Fakana
ajelen-xp7 web Sobota 17. 01. 2009, 22.38

Fí ha, inteligent sa ozval, na co si to cital, ked to nieje pre teba? Si sprosty chumaj a ten uran by Izrael mal pouzit na takych ako ty, abyste sa nemohli mnozit a konecne tak volaco pre ludstvo uribili :-D

reaguj[3] co toto je za stranka?
humun Pondělí 19. 01. 2009, 18.22

Kto to tu spravuje? nejaky 15rocny antifafanusik? Skor naopak. Tento clanok je pisany stylom Gebelsovej fasistickej propagandy. Prilepis sem zopar izraelskych demagogii a myslis si ze uz vsetkemu rozumies? Dieta daj si najprv deprogramovat mozog a potom si nastuduj nejake ine materialy ohladom konfliktu…Zasnem cim dalej viac nad tym, ako si dnesna mladez (poniektora) necha vyplachovat hlavu a co horsie, siri to dalej. Dieta ty si novodoby nacek…Precital si po sebe co si zosmolil? Dufam ,ze coskoro precitnes a otvoris oci, inac sa budes v buducnosti sam za seba hambit. A je tiez mozne ze ti uz niet pomoci…Nech ti boh pozehna v tvojom hladani..

reaguj[4] Zasnu humun!
ajelen-xp7 web Pondělí 19. 01. 2009, 20.53

Imbecil, s lobotomii, a zustala mu zachovana schopnost psani? Taaaa motorika… dokaze nemozne… :-D

reaguj[5] Allahu Akbar!!
Allah Pondělí 19. 01. 2009, 21.42

Už se na vás nemohu dívat… http://www.novinky.cz/…ihl-mor.html

reaguj[6] souhlas
mira Úterý 20. 01. 2009, 01.32

tento web ctu jiz dlouho a s vetsinou nazoru se stotoznuji. 1.arabove ani palestinci jako lidi nejsou spatni, ale poznamenavaji je jejich fanaticti vudci, kteri vymyvaji mozky detem jiz od utleho veku. je to skoda, misto behani ve 3 letech po cvicisti a v 19 se odpalit v autobuse plnych lidi a deti, mohli vymyslet napr. novy vynalez, postavit domy, nekde pracovat, byt proste nejak uzitecni. 2.kdyz svet zakaze izraelcum se branit, kam to povede dal? vyhladi izraelce a pak pujdou na evropu? Zacnou pak deckum rikat, ze evropa je plna nevericich a je treba evrope pomoct od tech prasat. A ti co ted vykrikuji proti izraeli jeste radi vezmou do rukou zbran a pujdou se branit. nevim jak vy, ale z eurabie mam uprimne strach, a jak zacne neco tady (doufam ze se to nikdy nestane), tak ja svuj domov budu branit cimkoliv a jakkoliv.

reaguj[7]
KUK Pondělí 26. 01. 2009, 22.11

[2] ajelen-xp7:Fí ha. Chumaj se ozval. Mastí jak češtinu, tak i slovenštinu. Víc takových a ůroveň se zvedne. Gratuluji.

reaguj[8] Koukám ani blázen
Aleš Pravec Úterý 27. 01. 2009, 09.46

Je to tu jako na sletu parlamentních úchylů, jeden větší magor než druhý, ale uteklo mi kalné ráno… pište dál, protože jsem pochopil, že i úchylková komunita má své charaktery, střed a odpad, že kuku?

reaguj[9] Nejraději mám intouše - rozuměj inteligenty,
Dušan Úterý 27. 01. 2009, 11.12

co opravují druhé a sami napíší „ůroveň“ :-D

Jinak dobrý počteníčko, nejlepší je J.H. a jeho penis… Ten musí být tedy, Doly a Katuško, už vám ho ukázal? Stejně je zajímavé, jak se okolo toho kousku kůže svět točí… 8-)

reaguj[10] Oprava
Dušan Úterý 27. 01. 2009, 11.19

Napsal jsem pod špatnou diskuzi… patřilo to pod Pedofily :-D

reaguj[11] Chápu ...
Horst mejl Čtvrtek 29. 01. 2009, 15.32

Chápu Vaši rozhořčenost, nicméně uznejte, že lze volit diplomatičtější slovník. Narážím na Vaše urážející pojmenovaní mého národa, když jste jej nazvala chátrou a sběří. Psala by jste o nějakých Židech třeba jako o krvežíznivých a mocichtivých Židácích? Myslím, že ne a pokud máte úctu i k jiným národům, nejen k tomu svému, prosím Vás o vzájemný respekt, neboť jedině tak můžou žít různí národové pospolu.


Atllanka reaguje:

Proč se domníváš, že bych měla být ta, a ještě ke všemu žid? Jsi normální? Mohu tě ujistit, že v Atllance teamu není jediný občan židovského vyznání či původu, všichni jsme tu ateisti jako polena, někteří z Práglu a někteří aj z Moravy a Slezska, od Brna aji z Ostravy, dokonce i Slováci, dva Angličané a jeden Němec. Žida mezi sebou nemáme ne proto, že bychom nechtěli, prostě žádného osobně neznáme, víme?

Článek je o takových Češích, jakým se jevíš právě ty, o takových co vyvolávají neonacistické vášně a svou vlastní neschopnost svalují na druhé. Je o „lidech“, kteří se domnívají, že jsou nadřazeni druhým, je o „lidech“ naprosto bezectných, hloupých a nevzdělaných. Je jedno že jsou tito hlupáci a nečestné zrůdičky české národnosti jako my, jsou prostě póvl, odpad, nuly a my věříme, že jako s póvlem s nimi jednou svět naloží…

Jo a ještě jen tak na okraj: kdybys měl v hlavě mozek, věděl bys, že žid není národnost, že je to občan jako ty, nebo my, a má národnost třeba českou, jakož i německou, ruskou, americkou, někteří i izraelskou. Je to asi tak, jako by sis myslel, že je národnost katolická, evangelická, jehovistická, letniční, nacistická, atd…

Takže, pokud jsi toto nevěděl, jsi již poučen a očekáváme tvou omluvu, pokud se neomluvíš, bereme tvůj příspěvek jako neonacistickou provokaci hňupa a více tě nebudeme pouštět na naše diskuze, protože s nácky se nediskutuje, stejně jako s komunisty, vás je třeba vyhubit, a to do základu.

p.s. Jako každý národ i my máme mezi sebou svou chátru a sběř – pravděpodobně jsi potrefený, ale za to my nemůžeme. ;)

reaguj[12] Moj nazor
Mio Čtvrtek 5. 03. 2009, 17.07

Suhlasim s Horstom. Atllanka mozno by prospelo menej flamu v tejto diskuzii, sposob akym pises a hlavne odpovedas na niektore diskuzne prispevky ma nuti zamysliet sa prave nad urovnou tvojho dosiahnuteho vzdelania..sorry ale mne sa to vidi tak. Cela Attlanka je podobna ako tebou spominane portaly – zvedavec.org a podobne. A tvoj clanok o Amerike…niektore vety typu „Průměrný Američan je hrozivě nevzdělaný…“ je to smutna pravda…Na tento prispevok ocavam primeranu reakciu na urovni. Dakujem :-|

reaguj[13]
Mio Čtvrtek 5. 03. 2009, 17.10

Sorry zabudol som, edit…u portalov typu zvedavec.org som si nevsimol zeby cenzurovali diskuziu k clankom..pretoze toto je cenzura „…je to nezbytná ochrana před hulváty …“. Zaujimalo by ma podla coho posudzujete ze prispievatel je „hulvat“. Mate snad vlastny meter nato ? Tak vyborne, prispieva to k celej „objektivite“ Atllanky.net. Dakujem

reaguj[14] Mio, ty "flamere" jen tiše žasnu...
Jarda Mrázek Sobota 7. 03. 2009, 15.24

Nad tvou drzostí, neomaleností a nadutou servilitou! Co si ty zapomenutej Tisovskej Slováku o sobě vlastně myslíš?

Kdo jsi ty, že si dovoluješ kritizovat něčí web? Kde je tvůj? Kdo jsi, že vlezeš někomui do domu a tam mu nařizuješ jak má myslet, co má dělat atd?

Tady je článek, ten je někým napsaný – je to podepsané, nebo je tam zdroj, a něco praví, k tomu se máš vyjadřovat a ne k tomu, co dělá ten, kdo si platí tento web aby zprostředkoval druhým dle něj závažné informace a názory. Pokud se ti tu nelíbí, nelez sem, nikdo tě nenutí, nebo snad za tebou někdo stojí se samopalem, kdo ti nutí si tu číst?

A pokud se vyjadřuješ o Zvědavci, tak zaprvé: je to nejodpotnější snůška blábolů pro naprosto nevzdělané blbce, jakou jsem mimo stránek vstřícných muslimům kdy na netu viděl.

Za druhé: již 8× jsem se tam registroval a snažil se fakty dokládat nesmyslnost tamějších tvrzení – výsledek? Opět jsem zablokován a nenapíšu nic – a ty tu budeš kecat něco o cenzuře!

Jasně že když s těmi sračkami co tam jsou souhlasíš, tak tě nikdo mazat nebude… jen dokládáš svou existencí a svým tvrzením ty joudo s mraky cizích slov ve slovníku a s nula myšlenkami v hlavě, že jsi blb.

Fuj… že se s tebou vůbec špinim!!!

reaguj[15] 4 Jarda Mrazek
Mio Neděle 8. 03. 2009, 19.45

Dakujem za odpoved. Je smutne ked vidim ze akonahle napisem svoj nazor na ceskej stranke hned ma niekto zacne do**** ze „ty zapomenetej Tisovskej Slovaku“…Mozem sa spytat co mas proti Slovakom? Nic v zlom ja Cechov mam rad. Preco tu tahas Tisa, osobu s ktorej nazormi ja v ziadnom pripade nesuhlasim ? Ja web ziadny nemam, preto vyhladavam weby podobne tomuto aby som si „nezaujato“ precital o diani vo svete. No ako som cital vase clanky objektivita vam chyba. A diky za „radu“, sem uz urcite nikdy nevleziem. A opakujem, Cechov som vzdy povazoval za ludi mne rovnych, nemam proti nim absolutne nic. Ako vidim vsade sa najde jedinec ktory toto vyvracia. Tvojou reakciou na moj prispevok si potvrdil svoju uroven. Este raz diky za odpoved, sem uz nevleziem, a dam vediet aj inym ludom. Prijemny den

reaguj[16] pre Tisovca
Jarda Mrázek Pondělí 9. 03. 2009, 08.33

Ne! Fakt už sem nevlezeš? Tak to asi neusnu, takový přínos do diskuze a ty nás opouštíš… :-(

Kdo nám bude teď říkat tu zatracenou pravdu o krásách islámu a židovské nadvládě nad Slováky přímo do očí… :(

Ještě zblbnu a začnu volit socany… :D)))

reaguj[17] Komu vadí Slováci?
Královna Pondělí 9. 03. 2009, 11.56

Drahý Mio, mohu tě ujistit, že Slováci tady nikomu nevadí, jen tisovsko hlinkovská nacistická prasata, jako ty. Ty jsi hanba Slováků, stejně, jako všichni ti náckové soustředění okolo té vaší TViny a různých nacionalistických stran… Hanba Čechů je zase chátra soustředěná okolko Zvědavce, nacistky Edelmanky, Dělnické strany, a podobných odporných odporů.

Udělejte už vy sprostí náckové jednou lidstvu službu – Zavřete svoje sprosté vyžírkovské huby a začněte na sebe konečně makat!

reaguj[18] Dobrý den
trubboy Sobota 28. 03. 2009, 09.55

Chápu že se jako politické uskupení snažíte prezentovat jednoznačně své pravicové názory které jsou v dnešní době pro jednoduše smýšlející lidi svou razantností tím nejlepším řešením.No,nicméně si myslím,že hodnodit jednoznačně konflikt s náboženským ale spíše intrikánským pozadím,který trvá v pravém slova smyslu tísíce let je hloupé.Radikální islámské státy nechtějí akceptovat velice starou židovskou kulturu,hlavně mnohem starší než je ta jejich a Izraelci nechtějí připustit svrchovanost jiného etnika(Palestinci).Jsem přesvědčen,že vzájemná netolerance na povrchu s národnostním,či náboženským charakterem má ve skutečnosti prokazatelně charakter mocenský a itrikánský tak jako ho má po celou historii 90 procent konfliktů.Jak jsem již zmiňoval považuji populistické,jednoduché a jednostranné argumenty za zničující.Co takle samosprávná společnost?V té by se zhoubná mocichtivost mnohých lidí sama rychle objevila a byla by v zárodku zahubena.Asi si již umíte mou politickou orientaci zařadit že?Předem děkuji za tolik vzácnou toleranci mého názoru.


Atllanka reaguje:

Dobrý den, nechápu kde jste vzal, že jsme politické uskupení. Mohu Vás ujistit, že se mýlíte. Jsme jen lidé s rozumem tam, kde jiní mají Bohy, či jiné ismy.

Ten Váš ismus popište trochu blíž, a hlavně jak si představujete jeho praktické fungování, jinak je to jen nepraktikovatelná utopie.

Rovněž se zamyslete nad svou větou: „Izraelci nechtějí připustit svrchovanost jiného etnika(Palestinci)…“ Jak jste na to přišel – doložte, prosím, jak brání Izrael palestinským arabům v jejich svrchovanosti? A nesnižujte se prosím k tolik omílané a diskutabilní okupaci území dobytého v regulérní válce… děkuji.

reaguj[19] Patříš do klece!!!
nobody mejl Úterý 7. 04. 2009, 02.39

Citace: „Chápu Vaši rozhořčenost, nicméně uznejte, že lze volit diplomatičtější slovník. Narážím na Vaše urážející pojmenovaní mého národa, když jste jej nazvala chátrou a sběří. Psala by jste o nějakých Židech třeba jako o krvežíznivých a mocichtivých Židácích? Myslím, že ne a pokud máte úctu i k jiným národům, nejen k tomu svému, prosím Vás o vzájemný respekt, neboť jedině tak můžou žít různí národové pospolu.“

Atllanka reaguje:

Proč se domníváš, že bych měla být ta, a ještě ke všemu žid? Jsi normální? Mohu tě ujistit, že v Atllance teamu není jediný občan židovského vyznání či původu, všichni jsme tu ateisti jako polena, někteří z Práglu a někteří aj z Moravy a Slezska, od Brna aji z Ostravy, dokonce i Slováci, dva Angličané a jeden Němec. Žida mezi sebou nemáme ne proto, že bychom nechtěli, prostě žádného osobně neznáme, víme?

Článek je o takových Češích, jakým se jevíš právě ty, o takových co vyvolávají neonacistické vášně a svou vlastní neschopnost svalují na druhé. Je o „lidech“, kteří se domnívají, že jsou nadřazeni druhým, je o „lidech“ naprosto bezectných, hloupých a nevzdělaných. Je jedno že jsou tito hlupáci a nečestné zrůdičky české národnosti jako my, jsou prostě póvl, odpad, nuly a my věříme, že jako s póvlem s nimi jednou svět naloží…

Jo a ještě jen tak na okraj: kdybys měl v hlavě mozek, věděl bys, že žid není národnost, že je to občan jako ty, nebo my, a má národnost třeba českou, jakož i německou, ruskou, americkou, někteří i izraelskou. Je to asi tak, jako by sis myslel, že je národnost katolická, evangelická, jehovistická, letniční, nacistická, atd…

Takže, pokud jsi toto nevěděl, jsi již poučen a očekáváme tvou omluvu, pokud se neomluvíš, bereme tvůj příspěvek jako neonacistickou provokaci hňupa a více tě nebudeme pouštět na naše diskuze, protože s nácky se nediskutuje, stejně jako s komunisty, vás je třeba vyhubit, a to do základu.

p.s. Jako každý národ i my máme mezi sebou svou chátru a sběř – pravděpodobně jsi potrefený, ale za to my nemůžeme.

**Tak tohle je humus a zároveň ubohost největšího kalibru. Nejenže lžete hůř jak Rudé Právo ale až idiotsky infantilní arogance toho „mudrce“ mě zaskočila a to se na netu už nějaký čas pohybuju. Místo do léčebny si zasloužíte importovat do Gazy v době posledního židovskýho teroru a dostat bílým fosforem do hlavy aby se Vám tam aspon na 1 milisekundu rozsvítilo. Na netu se pohybuje spoustu magorů, ale tolik žvástů na centimetr čtvereční jsem ještě nikde nečetl. Nesouhlasné a slušné přispěvatele tady poučujete s takobou arogancí a vulgaritou až se mi z těch sraček a hnusů chce blít. A ty stupidní videa…co mají společnýho náckové a palestinci? Znalosti nahrazujete nesmyslnejma a ráýdoby chytrejma paralelama. Já ti najdu během jedné minuty tisíce videí, kde židovští oasdníci przní svoje děti blábolama o tom že každej Palestinec je terorista. Snesu hodně ale vy jste chudáci největšího kalibru…chcípněte dřív než tohle zcenzurujete, hovada debilní!!!!
**

reaguj[20] Pro nobody
Atllan Úterý 7. 04. 2009, 09.24

Celým svým komentářem ale hlavně poslední větou jsi se definitivně zařadil mezi ty, o kterých Atllanka napsala

cituji: „Jako každý národ i my máme mezi sebou svou chátru a sběř“

V podstatě jsi svým „diplomatickým slovníkem“ o kterém píšeš jen potvrdil její slova.

reaguj[21] JE TO PRUSER
PAUL BAIER mejl Pondělí 15. 11. 2010, 22.51

JA SEM ZIL 31 LET V USA-NO MOHU RICT ZE SEM SE STAL TICHYM RASISTOU-ALE POTLACUJU SVY EMOCENEBOT V KAZDE RASE A NARODU NAJDES I TY DOBRY-NEMUZU VYJADRIT EMOCE NEBOT VSE JE NAPROSTO SLEDOVANO A TAK NA PENZI SI NEDELAM PROBLEMY TADY-KDYBYCH SVOBODNE MOHL VYJADRIT SVE EMOCE URCITE BYCH UBLIZIL MYM SPOLUPRACOVNIKUM VOFFICU CO BYLY CERNY CI MEXOSI A MILOVALI MNE AS JA JEJE TO SILENE SLOZITY A UMRU SI SE SVOJEMA EMOCEMA A VSIM CO SEM BYL SVEDEK.JESTLI MAM RAD CERNY?NEMAM ALE TRPEL SEM JE JAKO PART OF SOCIETY A NAKONEC NASEL VELKY LIDI MEZI NEMI-CHCI UMRIT V MIRU ALE DNES BYCH SI NESEDNUL ZA STUL S CERNYM CI MEXOSEM-JE ME TO LITO?? VUBEC NE-NERCHAM SI TO PRO SEBE-S TIM UMRU-SEM V DUCHU RASISTA A CHCI JEN S BILEJMA-VIDIM-LI CERNYHO CI CIKANA-IGNORUJI JE-ZVEDA SE MI ZALUDEK-PATRIM BEZI BILY I KDYZ SOU TAKY MEZI NAMI GARBAGE-SHIT-HOVNO U CESTY SPECIELNE BABY MNE IRRITUJI-SOU TO VOLAVKY -MRCHY KTERY ZDIMAJ SLUSNYHO CHLAPA-BEZPATERNI SVINE -MRCHYY BEZ CITU-VYJMA PENEZ- TADY-VSECHNO BUDE ALE UPLNE JINAK CHLAPCI–JE TO NERESITELNY NA SVETE-JE TO SODOMA-GOMORA-A SOCIETA JE NA KONCI SVEHO TRVANI :-)


Atllan reaguje

Chlape, asi tě něco naštvalo, chápu to, ale piš slušně a vyjadřuj se rozumněji, nebo tě budeme nuceni zablokovat.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?