Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Když se řekne Ivana Řápková

Ivanka je kus

 

Ivana Řápková zahájila kontroverzní exekuci sociálních dávek a podobně jako Jiří Čunek se začala profilovat svým nekompromisním postojem vůči Romům.

 

 

Neznámá politička tak nabrala předvolební body, chystá se kandidovat do Poslanecké sněmovny, zasedá v dozorčí radě ČSA. Jejím přítelem je bývalý senátor Alexander Novák (ODS). Chomutovského podnikatele a bývalého starostu Chomutova obžaloba vinila z přijetí úplatku ve výši 43 milionů korun za zprostředkování prodeje městských akcií rozvodných společností německé firmě. Novák je také členem výkonné rady ODS… Zdroj: Aktuálně.cz

 

 

Ivana Řápková v kauze neplatičů v Chomutově nejednala podle platných předpisů, což potvrdil Krajský soud v Ústí nad Labem. Exekutor bude muset peníze, které vybral od chomutovských dlužníků, ihned po vyplacení sociálních dávek, přímo v místnosti chomutovského magistrátu, vrátit.

Když potom v rozhovoru pro iDNES na otázku: Kdybyste si mohla vybrat souseda a musela volit mezi někým takzvaně „nepřizpůsobivým“ a extremistou z Dělnické strany, koho byste si vybrala, odpověděla:

 

  • Těžké dilema. Ale uvažovala bych takto: o nepřizpůsobivém vím, že bude dělat rámus, že život vedle něj bude nežitelný, že se budu bát vyjít z bytu. Bude to dělat ten z Dělnické strany? Bude mě nějak vykořisťovat, bude ubližovat mně nebo mým dětem?

 

 

Máte pravdu, paní Ivano Řápková, momentálně extrémista vám ani vašim dětem neublíží. Dokonce se budete moci i dobře vyspat.

Ale pokud budou extrémistům fandit další a další „politici“, co bude za pár let?

A co bude s jinými matkami a jejich dětmi? Zkuste se na to zeptat těch z „nečisté rasy“, kterým nacisti zlikvidovali celé rodiny.

Těch, kteří tu nacistickou hrůzu přežili… zdroj  

 

A jak si stojí tato politička s titulem ze z Plzně v Chomutově u platičů?

 

 

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz Digg! pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1897x