Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Škrlová, Kulínský, Jacques - jak se to rýmuje?

Kdo se bojí Barbory Škrlové?

 

Motto: Je opravdu možné v dnešní době, kdy je zákon na ochranu kdejaké rostlinky či brouka Pytlíka, takovéto zacházení s lidskými mláďaty – dětmi?

 

Již delší čas plní stránky tisku tzv. Kuřimský případ. Rozhodli jsme se rovněž nemlčet a připojit se s apelem:

  • Je opravdu možné v dnešní době, kdy je zákon na ochranu kdejaké rostlinky či brouka Pytlíka, takovéto zacházení s lidskými mláďaty – dětmi?
  • Kdo má strach ze zveřejnění a podrobného vyšetření tohoto případu? Proč není již dávno zatčen každý, kdo je do věci zcela evidentně zapletern – například Barborčin otec?
  • Proč jsou ve vazbě pouze „zúčastněné“ ženy, a „zúčastnění“ muži obvinění z téhož trestného činu jsou vyslýcháni na svobodě? Kdo umožnil a nadále umožňuje tímto postojem možnou likvidaci důkazů v této kauze?

 

 

Mají české děti opravdu nějaká práva nebo jen povinosti milovat své rodiče i proti své vůli – viz případ Terezky Smutné? Co dělá Džamila pro opravdovou ochranu dětí? Myslí si snad paní ministryně, že dětem pomůže tím, že je nabádá k udávání rodičů pro pohlavek? Chápe, že pohlavky nejsou to nejdůležitější, co je potřeba v současnosti řešit?

Prozradí nám pan ministr Pospíšil, kdy bude konečně v Česku stíhaná pedofilie tak, jako je to běžné v jiných civilizovaných zemích a přestanou být konečně už osvobozováni různí Kulínští a katarští princové?

 

Česko rájem pedofilů?

 

Co dělá náš parlament proto, aby české dítě požívalo alespoň takovou ochranu, jako Kuňka žlutobřichá, kvůli níž byla málem přerušena stavba dálnice, a nebo jako ubohá liška Ryška používána k zábavě tzv. myslivců a jejich norníků?

 

Ej od Buchlova…

 

 

Myslí si snad náš Martin – strom zelený, že když byla jeho nezkrotná Kačenka – bílá růža zaslouženě drážděna obuškem…

 

 

…že se totéž musí dít i všem nevinným dětem, a je proto jeho úkolem chránit pouze šťastný růst stromů v bezradarových Brdech a růst dětí mu může být ukradený?

 

Myslí to upřímně?

Proč nebijí Paroubkovci na poplach a nenavrhují zákony, které by ochránily šťastný vývoj našich potomků, a proč není Země Česká zaplavena bilboardy s fotkami šťastných socanů myslících to s dětmi upřímně?

 

 

A co děti, mají si kde hrát?

A co komunisté, myslí si snad, že týrání dětí je součástí zocelování mladé populace přesně v duchu socialistického Vyděržaj pioněr? Agitují tak nedejbože pro svůj Nový svaz zocelené mládeže, když ten stávající jim byl rozpuštěn?

 

Vyděržaj pioněr

 

 

První pád Čunek, druhý pád Čuněte?

 

 

A co Čunek a jeho Strana lidová, vadí jim interupce, dokonce jim vadí i Postinor – říkají tomu právo na život, nemají podle nich to samé právo děti již narozené? Proč za ně nelobují? Proč je pro ně důležitější házení klacků pod nohy vlastní koalici?… video

 

Jsou zúčastnění v Kauze Kuřim též jedničky?

 

 

Koho chleba jíš, nebo Nehas co tě nepálí?

A co pan prezident, proč se opravdu, ale opravdu nenaštve a něco s tím neudělá? Proč třeba nevystoupí v TV s apelem na slušné chování dospělých k dětem? Opravdu, ale opravdu je mu milejší vystupovat s podsunutým problémem vlivu člověka na globální oteplování?

 

Ta naše morálka česká…

Je něco shnilého v Zemích koruny České – když media bijí na poplach a politici přesto mlčí, a OSN zajímá pouze to, že Česko porušilo práva dítěte tím, že do medií unikly informace z policejních protokolů… Jakoby nikdo nechtěl vidět skutečnou hloubku propadu pokřivené české morálky, kdy zlo je jaksi někde jinde, a nás se netýká – a přijde li k nám domů, pak se ukrutánsky divíme.

 

Je to jako v tom citátu:

  • Když přišli zatýkat živnostníky, mlčel jsem, nebyl jsem živnostník, když si přišli pro cikány, mlčell jsem, nebyl jsem cikán, když vyvražďovali Židy, mlčel jsem, neb jsem nebyl Žid, a i když pak přišli pro souseda, dělal jsem, že to nevidím, nepřišli přece pro mě… Pak sebrali mě a já se divil, že nebyl už nikdo, kdo by protestoval…

 

 

Související texty:

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Manipulace, provokace, dezinformace.. (9.část) Následující text: Holocaust - Vražda jako průmyslové odvětví II. »»»

Atllanka | Pátek 25. 04. 2008, 10.31 | Česko, Hyenismus, Sekty | trvalý odkaz | vytisknout | 2141x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] vzkaz pro Věru V.
Atllanka Středa 18. 06. 2008, 16.47

Napište mi svůj email a pošlu vám to video, server Veoh je dočasně v potížích, nevím, kdy se zobrazí. Je totiž v USA, a EU má pořád nějaké potíže s Cenzurou :)

[2] Video
Atllanka Pátek 20. 06. 2008, 08.47

Video Co vyprávěla Barbora je vyměněno… funguje :)

Nelze přidávat nové komentáře.