Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Israel a Humanitární intifáda

Masakr na pláži a Humifáda aktivistů

 

Organizace The Second Draft, která v minulosti přinesla zajímavá dokumentární videa, z nichž nejznámější je zřejmě Pallywood, přichází s dalším, podrobně zpracovaným případem, který svého času hýbal mezinárodními mediálními vodami… Opravdovými vodami však také nedávno zahýbal konvoj zvaný Humifáda…

 

Masakr na pláži

Vžil se pro něj název Masakr palestinské rodiny na pláži v Gaze a mělo se jednat o další ukázku brutality izraelské armády…

Tentokrát mělo izraelské námořnictvo naprosto bezdůvodně zaútočit dělostřeleckou palbou na palestinskou rodinu rekreující se na pláži v Pásmu Gazy. Jako u téměř všech podobných případů ale chyběly jakékoliv objektivní důkazy, které by svědčily o tom, že za smrtí rodiny stojí skutečně izraelská armáda.

 

 

Útok na rodinu zachycen nebyl, záběry střelby z izraelské lodi byly do záběrů pro větší dramatický efekt ve střižně dodány. The Second Draft se ve svém dokumentu ptá, nakolik přesný je palestinský popis událostí, který nekriticky převzala všechna světová média… pokračování zde

 


 

 

Intifáda – Humifáda

Budiž řečeno to hlavní o tom, co je v pozadí nynější výbušné situace po výborně vymyšlené protiizraelské provokaci u břehů Izraele nedaleko Gazy. Je to něco na způsob „humanistické intifády“ – říkejme ji stručně třeba humifáda.

V biblické krajině se dá těžko upřít Židům právo na domov, na vlast. Ale od vzniku Izraele jako sekulárního státu všechny okolní feudální panovníky při pouhém pomyšlení, že by měli ve své blízkosti něco tak moderního strpět, prostě „bral fajtanc“.

Králové, emírové a šejkové se uměli sklonit a nakonec i dohodnout s Brity či Francouzi, když se s jejich vojenskou silou a koloniální politikou nedalo nic dělat. Staré velmoci mohli respektovat. Ale vzor moderního státu a demokratickou správu u sousedů, to je na jejich vkus příliš.

 

Stateční z nejstatečnějších aneb Tak byste asi Češi žít nechtěli

 

Zahnat Židy do moře, když Izrael vznikl, se nepodařilo. Ale proč z toho neudělat až nadčasový cíl?! Nenávist vůči někomu, kdo chce vytvořit pro své obyvatelstvo dobrou budoucnost koncipovanou na demokratických principech, je znamenitý princip, má-li být zachována ať už feudální či diktátorská post-feudální koncepce vlády.

Palestinci v Gaze vsadili na Hamás, pučistickou, diktátorskou organizaci. Nelze se divit, když je mnohde (i v USA) brána přímo jako teroristická organizace. Hamásu nelze upřít vytrvalost a urputnost. V posledních letech se taky hodně zmodernizoval. Dokázal se i diplomaticky chovat mnohem pružněji než v minulosti. Při loňských jednáních v Rijádu, v Dauhá, v Baku a víckrát v Ankaře, předáky Hamásu zaujala myšlenka zkusit i jiný styl politiky, než jen nekonečné ostřelování Izraele raketami.

 

Skoro rok se připravovala akce, které se nyní svět stal svědkem.

Jde o „humanitární konvoj s pomocí pro Gazu“. Pro tu Gazu, kde stále fungují tajné továrny na útočné zbraňové komplexy, především rakety. Jsou to především montovny dílů, kupované a pašované zejména za iránské peníze.

 

Humanitární pracovníci při mírové akci

 

Pokud některý informátor sympatizující s Izraelem získá o takové fabrice podrobnosti a dokáže je předat do Jeruzaléma, izraelské letectvo obvykle srovná ilegální zbrojovku Hamasu se zemí. A pokud Hamás zjistí, „kdo to prásknul“, zlikviduje izraelského informátora stejně krutě, jako Římani před 18 stoletími Josífka Ben Akibu. Inu – nic nového pod sluncem.

Izrael ve snaze zajistit svou bezpečnost a nedovolit stále zuřivější militární přípravu hamáských předáků na novou protiizraelskou intifádu (s plánovanými akcemi i ze severu, zase z Libanonu a Syrie), od března účinně blokoval ilegální import všeho možného do Gazy. Zejména podzemními tunely, kterých jsou stovky.

 

Nakonec přišel ke slovu „humanitární konvoj“.

Musí být v uvozovkách, protože Izrael nic nenamítal proti dodávkám a darům skutečně humanitární podstaty. Ale osobuje si právo vědět, co se skutečně těmito dodávkami myslí. A myslela se "humifáda“, nový způsob vedení boje proti Izraeli, začínající proražením blokády, čili popřením práva Izraele na kontrolu dodávek do Gazy, s následkem mezinárodního zkompromitování Tel Avivu.

 

 

Izrael zaútočil na lodě s propalestinskými aktivisty…

Zpravodajství příštích dnů poskytne spoustu detailů. Jen se nechá jaksi mimo závorku, že ve Francii je pět milionů muslimů, v Německu čtyři, jinde v Evropě další desetitisíce vyznavačů víry Mohameda, kteří si osobují i právo cenzury na kritické názory, zvláště pokud jde o karikaturisty.

Tito lidé mají volnost pohybu i usídlení kdekoliv. Tedy mají právo na něco, na co Židé v Izraeli automaticky mít právo ani nemají. Teď se pozornost upře zase na okolí Gazy. Izrael bude dostávat co proto, že si dovolil preventivně bránit svou bezpečnost. Může být, až se rozezná hloubka zákeřnosti nynějšího pokusu o humifádu.

 

Věc má i jednu velmi vážnou dimenzi:

  • V akci flotily plující ke Gaze se hodně angažovalo Turecko. To je členem NATO stejně jako Česká republika. Necháme se třeba jen nepřímo namočit do tohoto tureckého tance dervišů, k němuž v pozadí hraje muziku Hamás a jeho nejštědřejší sponzor Irán?

 

Což není zřejmé, že jde o významnou vedlejší strategickou hru Teheránu v okamžiku, kdy Obama je nucen poslat z Norfolku k Perskému zálivu nejmodernější letadlovou loď USS Harry Truman? Velmi riskantní hra teprve začala.

Jan Petránek 

 

 

 

Konvoj do Gazy byl plánovanou provokací

Námořní konvoj s propalestinskými aktivisty, proti kterému v pondělí zasáhla izraelská armáda, byl podle názoru předsedy českého Senátu Přemysla Sobotky plánovanou provokací pod záminkou humanitární pomoci Gaze.

Sobotka poznamenal, že palestinské hnutí Hamas, které Gazu ovládá, bylo i Evropskou unií před časem označeno v podstatě za teroristické hnutí. Izrael má podle něj právo k určitým krokům vůči Hamasu, včetně blokády území, které tato organizace kontroluje.

Podle jeho názoru došlo v podstatě k plánované provokaci, která se skrývala za humanitární pomoc. Podotkl dále, že podle informací, které má nejen z izraelské strany, humanitární pomoc do Gazy proudí plnými doušky. K zásahu izraelské armády vůči konvoji, při kterém několik lidí zahynulo, uvedl, že je mu samozřejmě líto každého lidského života, který byl zmařen… čtěte celé zde

Přemysl Sobotka 

 

 

Jak se dělá antisionistická propaganda po česku v ČT

Jak se dělá ta pravá „antisionistická“ (čti antisemitská, jak dokazují diskuze na serverech a Faceboku) propaganda, ukázala „veřejnoprávní“ ČT. V úterních zprávách jsme se dozvěděli, že na těch lodích byli dokonce čtyři „čeští novináři“ a z toho dva reportéři ČT. Co tam dělali, to by měla ČT důkladně vysvětlit veřejnosti. No a mimořádně „nestranní“ redaktoři ČT 1 se hned předvedli. Jednomu a půl milionu diváků ČT 1 a ČT 24 ukázali, jak vychází z letiště jeden z našich udatných reportérů ČT propuštěných Izraelem..

Dotyčný pán kameraman ČT Línek líčil dramaticky do kamery, jak to bylo „hustý“ a jak na něj izraelští vojáci stříleli, když je chtěl natáčet, a to opakovaně, nejdříve zleva a pak zprava lodi.

 

Ty svině – pomyslí si divák ČT. Střílet na českého reportéra, když jen filmoval.

  • Ovšem! A to ovšem je důležité. Druhý den pak pan Línek sdělí – např. v MfD, že po něm Izraelci stříleli …… ale míčky s barvou!!!!

 

To je ovšem jiná informace. Pak vypadají jako – viz úvodní slova odstavce – ehm… ehm pěkní šmejdi pracovníci ČT. Protože střílet na někoho a střílet na někoho „míčky s barvou“, to je sakra jiné kafe.

Účel však světí prostředky. O tom, jak bestiální židi stříleli na nevinného reportéra, slyšelo tak 1,5 milionu lidí. Že to bylo barevnými míčky označujícími tak běžně účastníky demonstrací, aby se nemohli vymlouvat, že „šli jen kolem“, to si přečetlo maximálně tak 100 tisíc lidí. A protože to bylo až uvnitř listu, spíše daleko méně.

 

Tomu se v dnešní Evropě říká „vyvážené informace“, že?!

Neměla by se na to podívat ta slavná dozorčí rada ČT,které vadí kdejaké „hovno“? A co takhle veřejné lhaní a pokus o hanobení rasy a národa? Proč jsou prakticky vždycky všechny zprávy týkající se „židovského státu“ překroucené, vylhané anebo polopravdivé – tedy napůl vylhané?

Kdopak má v ČT na vyrábění takových zpráv, které lhaním a překrucováním poškozují Izrael a židy zájem? Ono se jim nějak říká, těm dotyčným …ale jak, že?! Takže, milá televizní rado, co bude?! Nic?! Nic?! … čtěte celé zde

Václav Vlk st. 

 

Pozvánka na demonstraci

Přijďte vyjádřit příští čtvrtek 10. 6. ve 12.00 na Kafkovo náměstí v Praze podporu Izraeli, neboť se opět rozpoutala brutální mediálni válka s cílem osočit Izrael a ztrestat jej už i kvůli sebeobraně vojáků, kteří nechtěli do poslední chvíle (což vedle výpovědí samotných vojáků je viditelné i na zveřejněných videích) použít ostré náboje, pro které se rozhodli až když mnozí z nich byli lynčováni a shazováni z paluby, popřípadě leželi bezvládně na palubě a šlo jim doslova o život. Přijďte proto říct svůj protinázor a hlavně podpořit Izrael v tuto tak nelehkou dobu.

 

Neboť jak včera řekl premiér Izraele, Benjamin Netanyahu:

  • „Israel is guilty, until proven guilty“…
  • „Izrael je vinen tak dlouho, dokud není prokázáno, že vinen je.“

 

Tímto izraelský premier vyjádřil naprostou předpojatost mnoha států, včetně OSN a bohužel i předpojatost naší.

 

Israel válečný i mírový

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Pane Voskovče, pane Werichu - Jak ty volby vidíte? Následující text: Rozlučte se s Evropou, Allahu akbar! »»»

Atllanka | Středa 2. 06. 2010, 10.37 | Israel, Islámský terorismus, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 4173x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Pro pitomce na Zvedavci
Achab Baracuda web Středa 2. 06. 2010, 09.54

Napsal jsem vcera na Zvedavce aspon 5 prispevku, nejprve mi to pridelilo nejaky nick dub, asi ze jsem tvrda natura.. :D))) Pak se na me sesypalo s vyblitky hejno hnedych kosil a nakonec vymaz?

Ale, ale, a tomu rikate demokracie, vy potencionalni otroci nacismu?

Neco vam povim, i kdybyste stokrat meli nejake dukazy, jako ze nemate, co se tyce nejakeho dle vas genetickeho slozeni zidu v Izraeli, tak ja se ptam, co je vam do toho? Zajima se nekdo nekde o geneticke slozeni Cechu a tridi je podle toho do Cechu a Necechu?

Myslim, ze rada vas ma zidovske koreny, nebo tatarske, avarske, svedske, madarske, cikanske, turecke, slovenske, rumunske, ruske a nebo nemecke a nevite o tom naprosto nic!

Jste co do genoveho slozeni jakasi smesna poulicni smeska, co si hraje na cistou rasu… A to je to, co vas nejvic zere, ze jste narozdil od Zidu nuly, co znaji z bidou sveho pradedecka… :D)))

reaguj[2]
Kaganovič Středa 2. 06. 2010, 21.02

Příspěvek byl v rozporu se zákonem a proto byl redakcí smazán.


Atllanka reaguje:

Milý Kaganoviči, dej se léčit… Atllanka

reaguj[3] Cenzura zbabelych lharu na Zvedavci
Javor mejl Čtvrtek 3. 06. 2010, 02.24

Me na Zvedavci zablokovali uplne a Stwora me obvinil, ze jsem placen Mossaadem, kdyz jsem predlozil obrazove a fimove dukazy o barbarskem utoku muslimu na vojaky IDF. Sledoval jsem deni prubezne na internetu zive z vlajkove lodi a poridil si spoustu screen shotu, ktere se Stworovi a jeho lharum nelibily, nebot dokazovali jejich lzi a bestialitu s jakou touzi po zabijeni Izraelcu. Bestialitu a kretenismus ctenaru Zvedavce je mozno vycit na kazde strance. Uvadim prispevek jednoho staleho clena Stwrovy posadky z clanku „Ve zkratce“ jako priklad jejich dusevni omezenosti :

Turecko hrozí Izraeli bezprecedentní akcí … (orbitalized | 01.06.10 00:10)

že by začátek velkého konce,jednoho malého státečku? A bude Bibi žvýkat kravatu?

Na to se tesi Stwrova smecka, ze nekdo bude vrazdit za ne a oni si budou libovat.


Atllanka reaguje:

Zdravím, máš ty materiály? Klidně to pošli na náš email, zveřejníme to.

atllanka.cz@gmail.com

reaguj[4] Ahoj zablokovany
Achab Baracuda web Čtvrtek 3. 06. 2010, 08.38

Neboj se nic, cekam to take kazdy den, jak me bloknou, je to sber a odpad z celeho netu. Pakaz, co si leci svoje komplexy ktere ma z neuspechu v osobnim i pracovnim zivote tim, ze hleda vinika toho, kdo podle nich za vse muze. Ja tam obcas pisu, ale vzdycky tam dlouho nevydrzim, najednou zmizim a nejde prispivat. Jim se jasne nelibi pravda, tu nemuzou potrebovat, na koho by pak hazeli vlastni neschopnost? Jsou to krvelacne zrudy, nejlepsi na tom je, ze by je Hitler dal zplynovat mezi prvnima :)))

reaguj[5]
Sologdin Čtvrtek 3. 06. 2010, 11.32

Izrael musí v těchto a jiných případech našlapovat potichounku a opatrně kočičím krokem, aby se na něj okamžitě nesesypala ostrá mediální palba. A Hamás samozřejmě každou příležitost propagandisticky zneužije. Včetně všelijakých humanistů a dalších alternativců. Nadávno měl Izrael příležitost opakovaně zakoušet palbu raket na své území.

No jen si to představte – kdosi kdesi rozkrade potrubí, někde podomácku na koleně se spíchnou rakety a odpálit! Zafičí to – střela je naštěstí nepřesná – někam to práskne, načež se všichni rozprchnou jak slepice. Jak by asi reagovala jakákoli jiná normální vláda?

Izrael provádí obrannou politiku a to je mu opakovaně vyčítáno.

Samostatný suverénní stát Palestina? Vždyť by tam okamžitě vypukla občanská válka bez konce. Izrael pochopil už dávno, že s Palestinci – pokud zde budou organizace jako Hamás – nemá smysl o čemkoliv diskutovat. Jakákoli dohoda je prostě nemožná.

To Achab Baracuda – Zvedavec je eldorádo konspiračníků a antisemitů:-))

reaguj[6] Se divim že to nevzali izraelci kulometem!
Divizna??? Čtvrtek 3. 06. 2010, 14.38

To je pakostroj ti paldove, vyhladovět dokud nepřilezou po čtyřech!!!! Celý svět je živí!!!! Jakým jsou přínosem???? Žádným, vymaštěné děti ovládají další vymaštěné děti!!!! Hrstka arabáků co už nemají žádný lidský cítění!!! Zvěř!!! Měli ty lodě potopit aspon by každýho dalšího přešla chuť!!!!!!!!!!

reaguj[7] Jak teď řve, ta muslimská pakáž!
Houdini Pátek 4. 06. 2010, 07.29

Tak oni nejprve provokujou, porušujou zákony, snaží se ubít holema, řetězy a tyčema právem zasahující vojáky pravidelné armády státu, jehož teritorium se snaží svým jednáním narušit a pak by chtěli nějaký soud? OK, ale jedinně takový, co pozavírá je, včetně těch našich třech tzv. novinářů. Hanba! Holocaust neskončil, on trvá a podílí se na něm jak EU, tak OSN a fuj, i naše republika!

reaguj[8] Ho ho ho!!!!
Jaklusak Pátek 4. 06. 2010, 07.41

Turci a Arabové prý upřednostňují Komisi OSN pro lidská práva… aby to vyšetřila!

Ale to by nejprve museli prokázat, že mají lidské vlastnosti! Dokud zasypávají svoje dcery zaživa do děr, podnikají vraždy ze cti a nutí chodit své ženské ve stanech, tak nejsou lidmi a lidská práva nemají!

Pakáž jedna!!! :-x

reaguj[9] Jak kdo
M Pondělí 7. 06. 2010, 11.47

[1] Achab Baracuda: Dovolím si nesouhlasit žid nejsem genealogie je můj koníček…

reaguj[10] Nepovídej :)))
Achab Baracuda Úterý 8. 06. 2010, 13.31

[9] M:A kam jsi tedy dosel? K Tatarum? Se pochlub, ne? 8-) :-D

reaguj[11] Nova taky
mirelay Sobota 10. 07. 2010, 16.05

Na Nove ukazali snimky, ktere jim podstrcila ta turecka propaganda, aniz by meli uplne zabery..to by profesionalni novinar nikdy neudelal. Cetla jsem i prispevek od jednoho samozvaneho novinare, ktery byl pritomny na flotile Lokaj, co veta to inteligence bez prukazu!

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?