Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Spodina

Americká spodina

Devítileté děvčátko Savannah z Alabamy zemřelo na extrémní dehydrataci poté, co ji babička a nevlastní matka donutily hodiny běhat okolo domu. A to i přesto, že dívka právě prodělávala zánět močového měchýře. Měl to být údajně trest za to, že holčička tajně snědla čokoládovou tyčinku. Až když děvčátko totálně zkolabovalo zavolala macecha záchranku s tím, že Savannah dostala nějaký záchvat a nehýbe se. Bohužel se utýrané dítě již nepodařilo vrátit životu. Zemřelo následující den v místní nemocnici.

 

video platform video management video solutions video player 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 448x