Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Blbost lidská je opravdu věčná

Je člověk masožravá opice, a nebo spíše parazit zeměkoule?

 

Komunistická tajná policie zřídila v polovině 60. let speciální útvar s názvem Vlast, pověřený fyzickou likvidací zrádců režimu…

Komunisté a tajná policie se tak chtěli zbavit především těch lidí, kterým se podařilo utéct za hranice tehdejšího Československa. Na seznamu největších nepřátel figurovala také jména bratří Mašínů. S odvolání na historiky o tom informuje Mladá fronta Dnes…

 

Komentář

No fain, tak konečně je to potvrzeno černé na bílém, že komunisté šli po svých vlastních občanech nejen doma, kdy je po návratu z bojů proti fašizmu, či po přežití nacistických koncentráků zavírali do svých lágrů, bili, mučili, vraždili a po smrti s jejich popelem sypali silnice, ale že na ně dokonce sestavili i smrtící komanda, která měla ty, jimž se podařilo s komunistického koncentráku utéct, vraždit i za hranicema. A to většinou jen proto, že je tito lidé prokoukli a o jejich zločinném režimu říkali pravdu.

 

Jedna z komunistických zrůd – Grebeníček

 

Komunisté totiž zavřeli všechny obyvatele Spojených proruských kolonií jako pracovní síly do lágru zvaného socialistický tábor, a nás konkretně na barák s názvem Československo. Každý tady mohl jen a jen makat bez ohledu na své schopnosti a produktivitu práce za stejnou stravu s bytem v králíkárně a držet hubu a krok.

Každého reptala ihned zpacifikovali, ale ani nerejpalové si nebyli ničím jisti, občas bylo pro větší strach a kázeň celku potřeba obětovat nějaké ty vlastní soudruhy – viz třeba případ Slánský. Nikdo si nesměl být ničím jist, nejen majetkem, ale ani prací a mnohdy ani životem…

 

A to byla přesně ta atmosféra, jakou každá totalita potřebuje, atmosféra strachu, kdy se z uvědomělých obyvatel začalo stávat to, co tu dnes máme:

 • Beztvará masa konzumentů levných bůčků, pornofilmů a zblblých seriálů, antiempatická závistivá sebranka, nevzdělaná a hloupá hmota pachtící se za akčními slevami v hypermarketech a objednávající cokoli, co slibuje něco navíc ZADARMO!

 

 

Zatímco jako tenkrát tak i dnes se vy pachtíte abyste si koupili lepší sedačky, lepší televizní bedny a DVD-čka, lepší auta a dražší dovolené než má váš soused a z toho důvodu padáte do spirály zadluženosti, tak sami velcí soudruzi dnes jako tenkrát jen schůzují a vymýšlejí jak nás co nejvíce a nejlevněji „vymastit“, abychom je opět zvolili a mohli nás znovu a radostněji efektivně sát.

Tenkrát si jejich paničky lítali do Rakous a Švajcu nakupovat, chodily v norkových kožiších, a všichni měli pro sebe zvláštní nemocnice, kantýny, obchody, hotelové domy jak po celé republice, tak i v cizině zdarma a za potraviny a spotřební zboží z kapitalistické ciziny svoje zvláštní směšné ceny.

 

 

Dnes sice žije naše levice skromněji, ale přesto minimálně 10× líp než vy, z čeho by si jinak podle vás socialista Rath vydržoval dvě domácnosti a Paroubek mladou ženu? Oni nějak pracují, či jak to stíhají?

A nenažraný převlečený komunista Rath si dokonce ponechá všechny funkce a tím samozřejmě i všechny platy… Měli bychom se ptát, když tři místa stihne jeden člověk, proč dvě nezrušit a mít tak jen jedno za jeden plat? Nejsou ta dvě místa opravdu zbytečná?

 

Ale vraťme se k původnímu článku.

Každého, komu se podařilo jim z tohoto pracovního lágru utéct, pronásledovali soudruzi vždy až za hrob, rozkradli všechno co tu po něm zbylo, šikanovali zbytek jeho rodiny a známé, mnohdy se pokoušeli i o únos zpět – vypráví o tom třeba naše krasobruslařka Ája Vrzáňová

 

Uvolněte se, prosím… s Ájou Vrzáňovou

 

U ostatních občanů pokračovali v budování závisti a kořistnického prospěchu tím, že jedněm umožňovali lehce nabývat majetek emigrantů a vyhnaných občanů, a druhým nedali nic s tím, že možná když se polepší a vstoupí k nim, tak příště… A když nepomohlo to, tak zabralo něco jiného, ponejvíce děti… většina občanů měla totiž děti, a ty chtěli studovat, pak dobrou práci a tím i existenci… no a přes děti je vydiratelný téměř každý.

 

Víte vy například, že soudruzi si navzájem odklepávali bezúročné půjčky na stavbu rodinných domků, a v mnoha případech i půjčky nenávratné?

 • A žádné trošky, tak například na stavbu domu v ceně tenkrát 200.000 jste dostal jako dobrý soudruh polovinu – 100.000 od zaměstnavatele, ergo státu, nenávratně. To znamenalo zkolaudovat do určité doby a nevracel jste nic…
 • A druhou polovinu jste dostali na úrok 1% od České spořitelny, s odloženou splatností do kolaudace, a na 30 let
 • A plat? Plat tehdy byl u muže okolo 3.000 korun a u ženy okolo 1.500 a to už byly ty lepší – šachetní… Takže 200.000 bylo jmění
 • Ale abyste to od soudruha obdržel, musel už jste být sám velký soudruh, a ve většině případů i spolupracovat s STB!
 • A pro ty nejméně rovné? Tedy pro většinu, byly jen paneláky a pouze od tří a více dětí bylo přidělováno 3+1, jinak 2+1 o celkové výměře až 60 metrů čtverečních.

 

A soudruh to hlídal, když jste si pořídili výměnou větší, tak vás i násilně přestěhovali zpět a nebo jste platil tzv. nadměr (bylo stanoveno 8 čtverečních metrů na osobu jako dostatečné – z metrů navíc se platila finanční sankce) do doby, než jste si pořídili další dítě, a zaplnili tak dostatečně obytnou plochu.

 

 

Když jsem byl svobodný a žil v 1+1 se sprchovým koutem a obytnou plochou 32 metrů čtverečních, platil jsem soudruhům nadměr – tedy de fakto pokutu za to, že si žiju nad poměry!

Ale nemylme se opět, ani ti rovnější s nenávratnými půjčkami na tom nebyli zase tak růžově jak by se mohlo zdát. V případě, že si postavili větší domek, než bylo oněch 8 čtverečních na osobu, tak jim mohl být a mnohdy i býval, přidělován do domku podnájemník. V místech s menší zástavbou a nedostatkem obytné plochy to byl tenkrát běžný standart.

Takže, Vy užiteční idioti, co je pořád hájíte, nemylte se, vy byste šli za katr a do gulagů jako první, protože nejdřív každá revoluce požere ty, kterým by se nějak cítí být vděčná za to, že je zpět u koryt. Jste prostě a jednoduše buď sami velcí komunisté a zločinci, kteří se neštítí zase chtít okrádat a vraždit své bližní, či jejich potomci, a nebo jen zcela obyčejní tupci co doma řezali je málo, jak se zdá!

 

 

Pro nechápající ještě upřesňuji, že komunisté mají ve svém programu – Rovnost, Volnost, Bratrství! Tak si to zkusme rozebrat:

 

 • Rovní, jo tak to oni si byli vskutku vždy se všemi (například s prodavačkami pracujícími za 650 ká základního platu) a s některými (třeba v Sanopsu, či ve vládních obchodech) dokonce ještě rovnější…:))
 • Volnost, tak tu nám umožňovali opravdu dostatečnou v jimi pečlivě hlídaných, vytyčených výbězích a okružních zónách, jako třeba DDR, Maďarsko, Rumunsko a další kolonie socialistického tábora…
 • A bratrsky? Bratrsky se chovali, jen co je pravda, tak například si od nás plnýma hrstma výměnou za poukázky na jídlo a ošacení brali vše, co jsme vyrobili. A nebyli vybíraví, brali i aušusy, a co, že jen na sklad, ono se to nakonec vždy někam vyvezlo, třeba do Kambodže, aby se podpořil Polpot…

 

 

Komunistická strana je medúza, která má na svědomí více lidských životů, než všechny středověké cholery a mory, a to, že vy jste se tu jakžtakž měli v 60-tých a dalších letech…

 

 • To vám fakt nevadí, že jste žili z otrocké práce gulagů v CCCP?
 • Copak nechápete, že aby jeden mohl jíst, musí to druhý vypěstovat?
 • Děláte vesměs prd, sedíte v kanclech a jen řvete… já chci!!!

 

Jste opravdu směšní, a nebo spíše k pláči, protože vy v tom, co si dnes zvolíte, budete spolu se svými potomky jednou žít.

Anna Gulden st@tll 2008

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Čtěte také:

 

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Darfúr, islám, uprchlík - jak to se rýmuje? Následující text: Divokým Kurdistánem? »»»

Atllanka | Neděle 1. 11. 2015, 11.27 | Česko, Komunismus, Komentáře | trvalý odkaz | vytisknout | 4203x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] O jake dobe je rec?
Piži Sobota 22. 11. 2008, 16.42

Bylo by dobre rict o jake dobe je rec. Mam dojem ze autor mluvi hlavne o 50 letech. Pozdeji uz se vetsina tech veci nedela. Ne ze by to pozdeji bylo vsechno ok.

[2] Řeč je o komunismu jako takovém
Autor Sobota 22. 11. 2008, 16.51

a ve všech dobách. Není to o letech padesátých, je to o době od roku ´48 až po rok ´89. Co konkretně máte na mysli, že se nedělo? Ujišťuji vás, že až na vyloženě politické procesy končící popravami se dělo v Československu všechno, včetně umučení nevinných lidí až do roku 1989.

[3]
Tomáš Marný mejl Neděle 23. 11. 2008, 09.41

[2] Autor:Znám několik lidí, kteří dostali onu půjčku na barák za 1% a nebyli to žádní bolševici, zrovna tak o tom přidělení podnájemníka do rodinného domku je to kravina. Nejdřív si zjisti, jak vypadala za bolševika definice rodinného domku, a pak dělej chytrého.

[4] To máš marný bolševiku
Medina Neděle 23. 11. 2008, 11.03

I já si pamatuju – kdo byl vhodný pro výstavbu rodiného domku a kdo si nesměl postavit ani garáž. A nájemník? Moje známá (poslankyně MNV), co už dneska nežije si stavěla svépomocí barák a do půdního prostoru, připraveného jednou pro syna k bydlení vytáhli jak odpady, tak vodu a zaslepili to, aby při kolaudaci nebylo možno toto brát jako plochu obytnou přesně z toho důvodu co se tu popisuje v tom článku – obávali se nájemníka! Chtěli jsme tenkrát taky stavět, nedostali sme coby nekomunisti doporučení od uličního výboru ani od zvláštních úkolů v podniku. Panelák byl pro nás dostačující. měli jsme 3 děti a museli jsme žít v 1+2, protože ani ten jeden pokoj pro nás navíc nebyl možný. bylo nás ale takových většina, domy stavěli opravdu jen prominenti, soudruzi doktoři, poslanci, hrdinové socialistické práce, estebáci atd… Kam se řadíš ty, ty definice prolhaná, a nebo jen rudá? Jo, a bylo to v roce 1982!

[5] A mír a blahobyt se rozprostíral nad Českou krajinou
Krakahujec Neděle 23. 11. 2008, 11.21

Pro Tomáše Marnýho – trefný nick :))

Proč asi lidi tedy zvonili těma klíčema, když dostávali nenávratné a bezúročné půjčky na baráky? Vysvětlíš mi to chytrouši?

[6]
J I M mejl web Neděle 23. 11. 2008, 12.31

Jsem rád, že o tomhle můžu jenom číst (narodil jsem se po roce 89). Totálně nechápu, jak je může v téhle době někdo volit.

Největší chyba je taky podle mě, že se tohle neprobírá ve škole – například my jsem se k tomu v dějepisu (i na ZŠ i na střední) ani nedostali (navíc pochybuji, že bychom si říkali takovéhle věci..

Nelze přidávat nové komentáře.