Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jak se muslimové roztahují v Česku

Jak o nás smýšlejí, a co tady vlastně dělají…

 

Motto: Nejvíc utrpení způsobil člověk člověku proto, že byl přesvědčen o věcech, které se ukázaly být nepravdivé… Bertrand Russell

 

Jak se vyjadřují, když si myslí, že jsou anonymní

 

Nick VideoPrague na Youtube píše

Cesky chlapy jsou zbabilci (a navic smradlavi). Ziju v CR x let a neznam ani jeden ktery muze nam neco rict do oci. Jen pisete na Internet jako devky. Vy jste nula, mame Vase nejkrasnejsi holky, a pomalo vsechni konvertujou do Islamu, protoze uz vedi co je lepsi.

Vy jste ostuda :-) :-) :-)

 

Video s komentáři – udělejte si obrázek sami

 

Další umírněný muslim – tentokrát z Bosny

 

  • sadarlaw:   Assalamu aleikum – je to stejne nespravedlnost jak se lidi respektive urady stavi k islamu uz jenom co se tyce vystaveni minaretu ale budme rady za to ze neco v čr mame a verim ze casem se to dostane i do mest mensich nez je brno,olomouc atd..
  • sadarlaw:   Assalamu aleikum – křestanska vlast je jen pro tebe a nekolik jinnych!je to tak samo moje vlast jak tvoje!!!tak se uklidni a jdi do kostela mas nedeli!takovyma silackyma kecama stejne niceho nedocilis!(zajimalo by me jestli si opravdu krestan)
  • sadarlaw:   nevim zkama pritahl tvuj fotrik a koho tady ojizdel!!!!ale ja se tady budu „roztahovat jak uznam zavhodne“tak pal ke svym ty!!!!jestli nekam patris!?!
  • Samantha131313:   Ty hňupe, nauč se nejdříve česky, a pak někoho někam posílej :D)))
  • sadarlaw:   tebe muzu poslat kamkoli aniz bych umel cesky!trubko!

 

Další nádhera, tentokrát o našich konvertitkách a konvertitech

Jeden je víc úchylnější než druhý… A povšimněte si hlavně komentářů pod tímto videem, i pod jeho druhou částí.

 

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Moje cesta k sametu I Následující text: Moje cesta k sametu II »»»

Atllanka | Středa 9. 01. 2008, 11.14 | Islamizace, Videa, Politika | trvalý odkaz | vytisknout | 2443x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Je za pět minut dvanáct!
Budulínek Čtvrtek 10. 01. 2008, 01.37

Je až neuvěřitelné,že naše media dávají za peníze nás, koncesionářů, prostor takovým pořadům.A proč nereagují ani naši politici? Kdo se měl možnost seznámit s Koránem a má aspoň kousek mozku, musí mu být jasné, že islám svým pojetím daleko překračuje i hrůzy, které se na našem území odehrávaly ve středověku. Krutá inkvizice totiž měla příliš slabou fantazii na to, aby dokázala vymyslet takové hrůzy, jakých se dopoštěl prorok Mohamed , vzor muslimů.Copak naši představitelé nevidí vývoj islámu v ostatních evropských zemích? Nevidí že tam se islám stal problémem, který už například angličané a francouzi dávno nedovedou řešit? Proč se nechtějí poučit? To se opravdu tolik těší na znásilňování svých dětí a žen? Na brutální veřejné popravy?

[2] Souhlasim z Islam
marta5 mejl web Sobota 9. 02. 2008, 13.52

Souhlasim z Islam,

Jsem Ceska a taky myslim ze Cesky chlapy jsou NULA. Muslimove jsou mnohem lepsi!

Marta

[3] Martě5
Karel Sobota 9. 02. 2008, 16.25

To je v pořádku, Marto. Naše holky si myslí něco jiného a husy ať si rozeberou muslimáci. Dej mi pak vědět, jestli tě jen obřezali nebo i zašili. Hodně muslimského štěstí :)

[4] ....
Mates Středa 7. 04. 2010, 01.10

Karle, to jsou slova plna moudrosti :-D

[5]
Nasersi Sobota 13. 08. 2011, 17.01

Lepší?Ty jsi naivní kráva ale!Nauč se česky nejdřív a pak něco komentuj!!!Muslimové jsou jen smradlavci, kteří neumí nic jiného než vybíjet vztek na ženách.......hnus......Slovani !!!

Nelze přidávat nové komentáře.