Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Světlana Vaňátková Rosice

Hlas lidu, hlas Boží?

 

Motto: Trapná je řeč hlupákova, když udílí nám své rady, je to jako vášeň nešťastnice, které chybí veškeré vnady… Tiruvalluvar

Na Novinkách vyšel článek o rušení proplácení zdravotnických poplatků v kraji Královehradeckém a Karlovarském. Pod článkem vznikla bouřlivá diskuze, v jejímž čele se ocitl názor paní Světlany z Rosic. Opravdu úžasné, co čtenáři Novinek považují za kvalitu!

Paní Světlana Vaňátková to rozjela a pokosila šmahem všechno, od Cikrta přes gynekologii až k inkubátorům a narkomanům. Inu, není to na netových diskuzích výjimkou, že se všelijací diskutéři rozohňují hlavně u věcí, o nichž neví ani zbla, protože kdyby jen něco málo o diskutovaných věcech tušili, nikdy by podobné pitomosti nemohli napsat.

Co mě však dostalo je to, že lidé příspěvek té rosické dámy považují za kvalitní! Dostala totiž nejvíce souhlasných bodů! Úžasné! Nemohla jsem si to nechat pro sebe a tak se poučte se mnou, jaký že to jsme my Češi vlastně materiál :))

 

 

Světlana Vaňátková, Rosice:

Paní zunáková, nejen ta položka za recept je jak říkáte správně…zlodějina..ale lidé ase nechávají rádi ohlupovat a okrádat..za sekundování nečeských někým placených soukromých médií…

Poplatky platíme 4×. Jednou správně do systému povinným zdravotním pojištěním, podruhé doktorům, potřetí za položky receptů lékárníkům , počtvrté za doplatky léků…Lékárník Cikrt měl chtít á 30,– Kč ne za položku , ale za tabletu a ÚS měl uzákonit nemocným nemocenskou nic prvních 30 dní v měsíci při povinném placení zdravotního pojištění.....no a doktor přeběhlík zákonodárce Pohanka vystudovaný gynekolog měl chtít po dětech v inkubátoru 60,– Kč ne za den , ale za každý nádech… ( oni dýchaj v rychlejším režimu) , víc by se vyrejžovalo..

Nejspravidlejší je, že platí za své zraněění i oběti např. neobjasněných činů, ale třebas napadne-li vás feťák na ulici , budete se s ním soudit o úhradu? . . politici, vězni, chovanci diagnostických ústavů, alkoholici a narkomani je neplatí.,..zato narkomani na rozdíl od dětí dostávají i vakcíny zadarmo…spravedlivé , že ? !

Silně pochybuji, že „strůjci této zdeformy " vystudovali vysokou školu ? Leda možná u " Mývala“…

 

 

Tak tolik nejkvalitnější příspěvek na Novinkách.cz pod článkem Další dva kraje končí s proplácením zdravotnických poplatků. Nechala jsem jej bez gramatických úprav jen jsem jej pro lepší čtení rozdělila do odstavců…

Jana Horká červen 2010 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 436x