Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Boj za svobodu nebo Sharia

Nestůj stranou… Přidej se… Přeposílej…

 

 

I ty můžeš přispět k tomu, aby islám se svou šaríou nezachvátil tvou zem. Kontaktuj své zástupce v parlamentu, na radnici či v senátu a vysvětluj – Islám není žádné náboženství, islám je ideologická doktrina, která je násilná a plná zla.

 

 

Islám se odmítá reformovat, je netolerantní k jinověrcům a bezvěrcům, ženy staví do podřadné role, své dcery nevzdělává a pro(v)dává je už jako děti. Chlapce vychovává k násilnému džihádu a uznává jediného boha, toho svého duce, Alláha a jeho krvavého poskoka Mohameda.

Islám se v soušasné chvíli snaží na půdě OSN prosadit rezoluci, podle které bude jakákoli kritika islámu náboženskou urážkou a tedy trestná. K vidění zde.

 

Sharía

 

Nebuďme k lhostejní, opatrní, zbabělí a líní, jde o všechno. Tentokrát se jedná o útok namířený na základy naší civilizace, na náš způsob života, na naši demokracii a pokrok. V neposlední řadě jde hlavně, a to zcela vážně, o naši svobodu a svobodu našich dětí, vnuků, pravnuků, atd…

 

 

Tato svoboda nám nebyla nikým milostivě dána, ta byla vybojována a vykoupena krví milionů našich předků, nemáme žádné právo ji prohospodařit, a nechat si ji sebrat muslimskými barbary.

Nikdy jsme vás nežádali o šíření nějakého dokumentu, tentokrát tak činíme. Posílejte, prosím, všem svým známým odkaz na tuto informaci, a věřte, že je jen na nás, jaký svět tu v blízké budoucnosti budeme mít.

andrea.andrea 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 


Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1947x