Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Kdo se bojí Wilderse aneb Kam kráčíš ODS?

Tak se nám ODS definitivně zbláznila paní Mülerová

 

Motto: Vedení ODS se distancuje od pozvání Geerta Wilderse k vystoupení v Senátu. Názory a proklamace Geerta Wilderse jsou v zásadním rozporu s politikou ODS, která je postavena na vzájemné toleranci a respektování osob různého vyznání a národnosti…

Prezentace Wildersových často extrémních postojů překračuje meze svobody projevu, která v demokratické společnosti nemá umožňovat šíření vzájemné nesnášenlivosti a prohlubování extremismu ve společnosti. Kontroverzního nizozemského politika Geerta Wilderse pozval k vystoupení v Senátu Jiří Oberfalzer. Vedení ODS se od této jeho osobní iniciativy distancuje… Tolik naše statečná pravicová strana ODS… zdroj

 

Takže od koho se nám to ti „naši stateční“ politici vlastně distancují?

 

Kdo je Geert Wilders?

Wilders je předsedou Strany pro svobodu (Partij van de vrijheid), která získala v posledních volbách 9 křesel především díky své silně protiimigrantské politice.

Zastavte islamizaci Nizozemí, korán je fašistická kniha… S těmito a dalšími hesly budí tento nizozemský poslanec už roky rozruch a sklízí i nemalou kritiku. Na straně druhé ale roste počet jeho příznivců. V poslední době tak razantně, že jeho strana je v průzkumech veřejného mínění už od února tohoto roku nejsilnější stranou v zemi. O Wildersovi se začíná debatovat jako o možném budoucím premiérovi Nizozemí… zdroj

 

Akce Fitna

Nizozemský poslanec Geert Wilders neukazuje ve svém 15-ti minutovém snímku Fitna nic objevného, jen samou skutečnost a tedy pravou tvář islámu:

 

 

Nizozemí zažívá poslední dobou krušné časy. Zavražděn byl Pim Fortuyn a Theo van Gogh. Smrt Thea van Gogha zapříčinil i tento následující snímek Submission:

Mimo jiné Wilders prohlásil Korán za Mein Kampf a chce, aby byl v Nizozemí zcela zakázán. Myslím, že by se měla připojit celá Evropská unie, USA, Kanada, Australie a každá další demokratická země. Korán je neuvěřitelný totalitní shit, vedoucí k novému zotročení celého lidstva!

 

Jak Ramadán letos potrápil zemědělce v Itálii

Na severu Itálie, kde se na rozsáhlých polích pěstují zejména rajčata a melouny, pracuje mnoho sezónních pracovníků ze severní Afriky, kteří se hlásí k islámu. Pravidelné pití vody v letních vedrech při práci je na farmách povinné. Proti tomu se však ostře ohradili muslimové, kterým to je dle koránu během Ramadánu zakázáno. Během Ramadánu, který trvá měsíc a tento rok začal 20. srpna, se totiž musí muslim vzdát od rána do večera nejen jídla, ale i pití.

Pokud nebudete pít, propustíme vás. Tak hrozili v severoitalské provincii Mantua místní farmáři svým muslimským zaměstnancům. Komise, dohlížející na bezpečnost na farmách, vydala nařízení, které ukládá dělníkům během letních veder striktně dodržovat pitný režim, protože pracovat celý den v 30-stupňových vedrech bez vody je příliš riskantní.

 

Muslimové jsou pobouřeni

Nařízení komise ostře kritizovali muslimské organizace v Itálii. „Bylo by to porušení italské ústavy,“ citoval portál Adnkronos.com Hamza Piccard, šéfa největší muslimské skupiny UCOII.

Ben Mansúr, mluvčí muslimské komunity v Mantově, zase pro agenturu ANSA dodal, že nikdo nemůže nutit pít muslimy během Ramadánu. Dále Mansúr navrhuje, aby si muslimští dělníci mohli dělat přestávky, pokud se v důsledku dehydratace budou cítit špatně. Pokud bude jejich stav hodně špatný, mohou se pak napít, protože nemocní mají z půstu výjimku.

Komise bezpečnosti práce muslimům ustoupila a nakonec nařízení zmírnila, pokyny o dodržování pitného režimu pouze doporučuje. Mnozí zemědělci se proto rozhodli řešit problémy po svém. Od příštího roku už nebudou zaměstnávat africké dělníky. Přednost dají Rumunům… zdroj

 

Což takhle dát si Fatwu?

 

 

A tak bychom mohli pokračovat. Skutečnost je taková, že islám neprošel katarzí, kterou křesťanství v plné nahotě prošlo a ztratilo tím nemalý vliv na věci světské. V současnosti miliony věřících muslimů zaplavují Evropu a dožadují se systémových změn, které Evropu přibližují prostředí, před kterým tito lidé utekli.

 

Žádám Evropský parlament a vydání Fatwy v tomto duchu:

  • Vážíme si Vás muslimové, vážíme si Vašeho islámu a vítáme Vás v Evropě. Vaše nádherné mešity nechť jsou okrasou našich měst, vaše kultura v duchu mírumilovného výkladu koránu ať je pro nás přínosem. ALE: žádné výjimky! Žádné ohledy nad rámec zákona, nad rámec místních morálních zvyklostí! Žádné zvýhodnění, žádné ústupky!

 

Toto je občanská společnost, v níž je právo jednotlivce nadřazené Bohu. Vaše náboženství bude vždy jen jedním z mnoha náboženství, které v Evropě žijí v souladu se světskými zákony, které jsou závazné pro všechny… zdroj

 

Tak tedy: kam kráčí ODS, tam nejdu já, už ne!

Nacházím se totiž na zcela opačné straně vah než na jaké se nachází naši kolaborantští, zbabělí a zkorumpovaní politici nejen z ODS, ale z celé slavné Evropské unie. Narozdíl od nich se domnívám, že středověk skončil… Ne, že ne!

A jestli si naši parlamentní politici počínaje ČSSD, přes komunisty, lidovce, Zelené a končící nyní i ODS myslí, že jediná cesta jak se udržet u koryt je hodit nás, obyčejné občany vlkům bez slitování a špetky empatie, jimiž se pak chtějí nechat donekonečna volit, sami pěkně schovaní za hradbami svých sídel pod ochranou bodygardů, pak určitě beze mě! Já už je, ani jejich blahobyt dále volit nebudu!

 

 

Koho volit nevím, snad se najde alternativa, takový Wilders je nám třeba jako sůl! A nejen nám, ale 90-ti procentům Evropy!

 

Aktuální obrázek z Holandska

Holandsko je přelidněná země a extremismus Wilderse spočívá v tom, že se snaží zarazit příliv hlavně islámských přistěhovalců, protože se podle něj nejenže nechtějí integrovat, ale jsou pro Holandsko politickým nebezpečím…

Zajímavým způsobem se do problému zamotala holandská odborová organisace FNV Bondgenoten. Je všeobecně známo, že některé západovropské levicové strany dovážejí imigranty, aby si posílily členskou základnu – nedávno to přiznal šéf Labour Party, holandská PvdA se chová podobně. V důvěrném zápisu z důležitého zasedání vedení jmenované odborové organisace nedávno předseda Van der Kolk označil Wilderse za cvoka, který plácá nesmysly. Tento výrok se ovšem dostal do Telegraafu a ukázalo se, že bude asi stát tuto největší holandskou odborovou organisaci hodně členů. Wilders má pochopitelně dost stoupenců v dělnických čtvrtí, které jsou nejvíce postiženy přívalem často neintegrovatelných imigrantů. Politicky korektních elit se to netýká, ty bydlí v lepších či vilových čtvrtích.

Předseda českého senátu by si tedy měl napřed pořídit věcné informace o situaci v Holandsku, než se rozhodne zakázat řádně zvolenému holandskému poslanci přístup do senátu. Mohlo by se mu stát, že se s ním zanedlouho setká jako s ministrem a bude mít z ostudy kabát..   …autor Jaroslav Teplý žije v Holandsku – celý text zde

 

 

Václav Bělohorský  

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

 

BONUS od ATLLANKY

 

Další texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Čtvrtek 19. 11. 2009 | Česko, Islamizace | Archivováno 2013 | Přečteno 3718×pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 

Komentáře k textu

Jiri J. mejl Pátek 27. 11. 2009, 21.55

Díky za článek a tyto stránky, pište dál, mluvíte mi z duše. ;-) Jinak z ODS jsem taky rozčarován … :-|

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 531x