Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Krásy islámu v obrazech

Varování: Některá videa jsou drastická, nechutná a syrově realistická. Přesto, je-li vám více jak 18 let, zkuste aspoň kousek, abyste měli představu, co nás čeká až nás naši vlastizrádci islámu totálně zaprodají..

 

Fatamorgána a nebo blízká budoucnost Prahy?

 

Toto jsou zvěrstva která muslimský šejk Mohamad Kásim Al Nasouh a jeho kolegové dělají v Sýrii, když jsou v práci. Chovají se stejně jako jejich prorok Mohamed, středověký terorista a autor koránu, jehož učení následují. Na obrázku jsou podřezaní a vykrvení křesťané a šíitové rukou duchovního a šejka Jamaan al Khafagy sunnitského stoupence a teroristy v Sýrii.

 

 

Téhož šejka můžete spatřit po kliknutí na přiložené video, ve kterém páchá incest na své vnučce. Pamatujte si, že míra incestu v islámském světě je bezbřehá, podobně jako zoofilie, a incest je páchán v rozmezí 70 až 93 % podle různých zemí (Od Saudů přes Palestinu, Írán, Irák, SAE, Jordánsko, Sýrii, Jemen, Afghánistán až po muslimské komunity v Evropě, Americe, Australii atd…) na celé ženské muslimské populaci.

 

 

 

Sekání údů v Saudi (bylo tady video, které zase někdo promtně smazal, tak si zazpívejme o té sani muslimské aspoň písničku, protože nic jiného než humor, při tak velkém množství blbců a vlastizrádců, nám v podstatě nezbývá)

 

 

Islámské chování k ženě

 

 

Následující video ukazuje, jak kvůli pochybným ziskům z vývozu živých jatečních zvířat, tato trpí při zvrhlých islámských rituálních praktikách… Tento býček vyrostl v Australii, jmenoval se Brian, nikdy nikomu neublížil a přesto byl brutálně v Indonezii místními muslimy umučen.. Upozorňuji, nic pro neotrlé..

 

 

 

Krása barbarských islámských praktik v Jemenu. Dav ukřižoval křesťana, aby mu ukázal mírumilovnost, toleranci a krásu muslimské víry přesně podle Mohameda a koránu… Je to jako ze začátku minulého tisíciletí co? Tak mě napadá – Nevíte náhodou, kdo tam zastavil čas?

 

 

 

Dva pákistánští bratři byli zcela nevinní, jen měli den před svou smrtí spor se svými budoucími vrahy o to, kdo má právo hrát na školním kriketovém hřišti, a pak se ocitli v nesprávnou hodinu na nesprávném místě.. A vrazi se pomstili…

 

 

V osudný den se stala v Sailkotu ozbrojená loupež a jeden ze členů gangu co terorizoval školáky na hřišti byl při tom zastřelen a dům byl vykraden. Celá oblast byla upozorněna, že se v okolí pohybují ozbrojení lupiči a lidé byli vyzváni k pomoci a oba bratři byli nablízku v nesprávný čas a dobu. Jeli okolo z kriketu na motorce a vrazi jak je spatřili, vykřikli: „To jsou oni! Včera se s námi pohádali na kriketu, a dnes nás přišli okrást a zabili nám kamaráda! Na ně!“ A dav se dal do pohybu, jako smyslů zbaveni napadli oba chlapce ve věku 16 a 18 let, a ubili je k smrti.

Pusťte si video, v něm můžete slyšet jednoho z bratrů křičet – „prosím zastřelte nás.. neubíjejte nás holemi…“ Podle sousedů měli oba chlapci vždy ty nejvyšší známky ve škole, jeden z nich dokonce znal svatý Quraan zpaměti. Oba byli slušní a z vážené rodiny.

 

 

Sousedé, kteří bratry znali se je snažili zachránit, ale byli odraženi desítkami policistů, kteří uzavřeli okolo kordon tak, aby nikdo nemohl davu chlapce vytrhnout a zachránit je tak před zdlouhavou brutální smrtí.

Nevím, jak nazvat toto muslimské běsnění, protože žádný živý tvor na světě si nezaslouží aby mu bylo uděláno to, co udělali tito „zbožní“ vyznavači koránu oběma hochům. Podívejte se na to video, oni je zabíjeli pomalu a dlouho, oba chlapci stále ještě žili když je pověsili za nohy… a trvalo ještě další 2–3 dlouhé hodiny než je smrt vysvobodila z rukou muslimských stvůr.

 

 

Hamás, zorganizoval svatební mši pro 450 párů v Gaze. Při hromadném svatebním ceremoniálu byla podle Mohameda a koránu pro(v)dána malá děvčátka za islámské pazdráty, říkající si muslim.

 

 

 

Pohřeb člena tzv. Svobodné syrské armády se zvrhl v masakr, když byla odpálena bomba nastražená ve vozidle. Používání dálkového odpalovacího zařízení a sebevražedných bombových útoků je v dnešní Sýrii téměř na denním pořádku, ale téměř vždy v režii „Svobodné syrské armády“ pod taktovkou Al-Káidy. V Sýrii se běžně podobná videa oslavují veřejně na náměstích a stadionech.

 

 

 

 

Ženy a dívky, mnohdy 12-tileté děti jsou násilím přinuceny ke sňatku, v manželství pak bity, mučeny a znásilňovány, protože v islámských zemích se vládne dle bezmála tisíc let starého koránu sepsaného krvelačným válečníkem…, podle kterého jsou odkázány doslova na milost a nemilost svým Allahubojným, hodným a milujícím mužům, husbanům.

 

 

Súra Ženy 4:34 praví: Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký.

 

 

 

A jsou li neposlušné, bijte je! Jsou-li nevěrné, zabte je

 

Vdaná žena, musí strpět jakékoliv násilí a týrání, jímž ji trestá její muž, neboť ona je plně v jeho moci, a jen on ví, čím se proviňuje. Bez jeho svolení nesmí žena opustit dům ani za dobrým účelem (jako je třeba dobročinná práce). Jinak její modlitby a přání Bůh nevyslyší a uvrhne na ni prokletí nebe i země… Hojatoleslám Imání, přední náboženský vůdce a islámský učenec.

 

 

 

Dejte si Pepsi Made in Egypt!

 

Protože korán stanoví poslušnosti žen jen velmi obecně, je na mužích samotných, co budou od žen vyžadovat a jako neposlušnost trestat. A tak je žena vystavena veškerým choutkám a praktikám, jaké si právě ten její pán a velitel z slámské hospody (mešity) domů od kamarádů přinese. Většinou pak muslimští muži s ženami zacházejí jak nejlépe je tomu doma v rodině otec a v mešitě imám naučil, a to mnohdy znamená hůře než s dobytkem, nebo s věcí.

 

 

 

Pedofil Mohamed

 

Turecké přísloví praví: Ženy jsou stvořeny, aby žily pod botou muže. A tak jsou vesměs denně týrány a vystavovány tomu nejhrubšímu násilí, jaké si jen dovedete představit – a troufnu si říct, že mnohdy ani nedovedete. A jsou jich miliony.. miliony… miliony… miliony…

 

 

 

Kamenování je zcela v souladu s tradiční kulturou islámu

 

 

Hlavní íránský státní zástupce Abolfazl Musavi-Tabrízí pravil: Každá žena, která v Íránu zavrhne zvyk nošení hidžábu je považována za apostatu (toho kdo se zřekl víry) a trestem pro takového člověka je smrt.

 

 

 

Palestinská civilizace

 

Súra Krava 2:222 – A dotazovati se tě budou na menstruace žen. „To je neduh; zdržujte se tedy žen svých po dobu menstruace a nepřibližujte se k nim, dokud se neočistí.“ Neexistuje poselství více nenávistné k ženám, než je tento verš z koránu, který říká, že žena je v době menstruace nečistá protože trpí neduhem od Allaha.

 

 

 

Jste stejně hloupí, jako tato naivní Australanka?

 

 

 

 

Geert Wilders – Fitna a další krásy islámské kukltury

 

 

 

 

 

 

Rodíte muslimy? A jste si jisté, že neskončí jako mudžáhedíni?

 

 

 

 

Film pro který byl zavražděn, na příkaz duchovních islámu, Theo van Gogh

 

 

 

 

Vznik muslimského superstátu v Evropě?

 

 

 

 

Pěkně nás obelhávají ti naši umírnění, jen co je pravda…

 

 

O současném hanebném dětském otroctví v islámu..

Děti ve věku tří let jsou unášeny, nebo vlastními rodiči prodávány do otroctví, aby závodily na velbloudech pro potěšení bohatých ropných šejků. Zatímco jejich velbloudi se koupou v bazénech a jsou ošetřováni v nemocnicích, tak tří až pětileté děti, ukradené či koupené za pár babek nebo alkohol, bydlí a spí v horké poušti v papundeklových příbytcích, kde jsou trápeny hladem, aby byly velbloudům co nejlehčí. Navíc jsou svými pány brutálně sexuálně zneužívané..

 

 

 

„Stateční a udatní“ Čečenci – chceme to i u nás?

STOP islámským teroristům. Toto video je varováním před reálným islámským terorismem. Buďme ve střehu! Islámského fanatismu je neslitovný! Lidé musí vědět, co to vlastně ten islámský fanatismus je, že to je hlavně zabíjení nevěřících. Podívejte se na video: Varujeme, je otřesné, ale shlédněte ho, aby jste věděli s čím máme v podobě islámu „čest“… Braňte si své hodnoty, nevěřte levicovým politikům, nedejte se zaprodat! Věnujte minutu ticha památce islámem umučených a zavražděných lidí..

 

Toto poslední video je nejhorší z nejhorších, varujeme! Brutalita muslimů je víc než šílená!

 

Sestavila A.A. 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1725944x