Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kdo nám to proboha vládne?

Totalitní arogance a brutalita na půdě Evropského parlamentu

 

Motto: Je hanba, že se někdo dovede namáhat po mnoho let, aby se stal dobrým lékařem, obhájcem, učitelem nebo geometrem, a přitom není ochoten namáhat se příslušně dlouhý čas, aby se stal dobrým člověkem…Galén

 

Štrasburský skandál

Vítejte u videa o jednom vyhazovu, během kterého byl reportér německé ZDF vykázán před dveře Europarlamentu jen proto, že chtěl pravdivě informovat veřejnost o „práci“ z našich daní placených poslanců, a to i přesto, že je na území Europarlamentu řádně akreditován.

Je totiž veřejným tajemstvím, že většina poslanců bere – krade? – zcela neoprávněně peníze za práci, kterou vůbec nevykonává. Drze se dostaví obvykle v pátek v 7 hodin ráno do parlamentu, rychle se zaregistrují, čímž si zajistí 284 € a pak ihned zmizí z budovy pryč na víkend. Europoslanec, který se „chytře“ zařídí, může tak celkem vydělat tolik jako německá spolková kancléřka.

 

 

Reportér se chtěl jen zeptat, proč to dělají…

Ale to co spatříte, to překoná všechna vaše očekávání. Uvidíte scenérii, kterou byste nikdy nepokládali za možnou. Sedm bezpečnostních úředníků Europarlamentu jej vykázalo přede dveře, přestože je akreditován a choval se naprosto korektně.

 

Europoslanci utíkali před kamerou!

A to všechno jenom proto, že nechtěli abychom viděli, jak i přesto, že berou peněz jako žádní jiní politici, ještě navíc neoprávněně kasíruji občany.

Nezáleží totiž, zda pracují nebo ne, dostávají diety ve výši 7339 €. K tomu dostávají nedaněný paušál ve výši 3980 €. Plus právě těch 284 € za každý zasedací den v parlamentu.

 

 

Měsíčně si tak „chytrý“ poslanec při průměrně 12 zasedacích dnech „vydělá“ navíc minimálně 3408 € čistého. Což dělá celkem 14 727 € za měsíc. Takže sečteno podtrženo, průměrný europoslanec vydělává čistého víc než paní spolková kancléřka Merkelová.

V přepočtu na koruny to je 368 tisíc měsíčně, ročně to dělá 4 miliony 418 tisíc… A mandát mají na minimálně pět let zajištěn… A když jim skončí? Po dovršení 63 let věku dostanou doživotní důchod ve výči 3480 eur, což je asi 85 tisíc, dle kurzu.

Takže řekněme si upřímně, vydělat za zvedání ruky v předem dohodnutých věcech 20 milionů a ještě si užívat doživotní renty za jakou by se nemusel stydět kdejaký exprezident – Kdo z nás to má?

 

A za co že to berou?

Že by za to, jak pečlivě a hlavně moudře schvalují jen samé dobro a vylepšení pro nás prací zatížené daňové poplatníky? Že podrobně zkoumají všechna pro a proti a rozhodují fundovaně jsouce opřeni o odborníky? Že vyslechnou každý kritický hlas a zabývají se každou vznesenou pochybností, aby výsledek jejich práce co nejvíce odpovídal jak potřebám celku tak i každého jednotlivce?

 

Nedejte se vysmát…

Pravý opak je pravdou. Europoslanci mimo vyhazování reportétů a vykazování kamer i zabavují veškeré nesouhlasné transparenty, pískají a dupou na představitele malých států, vyhrožují… Tohle jsme přece zažili před rokem 89. Místo komunismu nastoupil bruselismus.

 

 

Zdá se vám to málo tvrdé?

Tak v této souvislosti připomínám dva roky starý incident, kdy rovněž v prostorách Euparlamentu došlo k napadení britské europoslankyně, která měla transparent proti Ústavní smlouvě pro Evropu.

Podle svědectví jiných europoslanců byla tato poslankyně povalena na zem dvěma muži (jistě vzornými evropskými demokraty) a kopána, než ji pár lidí přiběhlo na pomoc. Ukázat vám to ale nemůžeme, videozáznam se totiž záhadně „ztratil“.

(zpracovalo st@tll 2011)  zdroj1  zdroj2 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Švédská levičácká proradnost Následující text: Servilní propaganda islámu v ČT »»»

Atllanka | Úterý 25. 06. 2013, 14.23 | Islamizace, EU, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 4296x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Nesouhlas
Antonius web Neděle 6. 01. 2008, 16.26

Ja mam ponekud jiny nazor nez autor clanku. Kazdopadne kladne hodnotim moznost reakce na tyto udalosti a sam teto moznosti vyuziju a budu ji komentovat.

Je zcela standardni a dle meho nazoru i spravne, aby byli tito narusitele poradku vykazani z parlamentu. V parlamentu ma kazdy zvoleny politik svuj hlas. Ma moznost hlasovat pro, nebo proti zakonum. Nosit si ale do parlamentu plakaty, narusovat klid, poradek a ma snahu sabotovat demokraticke principy – tedy demokraticke voleni, pak ma byt vyveden.

Dal bych chtel podotknout, ze V. Zeleznemu nelze prikladat nejakou vahu. S nejvetsi pravdepodobnosti se jedna o zlocince, ktery okradl obcany teto republiky. Vaha jeho slov je tedy spise naopak negativni, nebot se da ocekavat, ze se bude priklanet k zlocinu a jeho prosazovani v EP, aby zamaskoval sve zlociny a nebyl za ne potrestan ;-)

Nelze přidávat nové komentáře.