Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

RFK - Robert Francis Kennedy

Robert Francis Kennedy, známý také jako Bobby nebo RFK

 

Motto: Mnoho lidí vidí svět takový jaký je a ptají se: Proč? Já sním o světě, který tady ještě nikdy nebyl a ptám se: Proč ne?

20. listopad 1925 – 6. červen 1968

RFK – zvaný Bobby, se narodil 20. listopadu 1925 a byl jedním ze dvou mladších bratrů prezidenta USA J. F. Kennedyho, který ho po svém zvolení jmenoval ministrem spravedlnosti. R.F. Kennedy spolupracoval se svým bratrem už během úspěšného vyřešení tzv. Karibské krize.

 

 

Když v roce 1960 nominovali demokraté Johna F. Kennedyho jako kandidáta na prezidenta, dostal mladší bratr Bobby za svou pomoc v kampani dárek v podobě stříbrné cigártašky, na jejímž plášti byl vyryt nápis: Po mně – proč ne ty?

Rok po smrti svého bratra, byl Robert F. Kennedy v roce 1964 zvolen do Senátu za stát New York, o čtyři roky později kandidoval na prezidenta a 4. června 1968 dosáhl významného vítězství za Demokratickou stranu, když zvítězil v primárkách v Jižní Dakotě a Kalifornii.

Den poté, 5. června časně z rána krátce promluvil ke svým příznivcům shromážděným pod balkónem hotelu Ambassador ve kterém byl v Los Angeles ubytován. Bezprostředně na to směřoval zkratkou přes kuchyň ven, a cestou tam chtěl osobně pozdravit některé své další spřízněnce…

Avšak v úzké chodbě plné lidí už číhal na svou příležitost 24letý palestinec Sirhán Bišára Sirhán zarytý nepřítel Izraele, který se údajně vraždou Bobbyho chtěl pomstít Spojeným státům za to, že chránily Židy.

Palestinský terorista vytáhl malý revolver a Kennedyho střelil do hrudi. Jeden z policistů, který byl nejblíž, jej okamžitě povalil na stůl, který stál hned vedle, ale než ho dokázal zcela zpacifikovat stačil fanatický Arab ještě několikrát stisknout spoušť a vystřelit do davu, který Kennedyho obklopoval. Bylo tak zraněno několik dalších lidí, z toho někteří těžce.

 

 

Bobby Kennedy byl ihned převezen přivolanou sanitkou do nemocnice, ale již se neprobral z bezvědomí a zemřel ráno následujícího dne – 6. června 1968 ve věku pouhých 42 let.

 

Jeho poslední žijící bratr senátor Edward „Teddy“ Kennedy na jeho pohřbu prohlásil:

  • Můj bratr nepotřebuje být idealizován nebo zvětšován za hranice toho, kým skutečně byl, jen proto, že zemřel. Stačí, pokud si budeme pamatovat, že to byl muž, který viděl špatné a chtěl to napravit, viděl trpící a chtěl jim pomoci, viděl válku a chtěl ji zastavit.

 

Mnoho lidí vidí svět takový, jaký je, a ptá se: Proč? Já sním o věcech, které nikdy nebyly a ptám se: Proč ne? – Původně řečeno irským spisovatelem Georgem Bernardem Shawem, RFK sám ale tento citát rád používal.

 

Curriculum Vitae

Robert Francis Kennedy, kterému málokdo řekl jinak než Bobby, se narodil jako sedmé z devíti dětí do rodiny katolického milionáře Josepha Kennedyho. Ač byl vychován v silně soutěživém prostředí, nebyly na Bobbyho nikdy kladeny zdaleka tak vysoké nároky jako na jeho nejstaršího bratra Joa, který se chtěl stát prezidentem Spojených států (teprve poté, co Joe zemřel ve 2. světové válce, přejal tyto otěže druhorozený John).

 

 

Poté, co dokončil Milton Academy, Harvard a University of Virginia School of Law, se stejně jako všichni jeho bratři rozhodl vstoupit do politiky. V této době se také oženil s Ethel Skakelovou a až do své smrti ve 42 letech spolu měli 11 dětí (například jeho syn Robert Kennedy jr. má dnes organizaci zabývající se ochranou životního prostředí).

V roce 1952 vedl kampaň svého bratra Johna za jeho zvolení do senátu. Když John uspěl, zaměřil se Bobby na několik let na svůj vlastní kariérní postup a pracoval jako právní zástupce jednoho ze senátních výborů. Jeho kariéra měla být ale i nadále spjata s tou Johnovou.

Když se tedy jeho starší bratr rozhodl kandidovat na prezidenta, Robert se znovu ujal funkce vedoucí postavy jeho kampaně, do které byl postupně zaangažován i jejich nejmladší bratr Teddy. Poté, co JFK volby vyhrál, věděl, že se musí bratrům nějak odvděčit. Teddymu tedy dopomohl k místě v senátu – kde je senátorem dodnes a z Bobbyho jmenoval ministrem spravedlnosti.

Během Johnova prezidentského období se stal RFK jeho nejvěrnějším a nejbližším přítelem. Radili se spolu téměř o každém významném kroku a John dával na Bobbyho slova často víc než na slova svých poradců.

Jejich přátelství bylo hodně známé i na veřejnosti, například Frank Sinatra ve svém duetu se Sammym Davisem jr. zpívá: Máme k sobě blíž než Bobby k Johnovi.

To ale neznamenalo, že by se Bobby rozhodl stát ve stínu svého dosud úspěšnějšího bratra. Bojoval za práva barevných občanů ještě urputněji než John a spřátelil se s Martinem Lutherem Kingem

 

 

Když John zemřel jako oběť atentátu 22. listopadu 1963 a viceprezident Lyndon Johnson se stal prezidentem, Robert opustil místo ministra spravedlnosti, protože si stejně jako jeho bratr s Lyndonem zrovna nerozuměl. Ztráta tak významné pozice ho okamžitě donutila změnit plány a Kennedy se na několik let stáhl do ústraní jako senátor New Yorku. V té době působil i jako spisovatel.

 

Playlist Story RFK

 

Teprve když Johnsonovi skončilo jeho politické období a nemohl již dále kandidovat na prezidenta USA, rozhodl se Robert Kennedy kandidovat sám a otevřel tak bezděky poslední kapitolu svého života.

Robert Francis Kennedy byl zavražděn teroristickým fanatikem a jak je tomu ve světě zvykem, o jeho smrti koluje několik spikleneckých teorií.

Nic to však nemění na tom, že rukou zbabělce zemřel nevinný člověk a nadějný politik, a ačkoli jsou s ním spojovány pověsti o mimomanželských avantýrách, byl příkladným manželem a otcem 11 dětí, z nichž poslední dítě se narodilo až po jeho smrti.

Pohřben je jen několik desítek metrů od svého bratra na Arlingtonském národním hřbitově ve Washingtonu.

 

 

O životě a smrti Roberta Kennedyho bylo natočeno spoustu filmů, z těch nejnovějších je to drama Bobby – českým distributorem nazvané jako Atentát v Ambassadoru, které se v českých kinech promítá od února 2007.

zpracovalo 7.6.2008 st@tll 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Komunisté vraždili československé hrdiny Následující text: Zlatý věk Národa Českého »»»

Atllanka | Čtvrtek 22. 11. 2012, 12.36 | Islámský terorismus, USA, Osobnosti | trvalý odkaz | vytisknout | 4381x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Je to pravda
Turtles Sobota 7. 06. 2008, 16.26

Neziji v CR uz 5 let a proto prosim omluvte mou neznalost. Myslim, ze nazor nekterych lidi nikdy nikdo nezmeni a nekteri lide maji v povaze se hadat i kdyz nemaji pravdu. Palestinci nejsou nikdo jiny nez privandrovali cikani arabskyho sveta, a presne jak ty co znate vy doma, tak porad jenom kradou a lzou. Jsou pravda i vyjimky a to je tak asi 8%, ktere pracuji a snazi se. Zbytek jen zije z podpory a nenavisti. Tak i ten vrah Bobyho neprekvapi ze byl z Palestiny, sfanatizovany a sfetovany drogou nenavisti, to je nejlepsi terorista. Oni se uz desitky generaci teroristama rodi. Matky je posilaji sami aby se vybouchli, aby dostali rentu. Mozna bylo nejake drogy u vraha Sirhana pouzito, ale to nic nemeni, ze on to tak chtel a tak to udelal! Smrt terorismu!

Chtel jsem napsat, ze vy si vazte jak se mate, tady je to tak, ze jste na milost odkazani mistnim imanum – to je jako u vas knez, a co on povi to vesnice dela. Musite hodne platit a ani si nemuzete byt jisty ze to prezijete.

[2] to Turtles
Petr Neděle 8. 06. 2008, 17.26

No nevím. Musí přece na tom islámu být něco úžasně krásného, když k němu české kravky vzhlížejí s nadšením a konvertují. Třeba je rajcuje vidina uřezané vlastní palice, nebo touha po ranách kameny za to, že se na ně kouknul cizí chlap. Nejsem žena, ještě nikdy jsem nebyl kamenován ani mi nebyla uříznuta hlava, takže nemohu vyloučit, že tyto, dle šárii vykonávané činnosti mohou být pro oběti zdrojem tak intenzivního orgazmu, že jim ani nevadí, že se jedná o orgáč poslední.

Ale chodí sem jeden odborník na všecko a ten bude zcela jistě znalý i této problematiky. Počkám, zda se od něj dočkám odborného vysvětlení.

Hej! Pizi!!! Jsi tady? :-)

[3] pro 2
pizi Neděle 8. 06. 2008, 17.36

Možná je to podobná touha jaká žene některé lidi ke křesťanství. Třeba rádi upalují čarodějnice, nebo lidi, kteří tvrdí, že Země obíhá kolem Slunce. Možná je láká představa křížových výprav, nebo třeba milují představu, že budou zakazovat užívání kondomů v zemích, kde mají rozjetý AIDS. Co já vím, naboženství je věc nad kterou prostě kroutím hlavou bez ohledu na to zda to nadiktoval Bůh, nebo sepsal Alláh.

Nebo třeba totéž, co žene kuřáky ke kouření, možná milují rakovinu plic, nebo kornatění tepen.

Variace na tvůj příspěvek. Snad se mi podařilo zdůraznit tvá východiska.

Samozřejmě chápu, že jsi svůj příspěvek nemyslel vážně, že to byl spíše emotivní výlev proti islámu. Věřím, že jinak chápeš, že lidé nekonvertují k islámu kvůli tebou uváděným důvodům, ale naopak tebou uváděné hrůzy popírají a ignorují. Stejně jako ti mnou uvádění křesťané, či kuřáci. Člověk má obrovskou kapacitu obelhávat sám sebe a zavírat oči před tím, co se mu nehodí do krámu.

[4] Otázka
eM Neděle 8. 06. 2008, 17.55

Otázkou však zůstává, zda na vraždu JFK nenajali vraha mafiánští bossové, CIA, nebo Rusové. Proč nehodit vinu na Palestince, mohli ho najmout záměrně. Kdoví jak to bylo. To ovšem nic nemění na palestinských teroristech.

[5] Oprava
eM Neděle 8. 06. 2008, 17.57

Samozřejmě jsem chtěl napsat RFK a nikoliv JFK, ach ta moje popleta…

[6] eM
R.R Neděle 8. 06. 2008, 17.59

Ty hodně čteš pohádky,že?

[7] Nemilý Pizi
Karel Jemelka mejl Neděle 8. 06. 2008, 21.19

[3] pizi:Nejenže se zřejmě nechceš zbavit své Marxleninské dialektiky, navíc s oblibou používáš v diskusi pro Tebe velmi typické podpásovky. Uřezávání hlav, obřízka žen a jejich kamenování, právo Šaria a další Muslimská zvěrstva probíhají nyní, právě teď a v tomto reálném čase. Za upalováním čarodějnic a lidí, tvrdících, že Země je placatá musíš tak pět století zpátky. Cítíš ten rozdíl?

Židovství i křesťanství mají totiž svůj středověk dávno za sebou. Židé i křesťané prožívali svůj středověk s mečem v ruce. Muslimové, prožívající svůj středověk právě nyní a v tomto reálném čase mají v rukou AK 47, bazuku, chemické a biologické zbraně a jadernou hlavici. Ale to tobě až zas tak moc neříká, Marx tyto věci vidí jinak, že?

PS. Nejsi ty takhle náhodou syneček doktora Ratha?

[8] pro jemelku 7
pizi Neděle 8. 06. 2008, 22.33

OK, vynechejme krestanstvi z meho prispevku uplne, na jeho platnosti to nic nemeni. Lide neprestupuji k islamu kvuli rezani hlav ale navzdory nemu.

[9] R.R
eM Neděle 8. 06. 2008, 22.44

[6] R.R: Pouze spekulace pane. Nic není nikdy jak se může zdát, všichni nevíme všechno a pravda je mnohdy někdy uplně jinde, těžko říci. Takže mě nemusíte hned obvinit z nadměrného čtení pohádek. Já žádné konspirační teorie nesleduji. ;-) Však to taky neprezentuji jako pravdu. Na JP II. taky zaútočil muslim a spekuluje se zda to objednali v Rusku. Archivy asi těžko otevřou, opět jen spekulace…

[10] Nemilý Pizi
Karel Jemelka mejl Neděle 8. 06. 2008, 23.06

[8] pizi:Nelze vynechat něco, aniž by se měnila platnost něčeho. Toto lze pouze v Marxleninské dialektice, kde logika bývá na obtíž. Vstoupit k Islámu navzdory řezání hlav znamená:

  1. Jsem masochista, jemuž uřezání vlastní hlavy činí nejvyšší rozkoš, bez ohledu na to zda tato rozkoš je rozkoší poslední.
  2. Jsem sadista, doufající, že budu li přizván do spolku, kde řezání hlav je normální tak i mě bude dovoleno uříznout někomu hlavu a dosáhnout tak orgastického pocitu v maximální možné míře.
  3. Jsem průměrný čech, který do naprosto nenormálního spolku vstoupil proto, aby tento spolek zevnitř rozkládal?

Máš jinou variantu?

PS: Jak je to s tím Dr. Rathem?

[11] pro Pizi
Petr Neděle 8. 06. 2008, 23.21

Špatně pochopeno, Pizi. Lidé konvertují k islámu z naivity, hlouposti, neznalosti a podobných „ušlechtilých pohnutek“. Bohužel si nedokážou uvědomit nebezpečí pro civilizaci, jak ji chápeme v Evropě, které pro ni islám přináší. Nejsou schopni pochopit ani to, že pro „čistokrevné“ muslimy zůstanou navždy jen konvertanty, čili neplnohodnotnými muslimy

[12] pro jemelku 10
pizi Pondělí 9. 06. 2008, 05.58

Myslím, že Petr 11 to popsal správně.

Vynechat aniž by se měnila platnost samozřejmě lze a není na to třeba zkušeností z VUMLu. Když je platnost teorie dokázána 5 pokusy, zůstane teorie platná i když ty pokusy uvedu jen 4.

Ale to není pro tuto diskusi podstatné. Obsahem mého příspěvku bylo tvrzení, že lidé pravděpodobně konvertují k islámu navzdory řezání hlav, ne kvůli němu.

[13] pro Petra 11.
Karel Jemelka mejl Pondělí 9. 06. 2008, 07.53

Tuhle variantu jsem si, Petře, nechával v rukávu. Tuším, že Pizi by na ni nepřišel ani při své myšlenkové dokonalosti.

[14] Je to tady sranda
Jan Potměšil Pondělí 9. 06. 2008, 08.12

Tak podle pana Ratha mladšího dokazuje platnost jakékoli teorie potvrzení několika různými pokusy se stejným předmětem či událostí, napříč spektrem dějů a křivce času? Potvrzuje tedy platnost teorie, že kámen je šetrný nástroj to, že když hodím 2× kamenem do hejna hus 1.srpna 2008 ozve se vždy jen jedna potrefená, a hodím li o dva dny později tentýž kámen do vody udělají se na ní kruhy a husa k tomu mlčí?

A jak to je třeba s tím, že za dob pazourků a šípů kostěných se chycený mamut v jámě defakto ukamenovával, jak jsem viděli na obrázku u Štorcha? Že by to tedy ten islám nemyslel špatně a jen se držel tradice? Nojo, to je ono, a my apostaty židovskokřesťanský jsme tu tradici opustili! Mohameda na nás! Fuj s námi!

Přineste kameny, budeme zakřivovat vesmír podle islámu!

[15] Pro Potměšila 14
pizi Pondělí 9. 06. 2008, 08.27

Vaši zprávu jsem nepochopil. Nejsem si vědom toho, že by mých příspěvků plynulo to, co tvrdíte, že z nich plyne.

Pokud vím, tak ve vědě to funguje tak, že teorie je platná dokud se neobjeví pozorování, které je s ní v rozporu. Zjednodušeně řečeno. Platnost teorie nelze dokázat jednou pro vždy.

[16] Nemilý Pizi. (15)
Karel Jemelka mejl Pondělí 9. 06. 2008, 14.21

A proč by se mělo objevovat pozorování, které je s teorií v rozporu? Co když se objeví pozorování, které je s teorií ve shodě? Všechny přírodní zákony byly kdysi teoriemi. Platnost teorie končí v okamžiku, kdy byla tato vědeckým způsobem potvrzena nebo vyvrácena. Byla li potvrzena, stává se zákonem. Byla li vyvrácena, obvykle vyvratitel formuluje teorii novou. Tedy platnost teorie lze dokázat jednou provždy.

Ty zacházíš s teoriemi asi tako jak s teorií relativity. Příklad: Představ si, že Tě nakopnu do zadku. Nakopnu Tě bohužel tak nešťastně, že moje noha zůstane hluboko zabořena ve Tvém zadku. Tak, co teď? Oba jsme na tom stejně. Já mám nohu v zadku, Ty máš nohu v zadku. Myslím si, že já jsem na tom relativně líp.

[17] Pro Jemelku 16
pizi Pondělí 9. 06. 2008, 17.05

Newtonova teorie uspesne predpovidala pohyby planet a dalsi veci, byla tedy dokazana, ovsem nikoliv jednou pro vzdy. Jak slo poznani objevily se myslim nejaka pozorovani ktera byla s Newtonem v rozporu a vysvetlila je az teorie relativity. To, ze teorie nemuze byt dokazana jednou pro vzdy je prave to cim se lisi veda od nabozenstvi. Veda vi, ze cokoliv muze byt pozdeji zpochybneno. Staci najit priklad ktery teorii rozporuje. Prirodni zakon je jen jiny nazev pro dosud platnou teorii. To co bylo vcera prirodnim zakonem muze byt dnes prekonanou teorii. Jednou pro vzdy mozna muze byt dokazana matematicka veta. Postup je vetsinou tento:

  1. Mám pozorování, které nemá vysvětlení
  2. Teorie vysvětlující dané pozorování a činící předpovědi.
  3. Další pozorování, vyvracející teorii.
  4. GOTO 1
[18] Ty vole pizo,
Šla kolem světa Pondělí 9. 06. 2008, 20.46

co do toho pleteš Gotta? :-D :-D :-D

[19] Fajn Pizi.
Karel Jemelka mejl Úterý 10. 06. 2008, 00.37

[17] pizi:podle tvého návratu k 1 je zřejmě třeba při jakémkoli zkoumání čehokoli dosud nepoznaného je nutné zároveň znovu prověřit to poznané a ověřené? Začneme znovu bodem, Země je placatá? Nemyslím, že by to takto fungovalo. Mám za to, že se obecně přijaté zákonitosti doplňují o další jemnější nuance.

Rozdíl mezi vědou a náboženstvím jsi ještě nepochopil. Věda je především úroveň poznaného a náboženství je především stav mysli. Většina vědců světových jmen byli lidé věřící, čili nábožensky založení a jakékoli poznání jejich víru jen prohloubilo. Jak daleko si myslíš, že je věda v úrovni poznaného? Pokus se to vyjádřit třeba na 100 bodové stupnici. Je úroveň našeho poznání v současné době někde okolo 15%. Či je někde kolem 98%? A co myslíš, dosáhne někdy úroveň poznání lidstva sta procent a bude tedy lidstvo rovno Bohu? Křesťanství i Židovství dávno opustilo dogmata. Obě náboženství vítají zvyšující se úroveň lidského poznání protože právě zvyšující se úroveň poznání paradoxně potvrzuje jejich identitu. Lpění na dogmatech je projevem právě lidstvu nepřátelských ideologií. Socialismus, komunismus, nacismus a v neposlední řadě právě Islamismus, prožívající si středověk, který má rozumná společnost dávno za sebou. Tobě milý Pizi výrazně schází pojem slova pokora. Přemýšlej o významu tohoto slova právě v intencích obou náboženství. Připadáš mi totiž být velmi levicovým dogmatikem.

[20] Pro Jemelku 19
pizi Úterý 10. 06. 2008, 05.10

Ne, při zkoumání nového není třeba znovu prověřit staré. Staré je třeba proveřovat neustále, průběžně. Což se děje mimo jiné tím, že podle daných zákonitostí například konstruuješ věci.

Jak daleko je věda v úrovni poznaného si netroufám odhadovat. Neexistuje totiž možnost jak zjistit jak veký je celek, abych mohl odhadnout jak velkou jeho část máme.

Co se týče náboženství, křesťanství i židovství opustilo dogmata? Jak se taková věc zjišťuje? Kdyby šlo o křesťanské církve, chápu jak zjišťovat zda pořád dogmatizují, ale pokud se bavíme o náboženství a ne o církvi, netuším kdo je jeho mluvčím. Obávám se že křesťanství je tolik druhů, kolik existuje lidí nějak ho praktikujících.

Pokud se bavíme o církvích, tak mi připadají pořád plné dogmat. Viz například vztah papeže k antikoncepci, potrátům, homosexuálům, atd…

“At the time of Galileo the Church remained much more faithful to reason than Galileo himself. The process against Galileo was reasonable and just.

*Joseph Ratzinger, Corriere della Sera, March 30, 1990; 30 Dias, January 1993, p. 34. *

Zdroj: http://blog.amber.org/…-flat-earth/

A až příště budeš zase vytahovat pokoru, zkus zkontrolovat břevno v oku svém. Nezdá se mi že bys rozdával nálepky zrovna pokorně.

[21] No jo pizi
Pampeliška mejl Úterý 10. 06. 2008, 09.06

Tvá genialita je nezpochybnitelná… A ta Bohu rovnost… Jsem uchvácena, škoda, že mám tu modrou krev, jinak bych vys.ala posly. ;-)

[22] Pro Pampelišku
Jaroslav Bahník mejl Úterý 10. 06. 2008, 23.41

Píchni se špendlíkem do prstu a poznáš jakou máš krev. Asi nebude modrá, Ty ťulo.

[23] Nemilý Pizi.
Karel Jemelka mejl Středa 11. 06. 2008, 00.19

[20] pizi:Ponechej laskavě břevno v mém oku tam kde je. Jde o mé břevno.

Protentokrát se omezím pouze na komentář k jediné věci. Totiž k potratům, jejichž praktickou neomezenost zde propaguješ. Přiznávám, že i můj vztah K potratům není až zas tak dogmatický jak je tomu třeba v US čí Polsku. Chápu, že někdy jde o nutnost. Nicméně, o potratech se nejlépe diskutuje těm, jimž byla dána možnost se narodit. Ti zničení „potratové“ nám jaksi do diskusí zasahovat nemohou. Cítíš ten rozdíl?

A co ty? Co myslíš, chtěl by jsi být potratem? Chtěl by jsi být vyškrábnut a hozen do nádoby s biologickým odpadem? O kolik si tak asi myslíš, že Tě toto minulo? Tuším, že Ti ještě není -cet. V době Tvého početí již byla benevolence k potratovým záležitostem značná. Co takhle kousek pokory a díků za to, že právě Ty jsi potratem nebyl? Když už jsi takový sobec, že Ti na jiných potratech nezáleží?

[24] Bahníku,
Karel Jemelka mejl Středa 11. 06. 2008, 00.31

Jsi lhář. Ve svém příspěvku Pizimu jsi slíbil, že s tímto webem končíš. Čas: 22.59. Tento Tvůj příspěvek je časován 23.41. Bahníku, Bahníku. Máš nějaký pocit odpovědnosti sama za sebe třeba v ohledech plnění svých slibů a závazků, k nimž tě nikdo nenutil? Je možné tě v těchto intencích považovat za věrohodného? Jsi socanskokomoušká korouhvička, nebo ještě nemáš odhlášenou pubertu, což by tě částečně mohlo omluvit.

Nelze přidávat nové komentáře.