Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Facebook blokuje pravdu!?

 

Toto je překlad současného věřejného kázání silné muslimské autority, která má přístup do Egyptského rozhlasu i televize, tedy má přístup k milionům uší a očí:

 

Žijme opět v době džihádu

 

 

Džihád pro potěšení Alláha je radostí, skutečnou radostí. Tímto způsobem žili a konali Mohammedovi následovníci. Důvod, proč jsme dnes chudí je ten, že jsme kdysi opustili cestu džihádu. Pokud bychom prováděli útoky džihádu alespoň jednou za rok nebo vždy když je to možné, třeba i dvakrát či třikrát do roka, pak by se mnoho lidí na Zemi podařilo pomuslimčit. A pokud se někdo stále snaží zabránit naší Dawa (misi) nebo jí stojí v cestě, pak ho musíme zabít nebo ho zajmout jako rukojmí a zabavit jeho bohatství, zotročit jeho ženy a děti.

Jen takové boje naplní peněženky mudžahedínů, z nichž každý se může vrátit domů s 3 nebo 4 otroky, 3 nebo 4 ženami a 3 nebo 4 dětmi. Z tohoto může být výnosný obchod, pokud každá hlava stojí 300 nebo 400 dirhamů a vynásobíte si počet hlav, zjistíte, že nikdo nemůže vydělat tolik peněz z jednoho obchodu nebo cestou tvrdé práce, i když muslim pracuje na západě.. V době nouze je to vždy dobrý zdroj zisku a džihád může být něco jako finanční záruka v době, když se džihádistům příliš nedaří, tak v čase finanční potřeby vždy může jednu z těchto hlav dále prodat. Může je prodat jako kus pečiva.. Celý text včetně videa najdete zde

 

 

A milý Facebook tento odkaz blokuje, hlásí, že je nebezpečný! Může mi někdo vysvětlit, proč si to stále necháváme líbit a nejen to, žije mezi námi mnoho blbců co islám obhajují jako úžasnou kulturu? A co víc, naši zločinní zástupci sedící i na senátorských a dalších politických postech dělají totéž? Viz zde názor senátora Jaromíra Štětiny?

Žijeme zatím v relativním dostatku a míru, nebojíme se chodit po ulicích a hrubé násilí se nám daří držet jakž takž pod zámkem.. Opravdu si sem pustíme verbež, která nám dodá do ulic špínu, strach a džihád? Chceme mít na ulicích lynče, znásilňování, únosy a lov otroků? Nechtěli bychom se konečně probrat?

Pochlapte se dámy a pánové a sdílejte tento text, jde nejen o nás, ale hlavně o budoucnost našich dětí! A je nejvyšší čas! Proti jednotlivcům si zločinci v čele našich států troufnou a umlčí nás, když nás budou stovky, začnou se s námi bavit a když nás budou tisíce, změníme to!

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 


Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 642x