Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kdy zavede EU Shariu a středověk u nás?

Talibán už zavádí šaríju a obnovuje středověk v Pákistánu

 

Motto: Ženám je od nynějška zakázáno chodit na trhy, vycházet ven smějí jen kvůli lékařskému ošetření, nebo výhradně jen v doprovodu manžela či jiného mužského příbuzného…

Po sedmi letech boje spojeneckých armád s Talibánem nabrali fundamentalisté natolik na síle, že ve třech regionech pákistánského okresu Changú u hranic s Afghánistánem vyhlásili islámské právo šaríju, uvádí pákistánský list Daily Times.

Rozhodnutí bylo přijato na shromáždění regionálních talibských a kmenových vůdců a obyvatelům bylo oznámeno z mešit při pátečních modlitbách.

 

 

Všem ženám na vědomí se dává:

 • Budete se trvale zdržovat doma. Pro ženu není vhodné, aby se bezcílně potulovala ulicemi. Jestliže se vydáte z domu, musí vás doprovázet MAHRAM – příbuzný mužského pohlaví. Budete-li přistižena na ulici sama, budete zbita a poslána domů.
 • Za žádných okolností nebudete ukazovat svoji tvář. Mimo dům se budete zahalovat burkou. Jestliže tak neučiníte, budete silně zbita.
 • Zakázána je veškerá kosmetika.
 • Zakázány jsou šperky.
 • Nebudete nosit svůdné šaty, odhalující siluetu těla.
 • Nebudete mluvit, pokud nebudete oslovena.
 • Nebudete hledět mužům do očí.
 • Nebudete se smát na veřejnosti. Učiníte-li tak, budete zbita.
 • Nebudete si lakovat nehty. Učiníte-li tak, bude vám uříznut prst.
 • Dívkám je zakázáno navštěvovat školu. Všechny dívčí školy budou s okamžitou platností uzavřeny.
 • Ženám je zakázáno pracovat.
 • Bude-li vám prokázáno cizoložství, budete ukamenována.
 • Slyšte a dobře poslouchejte. Řiďte se těmito pokyny.
 • Allahu akbar!

 

 

 

Ženám je tedy od nynějška zakázáno chodit na trhy, vycházet ven smějí pouze kvůli lékařskému ošetření, nebo výhradně jen v doprovodu manžela či jiného mužského příbuzného. Zakázána byla také televize, cédéčka a zavřít musely také všechny videopůjčovny v oblasti.

Talibán také z mešit pomocí megafonů vyzývá obyvatele, aby se svými problémy a starostmi chodili k „talibským islámským soudům“, které všechny spory vyřeší na základě islámského práva. Hned první den platnosti šaríji talibánci nechali třem mužům potřít obličeje dehtem a vozili je po okolí na oslech – to je trest za „amorálnost“.

 

Sharia

 

Minulý týden Talibán vyhlásil šaríju také pro 16 z 21 kmenů žijících pod správou agentury Urakzaí a hned po celé oblasti zřídil „stěžovací“ buňky, kam mají lidé chodit pro nápravu svých problémů či sporů.

zdroj 1  zdroj 2 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 



pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Toho bohdá nebude, aby český Václav z boje utíkal... Následující text: Islám dobývá Evropu - říká kardinál Vlk »»»

Atllanka | Úterý 6. 01. 2009, 14.43 | EU, Šarija, Islámský středověk | trvalý odkaz | vytisknout | 3505x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] ctrl+c pak ctrl+v
brendy mejl web Čtvrtek 8. 01. 2009, 08.04

Obcas jsem zabrousil z linkuj na tvuj clanek. Po case jsem zjistil, ze umis snad jen kopirovat. Umis taky neco z vlastni hlavy? Zkus si projet sve clanky timhle http://www.copyscape.com/. Drtivou vetsinu okopcis. Fakt slabota.

[2] Méně brandy, více mléka .
Petr Čtvrtek 8. 01. 2009, 11.19

Kdybys neměl v krvi tolik brandy, možná bys si všiml, že Atllanka má u článku uveden vždy zdroj a nemusel bys lítat po copybrowserech. Stačí kliknout na slůvko „zdroj“. Nevidím důvod pro to, aby webmaster chce li psát o islámu, musel napřed napsat vlastní korán.

[3] For brendy: Sním či bdím?
Krestan web Čtvrtek 8. 01. 2009, 17.23

Co ty jsi za troubu brandy, copak ty nepoznáš zprávu od beletrie? Navíc je tu vždy uveden zdroj a mnohé články odtud si zase jiný berou na svoje blogy. Chodím sem rád a pravidelně, je tu na jednom místě všechno, co bych jinde pracně hledal. Myslím, že asi máš nějakej problém? Když tak si přečti tady na webu to o tý závisti, to ti sedne, jako zadek na hrnec. Odkaz jsem ti dal do Web ;)

[4] jo
M Středa 14. 01. 2009, 11.41

Tak tohle kdyby aspoň někdy bylo v té veřejnoprávní televizi,poplatky šílený ale zprávy jakz propagačního úřadu vlády v banánové republice.

[5] islám
Acherony mejl Pondělí 16. 02. 2009, 10.51

Jako někdejší americký president Raegan řekl, že komunismus není jiný politický systém, ale objektivně zlý politický systém – říše zla, tak je třeba přistupovát k islámu. V koránu jsou výzvy k účelovému lhaní nevěřícím, dokud muslimů není nadpoloviční většina. „Evropa bude muslimská nebo nebude!“ „Do pekla se svobodou!“ „Obrátíte se na islám nebo vám odřežeme hlavy!“

Pokud mám ještě volbu jaká civilizace přežije pak volím svou – západní. Je třeba se buď proti muslimům tak opevnit, že ani myš na Západ neproklouzne nebo islám celoplošně zničit.

[6]
kubo Pondělí 27. 09. 2010, 23.05

:( chojde do p*** au

Nelze přidávat nové komentáře.