Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Pařížský manifest

Manifest proti islamizaci Evropy

 

Motto: Winston Churchill kdysi řekl: Konečné vyhynutí otroctví je odloženo až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi zcela uplatňovat… Atllanka dnes dodává: Prozatím jej aspoň žeňme z Evropy!

 

Pařížská konference

Ve dnech 18. – 23. prosince 2010 se konala v Paříži akce “Assises contre l’islamisation de l’Europe” – Manifestace proti islamizaci Evropy. Celkově se jí zúčastnilo 1.200 lidí. Pořadatel akce měl zajištěno jen 800 míst k sezení a tak se do sálu pro velký zájem namačkalo dalších 400 lidí stojících, přičemž později příchozí se již dovnitř nedostali. Byla to dosud největší protidžihádovská akce, jaká se kdy v Evropě v nějakém sále uskutečnila.

Mezi mluvčími na této akci byla Elisabeth Sabaditsch-Wolff a Oskar Freysinger ze švýcarské Lidové strany, dále René Stadtkewitz za Die Freiheit (Svoboda), Timo z Holandské obranné ligy (Dutch Defence League) a další..

 

 

Schůze v Paříži přinesla tuto výzvu, vytvořenou spojeneckými skupinami, které se akce účastnily. Tento dokument již byl publikován v několika jazycích, my vám jej přinášíme česky.

 

Pařížský manifest

My, účastníci této konference, protestujeme a vyzýváme k povstání proti agresivnímu plíživému islámu, proti okupování veřejných míst muslimy při jejich modlitbách, proti financování mešit z veřejných zdrojů, proti vývoji potravinového trhu směrem k halal. Dále protestujeme proti tomu jaké místo vyhradil islám ženám, neboť toto je navíc přímo v rozporu s naším principem rovnosti pohlaví. A konečně, všeobecně odmítáme jakýkoli postup islámu na půdě Evropy.

Tváří v tvář islamizaci Evropy, si uvědomujeme naší spjatost s tisíciletou evropskou civilizací, s jejími hodnotami a tradicemi.

Vyzýváme všechny národy Evropy a světa, aby hájili budoucnost svých dětí a vnuků tím, že povstanou proti jakékoliv snaze nahradit zákony vlastních domovských zemí – svoje dědictví, svou vlastní historii a záruky společenské rovnováhy, jakýmikoli pravidly importovanými z ciziny, které jsou navíc s jejich dědičnými pravidly a zvyklostmi v rozporu a tedy neslučitelné.

Vyzýváme všechny k obraně svobody slova, k obraně svobodné diskuze a k obraně práva evropských občanů o této otázce svobodně hlasovat.

Vyzýváme všechny občany, aby pořádali politické nebo zpravodajské akce na protest proti zvyšujícím se požadavkům islámu – tak jako by protestovali proti jakémukoliv jinému druhu totalitního režimu.

Vyzýváme všechny obránce, aby odmítli jakékoli sektářství nebo vlastní žárlivou nesnášenlivost v boji proti nastupující islamizaci, protože jakékoliv neshody ve vlastních řadách by měly neblahé následky jak pro nás všechny, tak i pro naši zem.

Vyzýváme všechny, aby se spojili s organizací nebo stranou, která tento boj již vede v souladu s vaší politickou orientací a všichni dohromady se spojte s individuálními občany, skupinami a zeměmi s cílem vytvořit silnou jednotnou obrannou síť.

Toto je totiž jediná cesta, jak odporovat sexistické a homofobní islámské totalitě, která usiluje o potlačení naší humanistické civilizace a užívá k tomu zastrašování a demografickou dynamiku.

Odmítáme jakékoli tmářství, pověry a slepou podřízenost lidí morbidním a hanebným principům.

V tento den a v tuto hodinu jsme založili Svobodnou asociaci nezávislých organizací. Jsme tým. Máme za co bojovat. Zahajujeme Evropské hnutí odboje, založeného na obraně naší civilizace, která stojí tváří v tvář nové totalitě.

Přeložila A. Gulden 

 

 

Související texty:

 

Prohlášení redakce

Tento text kopírujte, šiřte jeho zkrácené url http://goo.gl/kdgKx v diskuzích a po emailech, dělejte cokoli, jen nebuďte lhostejní.

Jde především o nás samotné, o naše děti, o naši svobodu, o štěstí a úsměv na tváři našich vnuků a pravnuků. Je možná za minutu 12, ale pokud se semkneme, věřím, že není ještě pozdě a že si svůj krví vykoupený svět proti expanzi středověké a hanebné muslimské totality uhájíme!

Atllanka 

 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 


Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Jak vidí islám Geert Wilders část II. Následující text: O Marušce a jejích měsíčkách »»»

Atllanka | Pondělí 27. 12. 2010, 18.18 | Manifestace, EU, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 3731x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] A co máme udělat my ???
Ivo Kovář mejl web Úterý 28. 12. 2010, 16.43

Výborné… a co máme včíl udělat my???

[2]
Atllanka Úterý 28. 12. 2010, 17.10

Tento text kopírujte, šiřte jeho zkrácené url http://goo.gl/kdgKx v diskuzích a po emailech, dělejte cokoli, jen nebuďte lhostejní.

Jde především o nás samotné, o naše děti, o naši svobodu, o štěstí a úsměv na tváři našich vnuků a pravnuků. Je možná za minutu 12, ale pokud se semkneme, věřím, že není ještě pozdě a že si svůj krví vykoupený svět proti expanzi středověké a hanebné muslimské totality uhájíme!

[3] Ubozi chudinkove!
Denny Hajek mejl Úterý 8. 02. 2011, 08.21

Je nam vas uprimne lito jasne ukazujete vasi dusevni nevyspelost,nedostatek logickych argumentu nahrazujete neuspesne vulgaritou,detinskou tvrdohlavosti,hlouposti a nedostatkem zkusenosti. pravdepodobne berete nejake ilegalni drogy nebo trpite psychiatrickou nemoci a nevite o tom,take je mozne, ze jste vyrustali bez rodicu na ulici. to je nejhorsi katastrofa co se muze stat- kombinace drog,psychiatrckeho disordru,alkohol a ztrata rodicu,nemate s kym mluvit o problemech tak jste angry na kazdeho a ti neznami mohou za vsechny vase potize,ze ano deti! BTW – totalita neskoncila to jste si vy nevsimli,jenom byla legalizovana! to je vlk prevleceny za – babicku,svoboda-demokracie neexistuje to je jen prazdne slovo – Hajzl papir. vy naivni detatka si vazne myslite, ze zijete v demokracii- CHA-CHA -CHA!!! objednejte se dnes jeste je cas! Zdravi Jezis Novak good luck (pokud budete na tento email odpovidat my to uz cist nebudeme,hned to vymazeme mame totiz lepsi a zajimavejsi veci delat treba jako-strihat si nehty nebo kastany,to je moc zajimavejsi a prijemnejsi nez cist nesmysly naopsane vymytymy a hloupymy usmrkanci…

Nelze přidávat nové komentáře.