Atllanka

Nebyla uložena žádná novinka

Vejce na ksichtě a důstojná tvář v pytli

Lidičky, co se to v té Praze děje?

 

Motto: Poslechněte lidi zle je, co se to v té Praze děje, celé město prořídlo, Prahou chodí strašidlo – Tyranosaurus Rex, slupne tě jak keks, jenom se koukni jak z huby, trčí mu smrdutý zuby…

Taky jste si toho všimli? Jak Jyrka a ostatní socani hrdinně stáli a nechali se bombardovat vajíčky a jak si nechali ty žloutky stékat div ne do krku? No toto! Nezdá se vám to divné? Ne?

 

 

Co uděláte, když vám něco stříkne do obličeje? Všechno proto, abyste to setřeli, ne? Je to prostě reflex… Pročpak najednou tolik socanů nemělo žádnou potřebu a pohotové ruce? Nevíte? Ale jděte…

Myslím, že jsme zase jednou byli svědky Oranžového divadla, kterak udělat ze sebe utlačované chudáčky, vytřískat ze státu co se dá, a zneužít policii ve svůj prospěch.

 

 

Sledujte ta videa, sledujte fotky, dívejte se jak velký Jyrka mluví i se žloutkem na jazyku a jak si Tvrdík nechává na brýlích za desetitisíce, zasychat omeletku. Jak je Rath idiotsky vysmátý a jak se Havel se Zaorálkem tetelí blahem až se z nich kouří…

 

 

V tisku proběhla zpráva o tom, jak někdo někomu rozdával peníze za házená vejce, nedivil bych se, kdyby to byli sami socani… Kdo jste to viděl, či se toho zúčastnil, zveřejněte to, za těch pár korun si přece nenecháte vládnout oranžovými prasaty s červenkou!?!

 

 

A my ostatní, nenechme ze sebe pořád dělat hlupáky a šašky, a mějme na paměti, že hlavní zloděj vždy první volá – Chyťte zloděje! Přemýšlejme proč asi Paroubek s Rathem tak absurdně v každé větě obviňují z toho házení Mirka Topolánka a hlavně ODS?!

autor R.Rauss  

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 

Komentáře

KUK Pondělí 1. 06. 2009, 20.40

Dovolím si malý komentář a klidně mě zepsujte, ale pravdě se vyhnout nedá. Nejdříve J“y“rka se píše s měkkým „i“. To jsem nevymyslel já, ale jsou to pravidla našeho pravopisu. Pokud někdo na „předvolebním“ mýtinku plácá nesmysly, tak mám několik možností. Za prvé, řeknu si: „že je to blb“ a jdu pryč. Za druhé: „Tuším o čem bude kecat“ a tak tam vůbec nejdu. Ale po někom něco házet bych si rozmyslel. (Vajíčko určitě ne). Tvrdit, že toto si ČSSD dělá sama sobě, je velmi odvážné. To je podobné tvrzení, že v roce 2002 Dvojčata zničila americká tajná služba. To už tu taky bylo. A proč autor tvrdí, že je z útoku obviněn „demokrat“ Topolánek? Odpověď je jednoduchá. Absolvent vojenské školy a důstojník Československé lidové armády nikdy nebyl dobrovolně členem před listopadové KSČ. To je přece každému jasné. Pěkné dny.

[2] KUKovi Atllan Pondělí 1. 06. 2009, 23.38

Děkuji ti za vyjádření tvého názoru. Můj je jiný. A pokud jde o Jyrku: Jirků jsou mraky ale Jyrka, chvála bohu jen jeden a dle máho názoru je to přesně o jednoho víc, než je únosné.

[3] Pro ty vykuky, co čtou jen nás a ještě špatně Královna Úterý 2. 06. 2009, 07.34

Citace: A proč autor tvrdí, že je z útoku obviněn „demokrat“ Topolánek?

Autor nepoužil spojení demokrat Topolánek Že za vaječnými útoky stojí Topolánek a ODS netvrdí autor, ale sám velký a natvrdlý – proto ypsilon – Jyrka Paroubkojc se svým psychopatickým rádcem dRathem

Papa, kukačko… kuku kuku kuku :-D :-D :-D

[4] Byli jsme v Brně Fredy a O'Neill web Úterý 2. 06. 2009, 07.51

V Brně se dnes konal prolhanej meeting strany spojené s komunisty – ČSSD.

Na Facebooku bylo přes 500 lidí domluveno, že zde proběhne tichý protest, čili vejce v ruce nad hlavou, ale jelikož se to v Praze minulý týden trochu zvrtlo, tak se od vajec nakonec upustilo a vsadilo se jen na transparenty. Sraz byl v 17:15 na Moravském náměstí, kam přišla jen hrstka lidí z původně nahlášených. Tak jsme se přesunuli na náměstí Svobody.

Asi 20 minut před začátkem meetingu bylo náměstí zaplněno, lavečky okupovali důchodci a byly unešeni z oranžových růží, piva z kelímku, klobás na papírovém tácku, letáků, balonků a slibů o 13. důchodu. Již před meetingem začaly probíhat ostřejší výměny názorů mezi uctívači a odpůrci ČSSD, které později vyústily v agresivní útoky proti našim argumentům.

Samostatný meeting byl samozřejmě fraška na to, aby vygumovali důchodcům ještě víc jejich mozky. Jejich proslovy nebyly moc dobře slyšet, ale z toho co jsme slyšeli se nám chce plakat:

Kritika nás odpůrců s tím, že tam jsme za ODS. Všichni jsme tam byli sami za sebe a naši budoucnost. Dětinské urážení opoziční strany. Tohle je jeden z hlavních bodů, na kterém je jejich volební kampaň založena. Kritika absence Topolánka v Brně, přičemž sám Paroubek na tento meeting nepřijel (že by strach?). Nelogický návrh na zavedení 13. důchodu v době krize společně s velkým zadlužením státu. 13. důchod by tak museli zaplatit daňoví poplatníci, což by ekonomickou situaci v ČR vůbec nezlepšilo.

V průběhu meetingu se na jeviště snesly asi jen 3 vejce. Tajná policie zadržela jednoho z vrhačů kousek od nás. Celý meeting se nesl v duchu protestů odpůrců ČSSD, kteří měli absolutní převahu. Příznivci ČSSD byli z 99% staří lidé oslepeni vidinou 13. důchodu a zrušení 30Kč poplatků u lékařů.

Po ukončení meetingu se strhly ostřejší debaty mezi příznivci a odpůrci. Několik jsme si jich vyslechli a tu nejzajímavější jsme natočili. Pán nebyl schopen odpovědět na naše otázky a neustále si mlel tu svou pořád dokola.

Doufáme, že všichni odpůrci půjdou tedy k volbám a budou volit proti ksčssd, protože stěžovat si umí každý.

[5] Matěj Černý mejl web Pátek 5. 06. 2009, 17.50

Politici si musí konečně uvědomit, že pokud budou krást, lhát a kupovat si určitou skupinu voličů, zbytek vystoupí a veřejně je spráská… A považovat to za násilí? Viděli jste, kolik se sneslo vajec v Praze a žádné nikomu neublížilo. Jsem jedině pro, každopádně útok mohl být veden „nástroji“, které už nejde jinak zpracovat, tzn. shnilé ovoce apod…

[6] Souhlasím s tebou Královna Pátek 5. 06. 2009, 20.02

Jak jinak vyjádřit nespokojenost s lidmi, které si ze své práce platíme? Politici zapomínají, že jsou placeni z našich daní, a že jsou tedy naši zaměstnanci.

Pokud se nebudou snažit o smysluplné zákony, spravedlnost a prosperitu, a naopak se budou chovat arogantně, nadutě a hrabat jen pod sebe do vlastního korýtka, budou lhát a podvádět, krást a žít nemravně, máme právo je kdykoli pranýřovat, veřejně je spráskat… a vyhnat! ;-)

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1145x