Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Gorila - Slovenská Krakatice

 

 

 

Na Slovensku je stále aktuální kauza Gorila, obdoba české krakatice, popisující prorůstání organizovaného zločinu do vysokých politických pater. Vzhledem k tomu, že Penta je česko-slovenská investiční skupina vlastnící kupříkladu síť obchodů Žabka nebo Aero Vodochody, má spis Gorila přesah i k nám.

Janek Kroupa vysvětloval do kamery praktiky Penty, které jsou podle něj prý velmi podobné metodám tajných služeb.

 

 

„Většinou to funguje tak, že se byznysmeni a politici potkávají na golfech a na jachtách a tam se ty obchody pečou. Ale na tuhle metodu použili metodu zpravodajské služby. Najali si konspirační byt a fungovali vlastně velmi utajeně a sofistikovaně…

Rád bych věděl, jestli to je jenom spis, který popisuje vztahy politiků a byznysmenů, nebo jestli je to ve skutečnosti dokumentování něčeho mnohem vážnějšího, tzn. penetrace cizí zpravodajské služby (ruské) a ovládnutí a popis, jakým způsobem tajné služby ovládají byznys. Oba představitelé Penty vystudovali v Moskvě…" rozebírá Kroupa Gorilu.

zdroj 

 

Kompletní spis Gorila

Download v PDF

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 500x