Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Zločinné praktiky STB

Jak kápo Kafka vyštval nejen Vlastu Třešňáka z republiky

 

Česká televize odvysílala v pozdních nočních hodinách další dílo cyklu o krutosti i absurditě komunistického režimu v bývalém Československu Dva dny s Kafkou, kterým provází Jaroslav Hutka.

Komunistická StB si jako oběti ráda vybírala citlivé povahy. Fyzické týrání neunesl ani písničkář Vlastimil Třešňák, Hutkův dobrý kamarád, muzikant a malíř.

V pořadu je řeč o komunistické akci StB – Asanace, která měla za úkol zastrašit všechny myslící občany s protirežimní názory, a hlavně je řeč o estebáckém vyšetřovateli jménem Kafka, po jehož dvoudenním mučení zažádal Vlastík Třešňák o vystěhovalecký pas.

 

 

Pořad je také velmi sugestivní výpovědí o našich rozporuplných povahách a hlavně o naší nepochopitelné loajalitě ke zrůdám minulosti stejně, jako o naší nesmiřitelné nenávisti ke všemu co se chová neohroženě morálně, a nastavuje tak zrcadlo naší české malosti.

Důkazem naší pokřivenosti je i to, že pořad V zajetí železné opony se nevysílá v hlavním čase, ale až po 22 hodině, snad aby mládež nebyla náhodou u TV? A možná i proto, ač je to již zcela zavedený cyklus, má minimální sledovanost, a mládež se při větší medializaci Jaroslava Hutky songem o Udavači z Těšína ptá… Kdo je to ten Hutka?

 

 

Národ, který zapomene své dějiny je odsouzen si je zopakovat znovu…

Tomáš Garrique Masaryk 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Smrt za pojmenování medvídka Následující text: Do koncentráků s přistěhovalci, pravil ministr! »»»

Atllanka | Úterý 4. 12. 2007, 11.37 | Videa, Totalita, Česká emigrace | trvalý odkaz | vytisknout | 3365x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Kurt
Kurt Pondělí 8. 03. 2010, 00.30

Nechapu proc nejsou vsechni za katrem! Na co si hrajeme s ohnem, to zase bude se muset opakovat kdyz nezakrocime a nesrovname to!!!!!!

Nelze přidávat nové komentáře.