Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Stropnický na to nechce NATO

Na co potřebujeme ministerstvo obrany, když odmítá obranu?

 

Motto: Kdo zlu neodporuje, sám se ho zúčastňuje! Aneb, kdekdo je dnes na Slovensku, v Česku i Evropě politikem – Také oslové, kteří nevědí koho chleba jedí, a tak sólově zpívají písně nepřítele…

 

Budiž pochváleno NATO a NSA

Už se stalo přímo povinným rituálem nadávat u nás na NATO, Američany a jejich zlovolnou NSA. Zvláště poté, co někteří upřímně uvěřili, že CIA „pořádá“ revoluci na Ukrajině, což čestné a hodnotově zakotvené Rusy přimělo osvobodit Krym zpod ukrajinského žido-banderovského útlaku a připojit jej k matičce Rusi. Slovensko je dnes zamořené konspiracemi, kydáním hnoje na NATO a neuvěřitelně naivním rusofilstvím.

V zemi, která zažila invazi ruských tanků v srpnu 1968 a přes 20 let ruské okupace by se člověk až podivil, kde se to všechno bere. Je evidentní, že ruská agentura jede v celé Evropě na plné kolo, chrlí tuny ruské propagandy a její trolové jako o život „diskutují“ na internetu, ale je také zjevné, že na polykání její nesmyslů u nás existuje vděčná půda v podobě veřejnosti bez historického povědomí, bez pocitu odpovědnosti a bez snahy kriticky uvažovat.

 

 

Ruská okupace Krymu plně a definitivně potvrdila správnost rozšíření NATO o bývalé země východního bloku. Na Slovensku to ještě nemusíme tak pociťovat, ale pro Estonce a Lotyše s jejich 25 až 27 % ruského obyvatelstva by bez NATO byla dnes již „game over“: pár tisíc dobře vyzbrojených a vycvičených „zelených mužiků“ z Ruska by dokázalo obě země vnitřně rozeštvat a přivést do občanské války a rozvratu. Na Ukrajině k tomu stačilo 12 %.

Ruský spisovatel Viktor Jerofejev současný ruský režim charakterizoval těmito slovy: „ultrakonzervativní caristický protievropský režim. V ruštině se nazývá samoděržavstvím.“ Připomeňme si ještě, že je to režim vedený podplukovníkem KGB a že KGB je přímá pokračovatelka NKVD, organizace, která vyvraždila miliony obyvatel bývalého Sovětského svazu a další miliony jich týrala a utýrala v gulagu. To jsou ty skutečné duchovní prameny elity Ruska.

Výhrůžky bombardéry od ruského vicepremiéra Rogozina Rumunsku nejsou náhodným úletem – jsou přesnou diagnózou imperiální mentality. Kdyby bombardéry vyhrožoval přední představitel USA, byla by z toho mezinárodní kauza. Ale když jde o Rusy, je ticho.

Ruská agrese je závážným důvodem pro zřízení základen NATO v blízkosti východních hranic. Platí to i pro naši zemi, budovatele širokorozchodných tratí, byť s Ruskem přímo nehraničíme. Nejlépe i s americkými vojáky. Proč americkými? Protože mnozí z nich jsou vojáci zakalení v bojích, kteří by před žádným Mužikem neustupovali. Tedy ne kabaretní vojáci bez moderních zbraní a munice jakých máme na Slovensku habaděj. Při vší úctě – to co máme není chyba vojáků, ale politiků. A hlavně veřejnosti, která věří, že mír, svoboda a bezpečnost potrvají věčně a padají z nebe zadarmo.

O základně NATO se na Slovensku ještě ani nediskutuje, ale z Česka už přišla první vlaštovka naznačující jak může případná debata vypadat i u nás. Čerstvý ministr obrany Stropnický nezaváhal a připodobnil možnou základnu NATO v Česku k ruské okupaci. To nás vede k jinému pohledu na tak upřímně nenáviděnou americkou NSA (Národní bezpečnostní agentura) odposlouchávající kdekoho, včetně politiků v Evropě.

 

 

Nebýt uší NSA, Američané a členové NATO by ze Stropnického řečí mohli vyvodit nesprávné závěry – například, že Česko v tichosti začíná měnit svou orientaci. Vyvolává to ale mnoho vážných otázek:

Je Stropnický (a podobní politici v Česku, na Slovensku a v Evropě) pouze čekatelem na výnosné místo v nějaké dcérence Gazpromu a sleduje tím zářivý příklad německého ex – kancléře Schrödera? Nebo je již dávno u někoho na výplatní pásce – a nejde přitom o tu z české vlády?

Je snad Stropnického místo ve vládě pouze projevem obávaného českého „eurohujerizmu“, kterým se Češi snaží dokázat Bruselu, že to s rovností šancí myslí vážně – hle, v Praze může být ministrem obrany každý? Nebo mu jen změnili psychiatrickou léčbu a vyjádřil se ještě dříve, než mu nové léky zabraly?

To vše jsou možnosti s různě vážnými bezpečnostními důsledky. My nevíme. Ani politici Babišova ANO a jejich vládní partneři z ČSSD nemusí vědět. Ale alespoň NSA díky odposlechům svých věrně – nevěrných spojenců možná ví, o co jde.

 

překlad st@tll, autor Juraj Mesík, 2014

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Proč muslimové vybydlují svět? Následující text: Muslimové! Vražděte Židy! Všechny je zlikvidujte! »»»

Atllanka | Pátek 23. 05. 2014, 14.25 | Korupce, Česko, Politika | trvalý odkaz | vytisknout | 6610x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?