Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Mraky táhnou nad Evropskou unií

Stínání národů – islamizace evropských měst

 

Viděli jsme v televizi videozáběry, na kterých muslimští džihádisté uřezávají hlavy nevěřícím rukojmím. Méně pozornosti bylo věnováno skutečnosti, že muslimové uřezávají hlavy celým národním státům. Ačkoliv k tomu dochází pomalu, není to o nic méně dramatické.

Historicky představovala velká města “hlavu” země, sídlo většiny jejích politických institucí a největší koncentraci její kulturní mozkové síly. Co se stane, když je “hlava” odříznuta od zbytku těla? V mnoha zemích v západní Evropě mají muslimové sklony usazovat se ve velkých městech, přičemž populace se stahuje do menších měst nebo na venkov.

 

 

Dříve mohli Evropané i neevropané cestovat mezi zeměmi a navštěvovat nová města, z nichž každé mělo svůj vlastní odlišný charakter a zvláštnosti. Brzy bude moci jezdit z Londýna do Paříže, Amsterodamu nebo Stockholmu a zjistit, že jste opustili jedno město ovládané burkami a šaríou, abyste našli … jiné město ovládané burkami a šaríou.

 

 

Z nějakého důvodu má být tato likvidace unikátních městských kultur oslavována jako “kulturní rozmanitost”. Britská populace má během příštích 25 let vzrůst o sedm miliónů. Tato předpověď je ještě vyšší než ta provedená think-tankem Migrationwatch UK, která byla v minulosti zavržena jako ustrašenecká.

Ředitel Migrationwatch sir Andrew Green říká, že tato čísla jsou “ohromující”. “Zcela vyvracejí tvrzení vlády, že provádí ‘řízenou migrační’ politiku. Ve skutečnosti ukazují, že imigrace do Spojeného království se vymkla kontrole”.

Od nástupu labouristů a Tonyho Blaira k moci v roce 1997 bylo uděleno občanství takřka jednomu miliónu cizinců. “Počet udělených občanství se za současné vlády zečtyřnásobil. To je přímý výsledek jejich imigrační politiky ´bez omezení´.” “Imigrace v tomto rozsahu mění charakter naší společnosti bez souhlasu veřejnosti. To není nadále přijatelné”.

Více bílých rodin se stěhuje z Londýna na venkov, zatímco do hlavního města přijíždí mnoho nových imigrantů. Migrationwatch říká, že změny za posledních 10 let byly “extrémně rychlé” a “bezprecedentní”.

V Birminghamu a v dalších velkých britských městech se bílí brzy stanou menšinou, což bude představovat “kritický” problém pro společenskou stabilitu, varovala britská organizace dohlížející na vztahy mezi rasami. Statistiky ukazují, že bílí a etnické menšinové komunity jsou stále více oddělené.

 

 

“Asijská mládež”, což je britský eufemismus pro Pákistánce a muslimy z jižní Asie, se snaží v částech Oldhamu vytvořit oblasti nepřístupné pro bílé lidi. Jeden z nich řekl: “Všude okolo jsou znamení říkající, že bílí vstupují na vlastní nebezpečí. Je to otázka pomsty”.

Nejsou to nicméně jen bílí domorodci, kdo se stává terčem muslimského násilí, ale i další nemuslimové. Ve zprávě o vyhánění hinduistů mladými muslimy z anglického města Bradford o tom někteří hinduisté hovoří jako o “etnické čistce”. Někteří z nich chtějí město opustit, aby se vyhnuli “talibanizaci Bradfordu”.

V online článku v listu The Daily Telegraph, který byl “z právních důvodů” odstraněn, bývalý muslim Dr. Patrick Sookhdeo varoval, že britští muslimové mohou brzy vytvořit stát ve státě. Dr. Sookhdeo věří, že během desetiletí uvidíme části britských měst, které budou ovládané muslimskými duchovními, a které se nebudou řídit běžnými zákony, ale aspekty muslimského práva šaría.

 

Film o islámských ženách, kvůli kterému byl zavražděn Theo van Gogh

 

V roce 1980 Islámská rada Evropy vyložila svoji strategii pro budoucnost – a základním pravidlem bylo nikdy neředit svoji přítomnost. Jinak řečeno, neintegrovat se”. “Namísto toho koncentrovat muslimskou přítomnost v určité oblasti, dokud v ní nezískají většinu, takže instituce v místní komunitě začnou odpovídat islámským strukturám.

Vzdělávací systém bude islámský, obchody budou prodávat pouze halal jídlo, nebudou žádné reklamy ukazující nahé nebo polonahé ženy a tak dále.

Dalším krokem bude přinutit vládu, aby v muslimských komunitách uznala právo šaría – což bude podpořeno tvrzeními, že je rasistické nebo islámofóbní jim ho odpírat. Sookhdeo poznamenal, že ve Spojeném království je již Rada pro právo šaría.

V Británii jsou muži, kteří si vezmou tři ženy a rozvedou se s nimi, pak se ožení počtvrté – a podle práva šaría zůstanou ženatí se všemi čtyřmi. Více fundamentalističtí duchovní si myslí, že je pouze otázkou času, než přesvědčí vládu, aby v otázce šaríe ustoupila. S ohledem na předchozí kapitulace vlády lze pochopit, proč tomu věří.

 

Ve Francii již muslimové mají mnoho malých států ve státě. Kriminolog Lucienne Bui Trong napsal: Ze 106 horkých oblastí v roce 1991 jsme se dostali na 818 citlivých oblastí v roce 1999.

 

 

Termín, který použil – citlivá oblast – je používán k popisu oblastí pouze pro muslimy, kde cokoliv, co představuje západní instituce (poštovní dodávka, hasiči, dokonce i doručovací firma) je rutinně napadáno molotovými koktejly. V roce 2001 byl počet zón 818, pak se francouzská vláda rozhodla přestat pořizovat statistické údaje.

 

V některých z těchto oblastí se fenomén skupinových znásilnění stal banalitou.

Násilí a nátlak na ženy je součástí každodenního života na předměstích, kde chlapci nařizují, jak se budou dívky oblékat. Roste tlak na muslimské ženy, aby nosily šátky. V roce 2002 byla zapálena sedmnáctiletá dívka osmnáctiletým chlapcem, zatímco jeho přátelé tomu přihlíželi.

Podpůrná skupina Ni Putes, Ni Soumises (Ani děvky, ani podřízené) říká, že počet vynucených manželství v posledních letech vzrostl, a každý rok je ve Francii 70 000 dívek přinuceno uzavřít nechtěný sňatek.

 

Studie provedená pod patronátem francouzského generálního inspektora pro vzdělávání Jeana Pierre Obina, která unikla do tisku, popisuje vzdělávací systém, ve kterém muslimští studenti pravidelně bojkotují výuku týkající se Voltaira, Rouseaua a Moliera, které muslimští studenti obviňují z antiislamismu.

Obinova zpráva cituje odmítnutí studentů používat v matematice znamínko plus, protože vypadá jako krucifix; muslimové bojkotují školní výlety do kostelů, katedrál a klášterů a vynucují si plošné změny ve školním stravování, aby byly uspokojeny jejich náboženské zvyky.

Vliv radikálních islámských skupin představuje hrozbu i pro francouzský obchod, varoval významný zpravodajský odborník, a poukázal na objevení tajných modliteben v Disneylandu u Paříže. Zpráva objednaná několika obchodními a přepravními firmami ukazuje, že strategií islámistů je převzít kontrolu nad muslimy mezi zaměstnanci, a pak se pokusit změnit pravidla a zavést islámské hodnoty.

 

Nicolas Sarkozy řekl, že nepokoje v roce 2005 byly dobře organizovány. Caroline Glick z Jerusalem Post poznamenala, že někteří muslimští vůdci vysvětlili, že to, co chtějí, je autonomie pro jejich ghetta:

Snaží se od francouzské vlády získat extrateritoriální status, což by znamenalo zavedení jejich vlastních pravidel, můžeme předpokládat, že založených na právu šaría. Pokud by francouzská vláda přistoupila na komunální autonomii, Francie by přestala být funkčním státem.

 

Po třech týdnech nepokojů prohlásila policie 98 vozidel spálených v jednom dni návratem k normální situaci ve Francii. Někteří z násilníků zanechali na internetových fórech chlubivé zprávy: Nenecháme toho. Francie neudělá nic a brzy budeme mít většinu.

 

 

Jeden pozorovatel prohlásil: Většina mladých muslimů ve Francii věří, že francouzská společnost umírá, páchá sebevraždu. Nějakých 10 až 20 procent z nich věří, že se účastní procesu nahrazování evropské civilizace civilizací islámskou. V jižním městě Marseille tvoří muslimové čtvrtinu populace a tento podíl rychle roste.

 

 

V Holandsku budou mít brzy muslimové většinu ve všech velkých městech. Dnes máme v Holandsku 1 milión muslimů z celkové populace 16 miliónů Holanďanů – uvádí Frits Bolkestein, holandský politik:

Během deseti let budou mít absolutní většinu v Amsterodamu i v Rotterdamu. To, čemu stojíme tváří v tvář, je společnost, která bude brzy rozdělena. Muslimové mají právo na vlastní školy, takže se neučí nic o evoluci, homosexuální učitelé nejsou tolerování, antisemitismus ale ano.

Výzkumník z holandského ministerstva pro imigraci a integraci zjistil, že 40 procent marockých muslimů v Holandsku odmítá západní hodnoty a demokracii. Šest až sedm procent z nich je připraveno použít k obraně islámu sílu, a většina z nich odmítá svobodu projevu v případě urážlivých prohlášení a obzvláště v případě kritiky islámu.

Jsme v Evropě svědky dramatické změny, která je podle lidí jako Bolkestein podtržena úpadkem národní sebedůvěry v evropských zemích během celého minulého století.

Problém imigrace, říká, má mnoho společného se ztrátou důvěry ve vlastní civilizaci. Začalo to druhou světovou válkou, která byla skutečnou evropskou sebevraždou. Pak vzestupem fašismu, holocaustem a studentskou kulturní revolucí z roku 1968. Dnes neexistuje žádná skutečná evropská identita. A to má skutečný dopad na zahraniční politiku.

Douglas Murray se zúčastnil konference pořádané na paměť zavražděného kritika islámu Pima Fortuyna, a k silným bezpečnostním opatřením a k tomu, co viděl jako národ pod útokem, poznamenal: Po celé Evropě ustává debata o islámu.

Italská největší žijící spisovatelka Oriana Fallaci bude ve vlastní zemi brzy postavena před soud, a britská vláda se snaží prosadit zákony, které by znemožnily říkat pravdu o islámu a o chování jeho stoupenců.

 

 

Evropa upadá do temnoty. Ukazuje, že je neschopná postavit se svým nepřátelům, a ve snaze uspokojit okrajová práva menšin není schopna ochránit nejzákladnější práva svých vlastních lidí. Průzkum z dubna 2005 provedený po vraždě dalšího kritika islámu, Theo van Gogha, ukázal, že 32 procent Holanďanů chce emigrovat do zahraničí.

Opouštějí to, co bylo dříve jejich vlastní zemí, a nechávají ji lidem jako jsou Dyab Abou Jahjah, zakladatel Arabsko Evropské Ligy (AEL). AEL, založená v Belgii v roce 2000, má nyní pobočky v Holandsku a ve Francii, a má v úmyslu rozšířit se po celé EU.

 

Jahjah, který nazval útoky z 11. září 2001 na New York sladkou pomstou získává mladé muslimy, aby šířili jeho ideologii, která vyzývá k zavedení šaríi v Evropě. Máme tři základní požadavky, říká:

Dvojjazyčné vzdělávání pro arabsky mluvící děti, zaměstnanecké kvóty na ochranu muslimů, a právo ponechat si naše kulturní zvyky.

Asimilace je kulturní znásilnění. Znamená vzdát se vlastní identity, stát se někým, jako jsou ostatní”. Jahjah také požadoval, aby se arabština stala v Belgii úředním jazykem.

 

Belgičtí židé, obzvláště židovští obchodníci s diamanty z Antverp, se cítili ohroženi AEL, když vydala toto prohlášení:

AEL vyzývá židovskou komunitu v Antverpách, aby přestala podporovat stát Izrael a distancovala se od něj. Pokud se tak nestane, útokům na Antverpy se prakticky nedá zabránit.

Bezpečnostní zdroje z Německa varovaly, že země je domovem 3000 až 5000 možných islámských sebevražedných útočníků. Berlínský soud v roce 2005 odsoudil dobře známého tureckého náboženského vůdce k vyhoštění do Turecka.

 

 

Ve své berlínské mešitě opakovaně prohlašoval, že všichni Němci jsou smradlaví lidé odsouzení do pekla, protože jsou to bezcenná stvoření a nevěřící. Krátce před tím tisková mluvčí této mešity mluvila o silném zájmu Turků o pěstování dobrých vztahů s rodilými Němci.

Televizní dopisovatel Reinhard Laska se obává, že názory vyjadřované imámem jsou pouze špičkou ledovce: V mešitě nebyl nikdo, kdo by se postavil a dožadoval se toho, aby imám skončil se svým nechutným projevem o Němcích, řekl. Zdá se, že to nikoho ani trochu nevzrušilo.

V roce 2006 se silně antisemitský film o válce v Iráku – Údolí vlků – velmi dobře prodával mezi tureckou 2,5 miliónovou komunitou v Německu.

 

Podle německého a evropského největšího týdeníku Der Spiegel bylo v minulém desetiletí v Německu zavražděno odhadem 50 žen při tak zvaných vraždách ze cti. Jejich zločin? Pokusily se být svobodné a žít západním životním stylem. V jejich komunitách jsou jejich vrahové oslavováni jako hrdinové, protože zachránili čest rodiny.

 

Většina tohoto izolovaného a ultranáboženského světa je skryta pohledu veřejnosti, často skryta v bytech ve vnitřních částech měst, kde nejsilnějším spojením s vnějším světem je místní mešita a satelitní antény, které přijímají turecké a arabské televize.

V těchto rodinách jsou rodina, loajalita a čest vyzdvihovanými hodnotami, a s ženami se zachází jen o málo lépe než s otrokyněmi. To vše je neviděno společností a často nezaznamenáno nebo ignorováno jejich německými sousedy. K pozdvižení došlo až když skupina čtrnáctiletých tureckých chlapců napadla během vyučování jednu oběť. Dostala, co si zasloužila. Ta děvka žila jako Němka.

 

 

V Dánsku celonárodní organizace Ženských krizových center tvrdí, že množství taxíkářů imigrantského původu špehuje imigrantky, které se skrývají, a posílají informace o jejich místě pobytu jejich rodinám.

Byla to skupina taxikářů, která informovala pákistánského muže, kde může najít svojí sestru. Za denního světla jí zavraždil u vlakového nádraží, protože si v rozporu s nařízením rodiny vzala muže z Afghánistánu. 80 procent žen, které hledají pomoc v krizových centrech v Oslu v Norsku, jsou imigrantského původu.

Nezápadní imigranti se v posledních deseti letech podíleli na celkovém populačním růstu norského hlavního města takřka 86 procenty. Muslimové tvoří tak vysoké procento taxikářů, že během muslimských svátků může být těžké sehnat taxi.

Slepí lidé se svými vodícími psy mají stále větší problém se sháněním taxi, jak ukázala paní z města Drammen u Osla. Grethe Olsen doprovázená svým psem Isakem byla odmítnuta ne méně než 21 taxikáři, než se jí podařilo odjet. Olsen si myslela, že ji taxíkáři odmítají z náboženských důvodů. Asociace norských slepců potvrdila, že jde po celé zemi o dobře známý problém, obzvláště ve městech s mnoha imigranty.

 

Psi jsou v islámu považováni za extrémně nečistá zvířata a jsou povoleni pouze k určitým omezeným účelům, jako je ochrana majetku. Dva hadísy, tradice zaznamenávající výroky a činy Mohameda, říkají, že:

Prorok řekl: Andělé nevstupují do domu, ve kterém je pes nebo obrázek a Alláhův prorok nařídil zabít psy a my jsme poslali muže do Medíny a do jejích zákoutí, a neušetřili jsme žádného psa, kterého jsme nalezli.

 

Muláh Krekar, bývalý vůdce kurdské partyzánské skupiny Ansar al-Islam žije v Oslu. Oslavoval íráckého vůce al-Kajdy Abu Musaba al-Zarkávího a prohlásil, že Usáma bin Ládin je dobrý člověk a že je ochoten se pro bin Ládina obětovat.

Krekar řekl listu z Osla, že mezi Západem a islámem probíhá válka, a že si je jistý tím, že islám vyhraje. Pověsti říkají, že Krekar je mezi mnoha muslimy respektován tak, že ho taxikáři vozí zdarma. Což znamená, že v norském hlavním městě seženete taxi snadněji, když chválíte Usámu bin Ládina, než když jste slepí.

Bylo oznámeno, že majitelé obchodů v jistých částech Osla nyní platí peníze za ochranu. Zločinci dnes tisknou spoušť mnohem ochotněji než kdy jindy, a protože se mnoho z nich řídí pravidly krevní msty, násilí je na rychlém vzestupu.

Ve Švédsku přicházejí z měst po celé zemi zprávy o kriminálních skupinách a mafiích. Tento fenomén narůstá každým dnem a mezi běžnými občany se šíří pocit bezmoci.

Nemáme jinou možnost, než z této oblasti utéct. Rodiny nemohou bojovat proti těmto problémům samy. Mluvíme o přežití, tady vás mohou ubodat. Můžeme přežít jenom tak, že se snažíme vyhnout se tomu, abychom se stali cílem.

Feriz a Pajtim, členové mladistvého gangu Gangsta Albanian Thug Unit (Jednotka albánských lupičských gangsterů) ze švédského města Malmö vysvětluje, jak napadají a bijí lidi v centru města:

 

 

Hodně z nás bylo ve skupinách, které ve válce v Kosovu bojovalo proti Srbům. Máme násilí v krvi, říká Feriz – Zaměřují se na osamělé oběti a dělají z nich obětní beránky. Uděláme to tak, aby to vypadalo, že do jednoho z nás vrazil. Pak máme příležitost na něj zaútočit. Obklíčíme ho a bijeme ho a kopáme do něj, dokud se nepřestane bránit, řekl.

Vždycky je nás více než obětí. Zbabělost? To jsem slyšel mnohokrát, ale nesouhlasím. Cílem je, že prostě nedostanou šanci. Feriz ani Pajtim necítí ke svým obětem žádnou sympatii… Pokud skončí se zraněním, je to jejich vina, že jsou slabí, řekl Pajtim a pokrčil rameny.

Přinášejí do Švédska dost brutální kulturu. Článek v BBC popisuje, jak staletí staré zvyky krevní msty prožívají v posledních letech v Albánii svůj návrat. Právní a pořádkové vakuum vzniklé zhroucením komunismu vrátilo mnoho Albánců zpět k dávným zvykovým zákonům kmenové společnosti.

 

 

Kanunové schvalují krevní msty a regulují je z mnoha úhlů pohledu, říká profesor práva Ismet Elezi. A jako první zavedli pravidlo: kdokoliv zabije, bude zabit. Krev je mstěna krví. Ve snaze ukončit tento nekonečný cyklus násilí vytvořilo albánské ministerstvo školství programy pro děti postižené krevními mstami. Každá místní autorita se snaží identifikovat děti, které nechodí do školy, protože se skrývají nebo jsou vězněny ve svých domovech.

Je to mezi rodinami. Pokud půjdeme na policii, aby s tím pomohla, věci budou ještě mnohem horší.

BBC se v tomto článku raději zapomněla zmínit o tom, že tyto krevní msty jsou zakořeněny v učeních islámu. Dva muži byli zabiti ve rvačce, které se v Kodani v Dánsku v roce 2005 zúčastnili imigranti druhé generace. Podle imáma Abu Labana, který byl později zodpovědný za podněcování nenávisti ke své zemi pobytu kvůli nyní proslulým karikaturám Mohameda v dánském listu Jyllands-Posten, by žízeň po pomstě mohla být utišena, kdyby rodina muže, který střílel, zaplatila 200 000 korun.

200 000 dánských korun je přibližná cena 100 velbloudů, což je množství určené samotným Mohamedem. Myšlenka krvavých peněz pochází z Koránu 2:178. Odškodnění je provedeno platbou krvavých peněz dědici nebo zraněnému, na rozdíl od pomsty, kdy je vrah zabit nebo je mu způsobeno zranění. Záleží na tom, jak se rozhodne rodina zabitého nebo zraněného.

Levicový list Politiken, který v Dánsku prosazuje multikulturalismus, argumentoval, že princip placení krvavých peněz by stál za úvahu. Tento návrh se naštěstí setkal s protestem rozhněvaných občanů.

 

 

Kromě posunu času o čtrnáct století, ve kterém jsou zřejmě muslimové zaseklí, mnoha komentátorům utekla nejhorší část konceptu krvavých peněz: placené odškodnění není stejné pro všechny lidi. Jediní plnoprávní členové muslimské komunity jsou muslimští muži. Všichni další mají kvůli svému náboženství, pohlaví nebo otrockému postavení méně práv.

Sazba pro krvavé peníze zrcadlí jejich apartheidní systém, který je hluboce zakořeněn v islámském právu. Saudskoarabský soud rozhodl, že cena života ženy se rovná polovině ceny nohy muže.

 

Sharía

 

Tajná zpráva z vyšších kruhů britské policie došla k závěru, že muslimští policisté jsou náchylnější ke korupci než bílí policisté, přičemž stížností na špatné chování a korupci muslimských policistů přicházejí desetkrát častěji než na jejich kolegy. Asijští policisté a obzvláště pákistánští muslimští policisté jsou pod velkým tlakem ze strany rodiny, rozšířené rodiny … a své komunity a na rozdíl od svých bílých kolegů se podílejí na aktivitách, které mohou vést k chybnému chování nebo ke kriminalitě.

Zpráva tvrdí, že britští Pákistánci žijí v peněžní kultuře, ve které je pomáhání rozšířené rodině považováno za povinnost a v prostředí, ve kterém jsou mezi příbuznými a přáteli půjčovány velké částky peněz. Doporučuje, aby asijští policisté podstoupili speciální antikorupční výcvik.

Pouze extrémně malé procento obyvatel Pákistánu a mnoha dalších muslimských zemí platí daně. Pokud Pákistánci neplatí daně ani v islámském Pákistánu, proč by měli platit daně, nebo cítit loajalitu, nevěřícím západním státům? Klan je vším, stát je nepřítel, a mentalita těchto lidí je dovážena na Západ společně s korupcí a kmenovým násilím.

Masivní koncentrace muslimů ve velkých evropských městech bude mít dramatické důsledky a některé z nich jsou již viditelné. Pokud jí bude dovoleno pokračovat, zničí soudržnost společnosti, která je nutná k fungování našich demokracií a právních systémů.

Rostoucí nebezpečí ve městech znamená, že stát není nadále svým občanům schopen zaručit bezpečí. Pokud běžní občané cítí, že stát není nadále schopen zaručit bezpečí jejich milovaným, pak rodilí Evropané pravděpodobně začnou vytvářet své vlastní skupiny a klany, aby se tak postavili klanům muslimů.

 

 

Výsledkem bude znovuzavedení klanového uspořádání v našich zemích. Pád národních států, pokud k němu dojde, bude chaotický, bolestivý a krvavý. Lze se mu ještě vyhnout? Pouze čas ukáže.

Fjordman 03. 09. 2009 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Islámská okupace EU nabírá obrátky Následující text: Islám? Jako přežraný lev! »»»

Atllanka | Úterý 31. 05. 2016, 09.16 | Islámský terorismus, Islamizace, Eurábie | trvalý odkaz | vytisknout | 10143x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] :)) To máš dobrý Evo!
Honza mejl Sobota 20. 12. 2008, 17.15

Cena života ženy se rovná polovině ceny nohy muže… :-D :-D :-D

[2] Když muž bije ženu...
Aleš Pravec Neděle 21. 12. 2008, 11.24

Je něco neuvěřitelně odporného, když muž bije ženu. Ale je ještě něco mnohem odpornějšího, a to, když to ta žena opakovaně strpí. Co je však ještě odpornější je, když žena dopředu ví, že bude bita a přesto do takového svazku vleze, protože se naivně domnívá, že toho muže předělá. Je to všecko jen o její neuvěřitelné namyšlenosti a vlastní představě jedinečnosti, a můžete jí říkat horem dolem… ona to ví líp, že, muslimko Evo? Ty za dva roky soužití s muslimským odpadkem máš jasno – islám je to pravé ořechové pro české ženy – souhlasím. Ale jen pro ty hnusné a nebo blbé. Vyber si. Hezký den.

[3] Souhlas
Karel S. Neděle 21. 12. 2008, 19.23

Ale ještě nejvíc odporný je, že ona odsuzuje k tomu otroctví i svý budoucí holčičky. Je to prostě nepochopitelný děs. :-(

[4] Evropa spěje k občanské válce
A. S. Pergill mejl Neděle 8. 02. 2009, 11.43

Je třeba zcela vážně řešit přípravy na ni.

[5]
rx Pátek 4. 09. 2009, 19.47

Problém není islamizace, jakkoli plíživá, ale osidlování evropy muslimy. To se může zdát analogické, ale není. Rasa je zásadní činitel. nejvíc problémů napáchají negři, arabové méně.

[6] pro rx
Petr web Pátek 4. 09. 2009, 20.11

Tak jsem se rozhodl, že ti udělám radost a prozradím ti jedno sladké tajemství: Jsi vlastně jen vybledlý „negr“, nácku.

http://aktualne.centrum.cz/…clanek.phtml?…

[7] A není problém někde jinde?
abc Čtvrtek 12. 11. 2009, 15.21

A není problém někde jinde? Nejsou islámci jen zmanipulovaný dav sloužící někomu v pozadí? Kdo organizuje tuto imigraci a kdo stojí za organizacemi, které tak pečlivě hlídají každý chybný krok původních Evropanů, jakmile jde byť lživě označit jej za rasismus, xenofobii, nacismus a pod.? Zkuste bez předsudků, které vám byly implantovány jako pocity viny zasurfovat na netu.

[8] A pak
abc Čtvrtek 12. 11. 2009, 15.23

nás nechají vybít se navzájem s muslimy. Teď už se začíná mlucit o občanské válce, ale ty exponované strany budou jen muslimové a původní křesťané s ateisty na straně druhé.

[9]
Skočdopole Čtvrtek 12. 11. 2009, 16.00

[8] abc: Nevím co nosíš v hlavě, ale mohu tě ujistit, že mozek to rozhodně není, a jestli přece jen jo, tak ti na něm sedí šváb, ty hovado nacistické! 8-)

abc Čtvrtek 12. 11. 2009, 16.09

skočdopole: nadávky do nacistů – klasická multikulti šablona každému, kdo je vybaven jakoukoliv dávkou skepse. A neprotiřeč si – když nevíš co nosím v hlavě, nemůžeš vědět, ani že tam nic není, ani že jsem „hovado nacistické“. Ty máš sám nejblíž – soudě podle tvého projevu – k Cohn-Benditům, komunismu, antifě, centralistickému Bruselu a všemu, co je Evropě nepřátelské. Diskuse s lidmi tvého typu je nemožná. Máte jen laciné nálepky „nacismu“ na všechno, co se vám nehodí.

[11] Jsi směšná kreatura
Skočdopole Čtvrtek 12. 11. 2009, 16.49

[10] abc: a jestli si myslíš, že tím, že nevyslovíš slovo žid, nevím která z tebe bije, tak jsi na omylu, ty multikultůro náckovská. Rád bys nepřítele na kterého svedeš i prašivý islám, inu, dej adresu, přijedu a uvidíme, kdo bude rýt držkou v zemi… :D)))

[12] Skočdopole - Pepekvyskoč
abc Pátek 13. 11. 2009, 12.04

skočdopole: agresivita, přetvářka, nenávist a vyhrožování – to jste vy :-)) a taky to nálepkaření a podsouvání. vše za cizí peníze :-))

[13] Hele abecedo,
Jan Krasl Pátek 13. 11. 2009, 23.21

[12] abc: co kdybys táhnul odkud jsi přišel, kdo má po tobě ty tvoje žvásty číst… Uvědom si, že tvůj strach, nenávist a agrese pramení z neuspokojivého sexuálního života, sežeň si babu a přestasň se onanovat tady! :)))

[14] Honzíku
abc Pondělí 16. 11. 2009, 10.37

(Jan Krasl): já jsem v klidu, jen kladu otázky. Ať si všichni přečtou vaše (ty a pepek vyskočdopole) reakce na ně. Ať vidí ten jednotný myšlenkový trust vaší zřejmě bruselské „strany“ – jenom samé nadávky, žádná slušnost, no nebudu se opakovat. Strach a nenávist máte vy, je to na vašich příspěvcích vidět. :-)

[15] Jak můžete...
Žasnu Pátek 27. 11. 2009, 13.53

[14] abc: Žasnu jak můžete nazývat probruselskými nicky Skočdopole a Krasl! Probruselský jste totiž vy sám! Kdybyste nebyl židobijec, tak byste chápal, že islám sám je zlo, nemusí ho nikdo z venku potají radikalizovat. Islám je naprosto roven fašismu i komunismu, a jediný, kdo na to stále upozorňuje a bojuje s tím, jsou právě ti vámi nenávidění židé. Uvědomte si, že jste náckem probruselský soudruhu muslime nazýván právem! Nejen, že proti islamizaci v ničem nepomáháte, ale vy ještě islámu těmi kecy o světu tajně řízeném židy, sloužíte!

[16] Pro abc
R.Rauss web Pátek 27. 11. 2009, 20.33

[14] abc:Je všeobecně známo, že „v klidu“ bývají právě ti, kdo by se měli nejvíc stydět. Bohužel, takto to v životě funguje. Příčina je jasná: čím větší hovado – tím méně studu. A to je fakt, který umožňuje pochybným existencím psát bez uzardění i věty, které by je jednoznačně vylučují z toho, co je obecně zváno slušnou společností. Přeji vám plodné zamyšlení nad těmito, specielně Vám adresovanými větami. Ale upřímně řečeno: nevím, nevím… Asi marná snaha…

[17] Islam neni nabozenstvi!
Ernest Sobota 9. 01. 2010, 12.37

Islam je ideologicke svinstvo! Mrtvoly a smrad na ulicich! Biti! Otroctvi zen! Zpatecnictvi! Hnus! Branme se islamu vsim, jestli je nam zivot mily!

[18] Atllanko
Vlad Pátek 16. 03. 2012, 09.09

Chci si precist celou sariu ‚pravo‘ , at si udelam predstavu.......... chtel bych ten panflet videt a cist na vlastni oci....... Muzes to prosim najit a uverejnit...... ? dekuji Vlad

[19] Osvetim
Vlad Pátek 16. 03. 2012, 09.13

No byt muslimem, tak si nedelam zadne iluze. Evropa je misto, kde neni radno si zahravat s mensinou… Protoze, kdyz se ta mensina rozroste na neunosnou mez… dostanou se k moci lide, kteri tu ‚otazku‘ vyresi velice rychle........

[20] Sharía
Atllanka Pátek 16. 03. 2012, 10.53
[21] No
peťas web Pátek 16. 03. 2012, 19.20

tak tenhle článek mě docela vyděsil.

[22] Doufám
peťas web Pondělí 19. 03. 2012, 21.48

že Atllance nebude vadit když uvedu jeden odkaz:http://www.novinky.cz/…-ze-cti.html

[23] Saria
Vlad Úterý 20. 03. 2012, 10.32

Takze dva dny jsem studoval – precetl Saria ‚pravo‘. Jak trestni, tak rodinne. Ja vubec neverim vlastnim ocim. Vzdyt to je ‚pravo‘ snad nekolik tisic let stare. Jak jem mozne neco takoveho studovat v 21.stoleti? Vzdyt to uz pred tisici lety splodil absolutne chory mozek. Z dnesniho pohledu by tohle melo byt jako odstrasujici priklad nekde ve vitrine v muzeu.

Jak tohle muze jakakoliv lidska bytost brat vazne. Vzdyt je to absolutni neucta k zivotu. Jsem demokrat, pacifista , ale jestli za meho zivota bude kdokoliv prosazovat tento panflet tak podzvednu zbran a pujdu do boje. To tu prisaham!

[24] Vlad
Jura Středa 22. 08. 2012, 10.43

To je snad jasné proč – protože je od Boha (Allaha). Muslimové to berou tak, že jim nepřísluší kriticky hodnotit boží zákony. Jejich úkolem je se podle nich řídit, tím potěší Allaha a půjdou do ráje. Koneckonců oni sami říkají něco jako „Allah ví nejlépe.“, aspoň já už jsem to několikrát někde četl.

Nelze přidávat nové komentáře.