Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kupředu levá, zpátky ni krok!

Aneb já na bráchu, brácha na mě

 

Drazí spoluobčané, copak nevidíte, že Národní odpor, či Dělnická strana nejsou žádné extremní pravice, ale že jsou to strany levicové, že jsou to doslova předvoje stran, které se opětovně touží dostat k moci?

Nevidíte, že problémy, které tu navršili za 40 let komunisti, a posléze rozšířila ještě pseudohumanistická levicová populistická politika socdemáků a lidoveckých maškar, která tu nepřetržitě rozbíjela koalice a nakonec ta socanská ještě po více jak 8 let i vládla, se těm různým hnědorudým bojůvkám náramně hodí do krámu?

NSDAPNárodní odporDělnická strana SSfašismuskomunismussocialismusanarchismus a všechny jejich odnože jsou ryze LEVICOVOU záležitostí.

Po druhé světové válce totiž komunisti a levicoví pseudointelektuálové fašismus označili cíleně za pravicovou ideologii.

 

Absurdní divadlo!

 

 

Diktátor Benito Mussolini fanatický vůdce italských socialistů byl prý pravičák! Všechny sociální paskvily (obrovské podpory v nezaměstnanosti, dávky na bydlení, dávky na odběr mléka, přídavky na děti atd.), které v Německu zavedl Hitler a později ho napodobily komunistické režimy byly prý vlastně pravicové! Ekologie, ryze levicová záležitost, byla poprve státem zavedena v nacistickém Německu zatímco pravice ji ze zásady odmítá!

A takto bychom mohli pokračovat donekonečna. Nacisti, komunisti i neonacisti jsou ULTRALEVIČÁCI !

Nebo podle Vás je snad dělník kapitalista? Vidíte snad v jejich řadách střední podnikatele, živnostníky, lékaře, učitele, přední umělce a demokraty?

 

 

 

Prohlašuju, že nejsem nácek! Nějaké další otázky?

 

Jste opravdu tak slepí a hluší, že nechápete kdo tu s vámi po generace manipuluje a kdo je váš skutečný nepřítel?

Na jednu stranu voláte, že se chcete mít líp. Každý podle svých zásluh, říkáte, a na straně druhé jste například proti poplatkům za návštěvu doktora. A kdo podle vás nejvíc zneužívá ten sociální systém? Vy, kteří denně pracujete a nebo ti, co se jim makat nechce a tak jdou s každým prdem sát zdravotní pojišťovnu? Kdo jim to podle vás platí? Vy chcete aby se nepřizpůsobiví a práce se štítící občané dál beztrestně váleli, bezstarostně rozmnožovali, spokojeně si žili z vaší prácem a z vámi odváděných daní?

 

 

Chcete u moci zase komunisty? A myslíte si, že to bude lepší? No jak pro koho, pro ně určitě ano, pro ty parazity co jen po léta ze společného měšce pouze berou… Například dostanou nové byty a za to, že párkrát do měsíce dojdou někam do práce dostanou aspoň základní mzdu, haldu přídavků a co jim bude chybět?

Já ještě pamatuju doby, kdy abyste mohli jednoho flákače propustit, musel nasekat asi 12 zetek v kuse, ergo, stačilo mu dojít do práce jednou až dvakrát v měsíci a nezbavili jste se ho. Něco pokryl tím, že si to tzv, nadělal, tudíž odseděl si to někde v jiném kolektivu jako nadpočetný, a zbytek mu napsal pán velkomožný dochtor. A když ještě něco zbylo? No tak mu to na příkaz ROH bylo omluveno, nemohl chodit do práce z rodinných důvodů, přece, je to jen tím, že ho kdysi kapitálisti zanedbali a nedostalo se mu řádné výchovy… Co naplat, že už vyrostl za Gottwalda, Tondů a nebo Husáka..

 

Vysmátí soukmenovci

 

Znám případy, kdy měla taková početná líná rodina dva byty – jeden vybydlovala zatímco ten druhý mu MNV opravoval. Když byla rekonstrukce hotová, stěhoval se do nového a opravoval se mu ten stávající. Toto stěhování se dělo každého zhruba půl roku, a nebyla to věc ojedinělá, stačilo aby líný občan neměl línou hubu a dokonalý režim rychle všechno uhladil, aby bylo zřejmé, že v socialismu není nespokojených občanů..

A to ještě podotýkám, že v žádném z těch bytů ani náhodou neplatili nájem. V domě dělali bordel, kradli a čmárali po zdech a nejednou pěstovali ve sklepě paneláků domácí hospodářská zvířata – jako slepice, koně, a dokonce i bejky či prasata. Těch pár z nich, slušně žijících a pracujících se před nimi nechávalo zapírat, a nebo předstíralo, že nejsou doma. Jinak hrozilo, že k němu dojdou na mnohdy doživotní návštěvu aj z pěti děckama naráz.

Nevím jaké má tento problém dnes řešení, protože když jsem poslouchal místostarostu Litvínova kterak blekotal v TV o tom, jak nemohou chudáci nic dělat, protože nemají možnosti, obávám se, že je rovněž členem nějaké vypečené levice, která se nikdy netajila tím, že čím hůře pro občany, tím lépe pro ně.

 

 

 

Takže, buďto vezměte lidi rozum do hrsti a uvědomte si, že není všechno zlato co se třpytí, že jestliže váš MÚ nedělá nic pro zlepšení bezpečného bydlení ve vašem městě, ulici, domě, tak neplní svou základní funkci a je třeba na něj vzít vidle, uspořádat předčasné volby a zvolit lidi, kteří se nebudou bát problémy řešit.

Zákony jsou dostačující, jen se musí umět používat. A pokud se nespojíte a nebudete si řešit svoje věci sami tam, kde se to řešit má, nevěřte tomu, že vás nějací vandasové, či jiní mamlasové spasí. Ti jen šplhají po vašich zádech vzhůru, ke korýtkům, a z vaší neschopnosti starat se o věci veřejné mají srandu!

 

 

  • Jsou proti všem? A co tedy hlásají, hole v ruce? Inu mají také své problémy, mrkněte se

 

Nebo Vy snad věříte tomu, že svět bude nečinně přihlížet tomu, jak se v Česku roztápějí pece na lidi?

A pokud přesto budete volit levici a čekat na spasitele? Co nadělám, tak jen si je volte, socany, komunisty, jen tleskejte radikálům, to jsou ti praví co vás spasí, a věřte, že pokud si je tentokrát zase zvolíte, tak vám tu jejich vládu budu docela upřímně přát, a myslím, že spolu se mnou i zbytek demokratického světa, vy nepoučitelní Gottwaldovi pohrobci…

Jo, a ještě něco, kdybyste Vy, dle vás dokonalá a čestná bílá majorita, od těch co je nesnášíte nekupovali kradené zboží… V tu ránu by to všecko ustalo, oni nepotřebují ty věci přece pro sebe, oni je kradou pro vás, vy spravedliví a slušní klauszemanovci…

 

Dovětek:

Sdružení Romů severní Moravy dnes vyzvalo otevřeným dopisem předsedu vlády a další představitele českého státu, aby se urychleně zasadili o zrušení Dělnické strany, Národní strany a také organizace Národní odpor… více zde

st@tll 2009

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Den Pobědy a nebo Bědy v nás Následující text: Plnohodnotní voliči? Ne! Duté trubky! »»»

Atllanka | Pondělí 11. 05. 2009, 14.30 | Česko, Nacismus, Nacionalismus | trvalý odkaz | vytisknout | 5478x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
KUK Pátek 21. 11. 2008, 21.48

http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?… Probuď se. Ten příspěvek nemá hlavu ani patu.

reaguj[2] Milý KUKu
Karel Jemelka mejl Pátek 21. 11. 2008, 23.26

[1] KUK:Nedivím se, že je Ti tento příspěvek nepochopitelný. I tvůj link to naznačuje. Nejdříve jsem myslel, že si tím linkem stěžuješ. Ne ne. Ty se jím chlubíš. No jo, máš se čím chlubit. Pouhých 10% hlasů Tě dělí od stavu, kdy již nikdy nebudeš moci volit nikoho jiného než stádo. Dobře Ti tak.

reaguj[3] pro Kuka
Dolly Sobota 22. 11. 2008, 01.12

Kuku, jiné noviny neměli? Zkus třeba tyhle :) http://snipr.com/6ae1v

reaguj[4] Nesmysl
Antonius mejl web Pátek 5. 12. 2008, 20.19

A kde jste vzal, ze je kapitalismus pravicovy? Neni treba ultrapravicovy? A co euroskepticismus, to je vetsi pravice nez liberalismus, ne? Liberalismus prejima pod sva kridla novy socialismus (socialni demokracie) a pravice (napr. ODS) se posouva vice napravo az k extremu – tedy euroskepticismu. Neni narodni euroskepticismus pribuzny s jinym extremismem? Treba s Narodnim odporem, ap.? Vzdyt oni maji stejne nazory jako ODS. Take nechteji NATO, take nechteji euro a take nechteji zadne sjednocovani ba naopak. ODS to vzala tak zhurta, s tim rozdelovanim, ze se uz dneska sama rozpada a nevi cim se zviditelnit, zatimco socialni demokracie, ktera je narozdil od ODS liberalni, prebira jeji volice.

reaguj[5] Tondovi
Dolly Sobota 6. 12. 2008, 03.05

Tož jsi mi to konečně srozumitelně vysvětlil a můžeš se vrátit zpět do ústavu. Dík.

reaguj[6] BINGO!
K 231 Úterý 12. 05. 2009, 11.06

Cituji: Jo, a ještě něco, kdybyste Vy, bílá majorita od těch co je nesnášíte nekupovali kradené zboží… v tu ránu by to všecko ustalo, oni nepotřebují ty věci přece pro sebe, oni je kradou pro vás, vy spravedliví a slušní…

Tak to je velká pravda, a proto by kupování věcí, bez dokladu původu mělo být trestné… Myslím, že by to nebyl velký problém, úředníků je všude habaděj, tak jich pár vyčlenit k vydávání ověřených místopřísežných prohlášení majitelů prodávané věci. Ale to by pak nebyl ten bordel ve státě na koho svést, že, páni politici?

To video – Edelmanka je typická nacistická běhna, jak jsem nikdy ani mouše neublížil, tu bych s chutí kopl špičatou botou přímo do rozkroku!

reaguj[7] Pravice x Levice
Michal web Úterý 12. 05. 2009, 11.29

„Vzdyt oni (Národní odpor) maji stejne nazory jako ODS. Take nechteji NATO, take nechteji euro a take nechteji zadne sjednocovani ba naopak.“ Antonio, ale to nechce ani KSČM. Takže KSČM je taky extrémní „nacionál“ pravice? :-P Nejdřív si dostuduj, podle čeho se dělí levice a pravice. Napovím ti: individualismu x kolektivismus, rovné příležitosti x rovné výsledky, minimální stát x maximální stát. Kritizovat EU zprava a zleva prostě není to samé. Navíc vztah k jednomu takto konkrétnímu tématu sotva může určit pravolevé dělení.

reaguj[8] Bože!!!!!!!!
Kremona Neděle 24. 05. 2009, 18.48

Ta Édelmanka to je něco, připojuju se ke K231 a naprosto ho chápu! A kdyby to nestačilo, šlápnu jí navrch ještě špičatým podpatkem do toho jejího árijskýho voka!

Do levýho!

reaguj[9] poznamka
Anonym Pondělí 24. 08. 2009, 12.37

Nacismus , Fašismus , a Nacionalismus je pravicovy kdyby neco :-P

reaguj[10] Pro anonyma
Karel Pondělí 24. 08. 2009, 20.12

To si sice můžeš myslet ale jsi velmi daleko od pravdy. Kdybys místo vypisování svých fantasmagorií věnoval aspoň trochu času studiu historických faktů zjistil bys, že zakladatelé a propagátoři nacizmu a fašizmu vycházeli ve svých teoriích z učení K. Marxe, úplně stejně jako propagátoři komunizmu. Jediný rozdíl by v tom, že jedni se snažili zlikvidovat všechny národy kromě toho jediného – vyvoleného a dokonalého, zatím co druzí se snažili vyvraždit všechny společenské třídy, kromě té jediné spravedlivé a schopné vytvořit dokonalou a spravedlnou společnost nových lidí – dělnické. Idea jak jedněch tak i druhých byla stejně zrůdná a vycházela, jak už jsem psal z učení Marxova, čili levičáckého. Takže zdánlivá pravice je vlastně levicí. Je to vlastně úplně stejné, jako v písničce Pepy Nose, kde se zpívá že kdo jde pořád doprava octne se vlevo a naopak, protože země je kulatá…!

Tak studuj, milý anonyme, ať tady nejsi za troubu. :-D

reaguj[11] Tak si to čtu...
Mgr 25 Pátek 9. 10. 2009, 19.37

Super članek! Dobryyy!!!

reaguj[12] je pátek, tak krátce
jaraby mejl Pátek 18. 12. 2009, 16.09

Ať mi autor článku ukáže jediny město, kde podle „dostačujících zákonů“ dokážou řešit problémy „početných bílých rodin“, nebo snad chce říct, že v každym městě vládne „vypečená levice“, na kterou svádí vinu? Autor obviňuje z toho průseru všechny až na ODS (klasika) – ale tento stav právě způsobily vlády ODS a ČSSD! Atllanko (myslím cely bratrstvo.net), pokud chceš dostát svýmu odvážnýmu úvodnímu slovu „autoři jsou vždy na straně pravdy“, tak musíš propustit V.Bělohorského ze svých služeb a smazat tento lživej článek. Teď k Národní straně: Doporučuji si nejdřív něco zjistit o fašismu a socialismu a konfrontovat to s programem Národní strany (a ještě si sem dá odkaz, srandista). Protože pokud někdo spojuje NS s takovou verbeží jako je levice a fašisti, tak tomu nezbývá nic jinyho, než si vzít do kapsy zubní kartáček, do ruky bačkory a vydat se směrem Bohnice. (příště k takovymu článku prdněte něco ve stylu Co ve městě se povídá, zlatá Andrea…)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?