Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Antidiskriminační zákon? Paskvil EU!

Reakce na projev k antidiskriminačnímu zákonu

 

Motto: Vážený pane poslanče Marku Bendo, četl jsem Váš projev k „antidiskriminačnímu zákonu“. V mnohém Vám dávám za pravdu, tedy kromě závěru…

Domnívám se totiž, že – jste-li opravdu čestný muž – pak máte skutečně jedinou možnost: podat návrh na vystoupení z Evropské unie. Jestliže totiž tuto právní normu, která je paskvilem, pustíte, nebude Vám krvácet srdce, nýbrž zaprodáte vlastní čest.

Přeji Vám, abyste obstál jako skutečný muž, který si stojí za vlastním přesvědčením. Přeji Vám, abyste jednou obstál i před Bohem.

 

P. S.

Ujišťuji Vás, že jako otec čtyř dětí, jehož rodina žije z jednoho průměrného příjmu, vím, co to diskriminace ve společnosti je. Život mě však naučil, že nemá cenu si stěžovat a nemá cenu se spoléhat na stát, potažmo na Vás – politiky.

Ptáte se jistě proč… Jednoduše proto, že rodinná koncepce českého státu je „antikoncepce“. Nebo ještě srozumitelněji: žijeme ve společnosti, jež nenávidí vícečetné rodiny, které se snaží vychovat vzdělané, moudré a čestné potomky.

Petr Plaňanský  

 

Politické hnutí Právo a Spravedlnost – Pravá výzva

Aktuální hrozbu pro naše práva a svobody dnes představuje zejména tzv. antidiskriminační legislativa, nepokrytě vnucovaná vedením EU všem jejím členským státům, a to pod pohrůžkou zavedení ekonomických a politických postihů proti těm zemím, jejichž vlády by nebyly ochotny zmíněnou legislativu přijmout.

Tato legislativa, tak jak je známa ze zahraničí, ale i v té podobě, jak byla navržena v ČR, obsahuje přitom prvky, které zásadním způsobem mění pohled na individuální i skupinová práva, právo vlastnické, ba i samotný právní řád. Masivní úsilí vyvíjené orgány EU k prosazení této více než diskutabilní legislativy musí u politicky myslících lidí vzbuzovat obavy popř. i pochybnost o správnosti současného nasměrování celého evropského integračního procesu.

Právo a Spravedlnost tudíž vyzývá české pravicové politiky, aby statečně hájili nedotknutelné hodnoty svobody proti současným hrozbám, vyjádřili podle svých možností zřetelný odpor proti chystanému antidiskriminačnímu zákonu a ve světle výše zmíněných skutečností se kriticky postavili i k otázce ratifikace Evropské ústavní smlouvy. Jsme přesvědčeni, že česká pravice právě toto občanům naší země dluží a toto se od ní právem očekává.

zdroj  

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Blbost v Česku stále kvete Následující text: Manipulace, provokace, dezinformace.. (3.část) »»»

Atllanka | Středa 20. 02. 2008, 10.21 | Česko, Politika, EU | trvalý odkaz | vytisknout | 1865x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.